Jump to content



Ποια ταινία είδατε πρόσφατα 2.0 (CineLab)


DJD

Recommended Posts

http://www.imdb.com/title/tt1130884/?ref_=tt_rec_tti

 

Καμια σχεση με το τι περιμενα αλλα μου αρεσε συνολικα. Πολυ τρελη ταινια. Οι ερμηνειες και τα εφε δε με τρελαναν να πω την αληθεια αλλα σαν σεναριο και σαν σκηνοθεσια σε γενικες γραμμες με ικανοποιησε. Σκορσεζε, τι να λεμε...

Link to comment
Share on other sites

Εγώ την είδα χθες βράδυ κι ομολογώ πως από τα μισά και μετά ψιλοβαρέθηκα... μεταφυσικά κ τέτοιες αηδίες καμιά φορά με τσαντίζουν. Ευτυχώς που έπαιζε κι αυτό το μαγικό πλάσμα με χάζεψε λιγάκι έως πολύ.

Link to comment
Share on other sites

San Andreas Quake -> 3/4. Πολύ "ψεύτικα" εφφε που σε κάνει να αναρωτιέσαι αν είναι Project κάποιου μαθήματος που κατέληξε ταινία...

Project Almanac -> 7/8. Δε ξέρω γιατί αλλά μου άρεσε αρκετά. Επίσης αξίζει να το δείτε για την...

MV5BMTk2MjY0MDAwN15BMl5BanBnXkFtZTgwNzcy

Έγινε επεξεργασία από UltraB
Link to comment
Share on other sites

Τι προτείνετε να δω για να περάσει η ώρα;

Θέλω κατά προτίμηση μια ταινία δράσης. Επίσης να μην έχει αυτή την ασπρίλα που έχουν διάφορες ταινίες και νομίζεις ότι είναι γυρισμένες με κινητά :p

Edit: Και κατά προτίμηση #2 να έχει κυκλοφορήσει μέσα στο 15 ή τώρα τελευταία.

Έγινε επεξεργασία από UltraB
Link to comment
Share on other sites

Jurassic World σημερα σε 3D στον κινηματογραφο: Οι ερμηνιες για γελια, η υποθεση μετρια προς κακη, τα εφε καλα, η σκηνοθεσια επισης, μια μιξη παιδικης ταινιας με περιπετεια. Δεν περιμενεις ρεαλισμο σε κατι τετοιο αλλα ο σκηνοθετης το τερματισε με τις "συγκυριες" και τις βολικες εξελιξεις ...

Link to comment
Share on other sites

Τι προτείνετε να δω για να περάσει η ώρα;

Θέλω κατά προτίμηση μια ταινία δράσης. Επίσης να μην έχει αυτή την ασπρίλα που έχουν διάφορες ταινίες και νομίζεις ότι είναι γυρισμένες με κινητά :p

Edit: Και κατά προτίμηση #2 να έχει κυκλοφορήσει μέσα στο 15 ή τώρα τελευταία.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.