Jump to content



Ποια τηλεοπτική σειρά παρακολουθείτε 2.0 (TVLab)


DJD

Recommended Posts

Ρε σεις ιδεα μου ειναι ή το homeland εχει παρει τη κατηφορα?

Προσωπικά είχα πολύ καιρό να περιμένω με ανυπομονησία το επόμενο επεισόδιο κάποιας σειράς και το Homeland φέτος το έχει καταφέρει.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

karmen1983, στις 22 Νοε 2014 - 02:26, έγραψε: snapback.png

Ρε σεις ιδεα μου ειναι ή το homeland εχει παρει τη κατηφορα?

 

Προσωπικά είχα πολύ καιρό να περιμένω με ανυπομονησία το επόμενο επεισόδιο κάποιας σειράς και το Homeland φέτος το έχει καταφέρει.

 

Απλα σου λείπει ο brondi γι αυτο το έχεις δει αρνητικά . Ετσι ένιωθα και εγώ στην αρχή αλλα τελικά μας αποζημίωσε η πρώταγωνίστρια..... η οποια δηλώνει φέτος έτοιμη για όλα !!

Link to comment
Share on other sites

Ξεκινησα και lost.

 

Εαν σου αρέσουν οι σειρές που στο τέλος θα σου αφήσουν 2,500 ερωτηματικά και ένα τέλος που 99% δεν θα καταλάβεις τι ήθελε να πει ο ποιητής δες το. :p

 

Υ.Γ : Είναι καλογυρισμένο και παίζουν πολύ καλά.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ρε αν ειναι χαλια να μη τη δω αλλα 2 φιλοι μου ειπν οτι ειμαι απαπαράδεκτη να μην εχω δει lost :|

 

Αυτοί προφανώς το βλέπανε όταν παιζότανε, καιγότανε στο διάβασμα (ψάξιμο) στο lostpedia, περίμεναν πως και πως τον υπότιτλο πρωί πρωί κλπ. Είναι συναισθηματικά δεμένοι με τη σειρά.. Πέρα από την πλάκα, η 1η σεζόν του Lost (Tost για τους haters) ήταν ότι πολύ καλή (καλογυρισμένο, ωραίο καστ, πολύ μυστήριο) για την εποχή της. Αλλά μετά ξεχείλωσε γρήγορα..

 

Προτάσεις για ολοκληρωμένες που μου έρχονται στα γρήγορα (το wire έχει πέσει διαφήμιση μπόλικη, φαντάζομαι το ξέρεις), με σειρά κατάταξης:

The Shield

Battlestar Galactica

.

.

The Killing

Link to comment
Share on other sites

ποιος περιμένει 2 εβδομάδες για το επόμενο επεισόδιο του Homeland; Πόσο σαδιστές οι τύποι στο Showtime...

 

επειδή είδα την σκηνή του μπουμ 4-5 φορές η Κάρυ με τον Σολ είναι στο μεσαίο τζιπ το οποίο δεν χτυπήθηκε. Φάγαν βέβαια τρελό ωστικό κύμα χαλαρά θα έπρεπε να μείνουν κουφοί για την υπόλοιπή τους ζωή. Επιπλέον το γεγονός ότι τα τούνελ κάτω από την πρεσβεία προστατεύονται μόνο από ένα λουκέτο είναι από αρκετά έως πολύ κουκουρούκου...

Link to comment
Share on other sites

 

karmen1983, στις 22 Νοε 2014 - 02:26, έγραψε: snapback.png

 

 

Απλα σου λείπει ο brondi γι αυτο το έχεις δει αρνητικά . Ετσι ένιωθα και εγώ στην αρχή αλλα τελικά μας αποζημίωσε η πρώταγωνίστρια..... η οποια δηλώνει φέτος έτοιμη για όλα !!

 

Στα τελευταία επεισόδια είχα βαρεθεί δε ξέρω γιατί. Με εξαίρεση το χθεσινό το οποίο οκ ήταν πολύ καλό

Link to comment
Share on other sites

γιατί 2 βδομάδες και όχι μια?

Μήπως παίζει κάτι με τις Ευχαριστίες; Μήπως γιατί είναι σαδιστές; Δεν ξέρω. Την άλλη Δευτέρα, πάντως, ξανάχει επεισόδιο

 

επειδή είδα την σκηνή του μπουμ 4-5 φορές η Κάρυ με τον Σολ είναι στο μεσαίο τζιπ το οποίο δεν χτυπήθηκε. Φάγαν βέβαια τρελό ωστικό κύμα χαλαρά θα έπρεπε να μείνουν κουφοί για την υπόλοιπή τους ζωή. Επιπλέον το γεγονός ότι τα τούνελ κάτω από την πρεσβεία προστατεύονται μόνο από ένα λουκέτο είναι από αρκετά έως πολύ κουκουρούκου...

μη γίνεσαι πάρτυ πούπερ ρε :p

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.