Jump to content



Ποια ταινία είδατε πρόσφατα 2.0 (CineLab)


DJD

Recommended Posts

The Three Musketeers (2011)

4/10

Ευελπιστώ ότι αν θελήσουν να βγάλουν και sequel να μην είναι ο ίδιος σκηνοθέτης και να αλλάξουν τον ηθοποιό που υποδυόταν τον Νταρτανιάν. Αυτά για αρχή έπεται συνέχεια βέβαια γιατί η ταινία ήταν χάλια...περίμενα πιο "dark" σκηνικό αλλά έλα ντε που δεν ήταν ο Νολαν σκηνοθέτης...anyways προτιμίστε το The Three Musketeers (1993)

Link to comment
Share on other sites

In time

Πρωτότυπο σενάριο αλλά με αρκετά κενά όπως διάβασα και σε προηγούμενες κριτικές.

Καλή η Amanda με τα πλούσια προσόντα της. 7,5+

Έγινε επεξεργασία από honda22
Link to comment
Share on other sites

Ειδα αυτην : [Rec] (2007) - IMDb

Καθαρη ταινια horror , μπορω να πω οτι τα χρειαστηκα.

Προτείνεται : 7/10

υ.γ. Εφαγα χεσιμο απο την γυναικα. Η καημενη τρομαξε πολυ...προσοχη λοιπον στους/στις λιγοψυχους/ες...

Μετα το 1ο , ειδα σημερα το 2ο : [Rec] ² (2009) - IMDb

Τρομερη ταινια , χαλαρα καλυτερο απο το 1ο.

Ενα 8,5/10 απο μενα. Δειτε την , αφου δειτε το 1ο.

υ.γ. Το χεσιμο επισης μεγαλυτερο...

Link to comment
Share on other sites

:nothing:

Σου άρεσε; εγώ δεν βρήκα κάτι ενδιαφέρον για να με κράτηση οπότε σκυλοβαρέθηκα και περίμενα να τελειώσει…

Psalm 21 (2009) σουηδική ταινία τρόμου με θρησκευτικό περιεχόμενο , θα της έβαζα ένα 6/10, γενικά ήταν λίγο περίεργη σαν ταινία, η ηθοποιία ήταν καλή και είχε και ένα «διάλογο» στο τέλος που συμφωνώ σε πολλά από αυτά που είπε ο τύπος, αν κάνει κανένας τον κόπο και την δει θα καταλάβει, γενικά σαν ταινία ήταν μέτρια προς καλή.

Link to comment
Share on other sites

Σου άρεσε; εγώ δεν βρήκα κάτι ενδιαφέρον για να με κράτηση οπότε σκυλοβαρέθηκα και περίμενα να τελειώσει…

Psalm 21 (2009) σουηδική ταινία τρόμου με θρησκευτικό περιεχόμενο , θα της έβαζα ένα 6/10, γενικά ήταν λίγο περίεργη σαν ταινία, η ηθοποιία ήταν καλή και είχε και ένα «διάλογο» στο τέλος που συμφωνώ σε πολλά από αυτά που είπε ο τύπος, αν κάνει κανένας τον κόπο και την δει θα καταλάβει, γενικά σαν ταινία ήταν μέτρια προς καλή.

Εγώ την βρήκα πολύ καλή (την έχω δει δυο τρεις φορές :p)

Link to comment
Share on other sites

Εγώ την βρήκα πολύ καλή (την έχω δει δυο τρεις φορές :p)

Αυτό είναι που λέμε διαφορετικοί άνθρωποι διαφορετικά γούστα, πάντως στην αρχή η πρώτη σκηνή μου άρεσε αλλά μετά αργούσε πολύ να έρθει το (αναμενόμενο) τέλος, και τα ενδιάμεσα γεγονότα δεν ήταν ικανά να με κρατήσουν, οπότε ….παρακάλαγα να τελειώσει.

Link to comment
Share on other sites

Sherlock Holmes: A Game of Shadows 7.5/10

Αρκετά καλή ταινία, δράση, έξυπνοι διαλόγοι, καλή σηνοθεσία, αλλά η πρώτη ταινία μου άρεσε περισσότερο.

Taken 8/10

Ταινιάρα, από τις καλύτερες που είδα τελευταία...θα βγεί και taken 2 απ'ότι είδα στο imdb...αναμένουμε...

Crank: High Voltage 5/10

Μία ανόητη σαχλαμάρα...

Έγινε επεξεργασία από mariosdeme
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.