Jump to content



Ποια ταινία είδατε πρόσφατα 2.0 (CineLab)


DJD

Recommended Posts

We Bought a Zoo .

Πολυ χλιαρη η ταινιουλα.Ενα ατου ειχε η ταινια,την Johansson,και αυτη ηταν κουμπωμενη μεχρι τον λαιμο σε ολη την ταινια.

6/10

What's Your Number?.

Κλασσικη ρομαντικη κομεντι με την χαζοχαρουμενη Anna Faris και τον σφιχτερμαν Chris Evans ο οποιος ηταν χωρις μπλουζα στην μιση ταινια.Περασαν ευχαριστα οι 2 ωριτσες αλλα μετα shift+delete απο hdd/brain.

6/10

Goon.

Ειχε πολυ βρωμοξυλο η ταινια και υπεργουσταρα.Εχει παρακολουθησει κανεις ice hockey?

Οντως πεφτει τοσο ξυλο?

Σοβαρη ταινια δεν την λες αλλα θα λεγα οτι την απολαυσα.

6+/10

Link to comment
Share on other sites

When Harry Met Sally

Ωραια κομεντι.Η Meg Ryan πιτσιρικα ηταν απιστευτα πικαντικη.

7/10

Intouchables

Καιρο ειχα να ευχαριστηθω ετσι ταινια.

Καιρο ειχα επισης να συγκινηθω με ταινια.

Απολαυστικη απλα.

Πολυ ωραιο soundtrack επισης.

Ποπο θελω να δω αλλη ταινιουλα στα καπακια αλλα οτι και να βαλω θα φαινεται αδιαφορο μπροστα στο απο πανω..

9/10

Έγινε επεξεργασία από jesus
Link to comment
Share on other sites

Untouchable (2011) - IMDb

Πολύ ευχάριστη ταινία. Δεν είναι από αυτές που θα ξεκαρδιστείς, αλλά με το μαύρο χιούμορ της θα σε κάνει να γελάσεις αρκετές φορές. Αγγίζει πολύ όμορφα ένα ευαίσθητο θέμα και μέσα από αυτήν γίνεσαι και εσύ, έστω και λίγο, καλύτερος άνθρωπος (σπάνιο για ταινία). Το γεγονός ότι είναι βασισμένη σε πραγματικά γεγονότα (οι πρωταγωνιστές είναι υπαρκτά πρόσωπα) σε κάνει να προβληματιστείς ακόμα περισσότερο. Τουλάχιστον έτσι το βίωσα εγώ...

Για άλλη μια φορά αποδεικνύεται ότι ο Γαλλικός κινηματογράφος μπορεί να βγάλει ποιότητα.

Link to comment
Share on other sites

We Bought a Zoo .

Πολυ χλιαρη η ταινιουλα.Ενα ατου ειχε η ταινια,την Johansson,και αυτη ηταν κουμπωμενη μεχρι τον λαιμο σε ολη την ταινια.

6/10

What's Your Number?.

Κλασσικη ρομαντικη κομεντι με την χαζοχαρουμενη Anna Faris και τον σφιχτερμαν Chris Evans ο οποιος ηταν χωρις μπλουζα στην μιση ταινια.Περασαν ευχαριστα οι 2 ωριτσες αλλα μετα shift+delete απο hdd/brain.

6/10

Goon.

Ειχε πολυ βρωμοξυλο η ταινια και υπεργουσταρα.Εχει παρακολουθησει κανεις ice hockey?

Οντως πεφτει τοσο ξυλο?

Σοβαρη ταινια δεν την λες αλλα θα λεγα οτι την απολαυσα.

6+/10

Πεφτει ξυλο αλλα ειναι λιγο μουφασα. Δηλαδη αν επεφτε εδω μια απο αυτες τις ψιλες σε ματς ποδοσφαιρου θα ειχαν βουτηξει και οι waterboys. Εκει τους αφηνουν να τελειωσουν και μετα συνεχιζουν το παιχνιδι. Και μετα παλι μπουνιδια, κρανη και ψιλες και το πληθος πινει bud και κανει λες και βλεπει κατς. Αυτο καταλαβα εγω.

Link to comment
Share on other sites

Nova zembla

Κάντε τον άνδρα η σκοτώστε τον. Έδωσε εντολή ο λεφτάς για τον μπατίρη γκόμενο της κόρης του.

