Jump to content



Ποια τηλεοπτική σειρά παρακολουθείτε 2.0 (TVLab)


DJD

Recommended Posts

Δε μου έφτασε το ένα... είδα κ το extra gear. Πώς τα κατάφεραν να φτιάξουν δυο εκπομπές και να χαλάσουν μια παλιά;;; Ο τύπος είναι εμετικός... τον αντιπαθώ.. τσάμπα η ώρα που έχασα, πραγματικά. Βιντεάκια της Σαμπίν και του Χάρις θα κυκλοφορήσουν κ στο youtube... ως τότε, άντε γεια. 

Link to comment
Share on other sites

Ψιλομάπα ήταν... Δεν κατάλαβα για ποιο λόγο έπρεπε να πετάνει και σποντούλες προς τους παλιούς παρουσιαστές... Τέλως πάντων, από το τίποτα, καλό είναι για μεσημεριανό χάζεμα στον καναπέ μαζί με την μικρή.

 

In other news, η κόρη μου μου δήλωσε ότι όταν μεγαλώσει θέλει να γίνει οδηγός της formula 1 με την redbull. Αυτό σε συνδιασμό με το ότι ξέρει όλους τους Avengers με κάνει να πιστεύω πως πάω καλά ως πατέρας.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Ναι ρε φιλε αλλα ηταν επεισοδιαρα!

Μια βδομαδα υπομονη τωρα!

 

Spoiler

στο τελος που εσβησαν τα φωτα και αρχισε η μουσικη ανατριχιασα

 ειμαι περιεργος τι θα βαλουν τον φλωρο να κανει:P

 

Έγινε επεξεργασία από jesus
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, jesus said:

Ναι ρε φιλε αλλα ηταν επεισοδιαρα!

Μια βδομαδα υπομονη τωρα!

 

  Hide contents

στο τελος που εσβησαν τα φωτα και αρχισε η μουσικη ανατριχιασα

 ειμαι περιεργος τι θα βαλουν τον φλωρο να κανει:P

 


θα αναφερθώ στο trailer του 5x11
 

Spoiler

 


δείχνει "ήρθε" ο αριθμός του προέδρου , οπότε μάλλον ο finch τον έβαλε ως στόχο .Τώρα αν πιστεύει πως η ομάδα θα τον σώσει είναι άλλη ιστορία , ίσως κάνοντας στόχο τον πρόεδρο θα προσπαθήσει να "δείξει" πόσο "broken" είναι ο samaritan αλλά γενικά δεν ξέρω. Γενικά και όταν απήγαγαν την πρώην του τα είχε πάει σε overkill καταστάσεις , οπότε δεν ξέρω.

πριν 1 επεισόδειο ο elias τον έλεγε ως τον πιο dark στην ομάδα και μάλλον τώρα είναι η αλήθεια. Εξάλλου όπως λέει και ο λαός , τα σιγανά ποταμάκια να φοβάσαι
Αυτό που πήρα τώρα "χαμπάρι" είναι ότι η φωνή της root στο 5x01 μάλλον(99%) είναι του machine

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Τα'σπασε όσο δεν πάει το PoI.

Μένουν 3 επεισόδια που όλα θα γίνουν "ίσωμα να'ουμ"!!! :sarcastic:

11 "Synecdoche" - June 7

12 ".exe" - June 14

13 "Return 0" - June 21

...σκέφτομαι να μην δω κανένα έως τότε και να τα δω μονοκοπανιά.. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Delijohn said:

Τα'σπασε όσο δεν πάει το PoI.

Μένουν 3 επεισόδια που όλα θα γίνουν "ίσωμα να'ουμ"!!! :sarcastic:

11 "Synecdoche" - June 7

12 ".exe" - June 14

13 "Return 0" - June 21

...σκέφτομαι να μην δω κανένα έως τότε και να τα δω μονοκοπανιά.. 

 

εννοείται :D

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, filthy_dwarf said:

ναι και εγώ είδα πρώτη σεζόν και ενώ ήταν ωραίο το κόνσεπτ  δεν με κράτησε για να δω την δεύτερη 

εγώ το τέλειωσα. καλή ήταν, αλλά δεν μου φάνηκε το καταπληκτικό που μου λέγανε εδώ ( @astrolabos, @jax7480). γούστα είναι αυτά, βέβαια.

Link to comment
Share on other sites

Καταπληκτικο?

Οχι σε καμια περιπτωση θα το χαρακτηριζα καταπληκτικο.

Καταπληκτικο ειναι το PoI ξερω γω.

Cheesy as f@ck και entertaining as f@ck ομως θα το χαρακτηριζα.

Απο τις ποιο διασκεδαστικές σειρες που εχω δει.

 

Έγινε επεξεργασία από jesus
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, deninho said:

εγώ το τέλειωσα. καλή ήταν, αλλά δεν μου φάνηκε το καταπληκτικό που μου λέγανε εδώ ( @astrolabos, @jax7480). γούστα είναι αυτά, βέβαια.

Βλασφημια αλλα θα σου πω και το εξης. Βλεπεις 1-2-3 επεισοδια και κρινεις τη σειρα για αυτο που ειναι. Και αυτο που ειχε η σειρα (βία, σεξ κτλ) ηταν κορυφη. Κανεις δεν ειπε για κορυφαια φωτογραφια ή οπτικα εφε. Ειναι σαν να σου λεω πως δεν μου αρεσε το PoI γιατι δεν εχει ρομαντισμό μεσα. Αποψη μου βεβαια παντα.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.