Jump to content



Ποια ταινία είδατε πρόσφατα 2.0 (CineLab)


DJD

Recommended Posts

[MENTION=3208]zomg[/MENTION] Τις έχω δει αυτές :p . Να προσθέσω την αγαπημένη μου The Fountain.

[MENTION=7649]FANISTELROOY[/MENTION] Εννοώ ότι όσο προσηλωμένος και να είσαι στην ταινία, να μην καταλαβαίνεις και πολλά :p

Link to comment
Share on other sites

Melancholia σκηνοθεσια του βλαμμένου / καμένο Lars von Trier, μια ταινία που πραγματικά σε φτάνει στη μελαγχολία η ακόμα και λίγο ποιο κάτω για τους ευάλωτους

αν και αποφεύγω τελευταία να βλέπω ταινίες κολοτούμπας, αλλά αυτή μου είχε προκαλέσει ενδιαφέρον απο αυτά που διάβαζα, λίγο αρρωστημένη φυσικά, τι άλλο θα μπορούσε να είναι από τον κύριο trier

Link to comment
Share on other sites

Melancholia σκηνοθεσια του βλαμμένου / καμένο Lars von Trier, μια ταινία που πραγματικά σε φτάνει στη μελαγχολία η ακόμα και λίγο ποιο κάτω για τους ευάλωτους

αν και αποφεύγω τελευταία να βλέπω ταινίες κολοτούμπας, αλλά αυτή μου είχε προκαλέσει ενδιαφέρον απο αυτά που διάβαζα, λίγο αρρωστημένη φυσικά, τι άλλο θα μπορούσε να είναι από τον κύριο trier

uber φόλα, άμα δεν τα πετούσε η spider-o-γκόμενα θα σου έλεγα εγώ πόσοι θα την έβλεπαν

είχα δει και το "δαμάζοντας τα κύματα" αυτουνού,μη το δείτε

Link to comment
Share on other sites

Δες ταινιες του κυριου Lynch βασικα(Mulholland Dr.) φημιζεται για τα μπουκωματα του:p

Δεν εχω δει καμια.:p

Δεν μαρεσουν ταινιες που δεν βγαινει νοημα.

Ημιτελεις τις θεωρω.

Το Mulholland Dr. πολύ δυνατό. Με λίγο προσοχή (και φαντασία) και με 1-2 προβολές την καταλαβαίνεις.

Blue Velvet (1986) - IMDb Τέρμα καμένο. Μόνο ένα τραγούδι που έπαιζε μου άρεσε.

Twin Peaks: Fire Walk with Me (1992) - IMDb Μέτριο

Γενικά ο τύπος φλέγεται αβέρτα.

Link to comment
Share on other sites

Αυτα που ειπε ο Παναης +

Gummo , Τaxidermia ,Antichrist, Inland Empire, Martyrs, Irreversible, Hapiness, Eraserhead, Audition.

MINDΦUCK.:p

Έγινε επεξεργασία από Nephiλiμ
Link to comment
Share on other sites

Αυτα που ειπε ο Παναης +

Gummo , Τaxidermia ,Antichrist CHECK, Inland Empire, Martyrs, Irreversible CHECK, Hapiness, Eraserhead, Audition.

MINDΦUCK.:p

To Irreversible πιο πολύ το λες Stomach-φuck :p

Antichrist Ωραία ταινία.

Taxidermia - Gyorgy Palfi's grotesque tale of three generations of men, including an obese speed eater, an embalmer of gigantic cats, and a man who shoots fire out of his penis. :o rly?

Btw [MENTION=10521]jesus[/MENTION] πολλές από αυτές τις ταινίες σε ταξιδεύουν τόσο ωραία, που δεν σε ενδιαφέρει αν καταλάβεις [MENTION=10521]jesus[/MENTION] στο τέλος.

Ευχαριστώ για τις προτάσεις, αλλά οι επόμενες έχουν σταμπαριστεί ήδη. ( Ikiru , Stranger than Fiction , Monster's Ball )

Έγινε επεξεργασία από l2phile
Link to comment
Share on other sites

Και η πλάκα είναι ότι όλες αυτές οι ταινίες που δεν τις πολύ καταλαβαίνεις έχουν μεγάλους βαθμούς στο IMDB, γιατί το παίζουν "ψαγμένοι" οι χρήστες :hehe:

Δεν είναι βέβαια κι ο κανόνας, αλλά ισχύει στις περισσότερες.

Link to comment
Share on other sites

Παπαμήτσομ' ξέρεις να διαβάζεις;;

Δε πήγαινε σε εσένα το ποστ, ήταν γενικό και το έγραψα για τις ταινίες που έγραφαν τα παιδιά στα προηγούμενα ποστ. Άλλωστε αν δεις και το χρόνο του ποστ, δεν είχα δει το δικό σου.

Sorry αν παρεξηγήθηκα.

Btw. Κι εγώ βλέπω MindF. ταινίες , γιατί μου αρέσει.

Έγινε επεξεργασία από papajim
Link to comment
Share on other sites

Αυτό δεν ήταν mind**** ήταν **** my fake culture. Στα τραίνα!! Με τις alternative ρομάτζες. :p

Πιο σοβαρά τώρα,δεν με μπέρδεψε πολύ η ταινία,απλά την βαρέθηκα.

Δες στο ΣΤΑΡ κανα μαγνητοσκοπημενο Σεφερλη@ Δελφιναριο και καλος εισαι.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.