Δεν ήθελε πλούσιο και από καλή οικογένεια γαμπρό, άξιο ήθελε !

Πως να μην πάει μπροστά αυτή η χώρα!

Link to comment
Share on other sites

Nova zembla

Κάντε τον άνδρα η σκοτώστε τον. Έδωσε εντολή ο λεφτάς για τον μπατίρη γκόμενο της κόρης του.

Δεν ήθελε πλούσιο και από καλή οικογένεια γαμπρό, άξιο ήθελε !

Πως να μην πάει μπροστά αυτή η χώρα!

Έλα, πες την αλήθεια... για την Doutzen Kroes το είδες που είναι μοντέλο της Victoria Secret...

Link to comment
Share on other sites

Nova zembla

Κάντε τον άνδρα η σκοτώστε τον. Έδωσε εντολή ο λεφτάς για τον μπατίρη γκόμενο της κόρης του.

Δεν ήθελε πλούσιο και από καλή οικογένεια γαμπρό, άξιο ήθελε !

Πως να μην πάει μπροστά αυτή η χώρα!

ναι,αλλά σου άρεσε;εμένα με πήρε ο ύπνος :hmm:

________________________________________________________

τι γνώμη έχετε για το splice ?

Link to comment
Share on other sites

Machine Gun Preacher 6/10

Πολλά κενά το σενάριο κατά την γνώμη μου...έπρεπε να γεμίσει κάπως η ταινία...δεν είχε και πολύ gun..τον χαρακτήρα τον φίλο του τι τον ήθελαν?? ο King Leonidas τουλάχιστον κάτι κάνει... κατά τα άλλα respect τεράστιο στον αληθινό sam childers.

War Horse 5/10

ταινία για έφηβες/ους καθαρά...ουσιαστίκα πρόκειται για 3-4 ιστορίες συρραμένες με το ίδιο μοτίβο, υπάρχει ένας καλός ιδιοκτήτης (του αλόγου) και ταυτόχρονα ένα κάθαρμα, ο ιδιοκτήτης χάνει το άλογο το οποίο για καλή του τύχη το προσέχει ένας καλός ιδιοκτήτης ο οποίος ξέρει ένα κάθαρμα.. αααααααααααααααααααααααααααααααααααα...

και στο τέλος....

καταλήγει ξανά στον πρώτο ιδιοκτήτη για το χάπι εντ

Link to comment
Share on other sites

Έλα, πες την αλήθεια... για την Doutzen Kroes το είδες που είναι μοντέλο της Victoria Secret...
ναι,αλλά σου άρεσε;εμένα με πήρε ο ύπνος :hmm:

________________________________________________________

τι γνώμη έχετε για το splice ?

Η ταινία μου άρεσε, αλλά δεν προσεγγίζω καν το "αντικειμενικός", σε ότι έχει σχέση με την θάλασσα. : )

Link to comment
Share on other sites

Untouchable (2011) - IMDb

Πολύ ευχάριστη ταινία. Δεν είναι από αυτές που θα ξεκαρδιστείς, αλλά με το μαύρο χιούμορ της θα σε κάνει να γελάσεις αρκετές φορές. Αγγίζει πολύ όμορφα ένα ευαίσθητο θέμα και μέσα από αυτήν γίνεσαι και εσύ, έστω και λίγο, καλύτερος άνθρωπος (σπάνιο για ταινία). Το γεγονός ότι είναι βασισμένη σε πραγματικά γεγονότα (οι πρωταγωνιστές είναι υπαρκτά πρόσωπα) σε κάνει να προβληματιστείς ακόμα περισσότερο. Τουλάχιστον έτσι το βίωσα εγώ...

Για άλλη μια φορά αποδεικνύεται ότι ο Γαλλικός κινηματογράφος μπορεί να βγάλει ποιότητα.

Την είδα σήμερα την ταινία.

Πολύ καλή και νομίζω πως αξίζει την βαθμολογία που έχει.

Αγγίζει όπως λες ένα ευαίσθητο θέμα αλλά ταυτόχρονα περνάει και κάποια μηνύματα.

Αξίζει χωρίς δεύτερη κουβέντα να την δείτε.:)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.