Jump to content



Grand Theft Auto V [GTA V]


wrong method

Recommended Posts

Πάει για 24 Μαρτίου η Pc Version!
Θέλανε να την φτιάξουν λίγο πιο όμορφη! Θα υποστηρίζει 1080 κ 4Κ στα 60fps. Επίσης θα υποστηρίζει multiplayer και online heists, έως 30 άτομα.

Έγινε επεξεργασία από Delijohn
Link to comment
Share on other sites

Πάει για 14 (ή 24) Μαρτίου η Pc Version!

Θέλανε να την φτιάξουν λίγο πιο όμορφη! Θα υποστηρίζει 1080 κ 4Κ στα 60fps. Επίσης θα υποστηρίζει multiplayer και online heists, έως 30 άτομα.

 

Πάνω στην ώρα που έλεγα να αναβαθμίσω το pc.......Κρίμα που θα βγει στο steam ακριβά.....μάλλον θα γίνει πειρατική δουλειά και αγορά στο steam summer sale.

Link to comment
Share on other sites

Γιατι ο σκληρος ο κανονικος μας χαλαει για τα παιχνιδια?

Δεν βρικω λογο να εχω παιχνιδια στον ssd.

 

 

Γιαι ποιος εχει ακομη hdd κουμπωμενο στο συστημα?

 

100-120 ευρω τα 256gb εχουνε.Στειλτε επιτελους τους μηχανικους στο χρονοντουλαπο της ιστοριας.

Link to comment
Share on other sites

sandbox ειναι ρε παιδια, εννοειται πως θα φορτωνει πραμα on the fly, ειδικα οταν θα εισαι με την λαμποργκινι και θα εχεις το draw distance στο 1 χιλιομετρο τουλαχιστον !

τα γραφικα δεν μου γεμιζουν το ματι παντως, δεν ειναι τοσο εμφανης η διαφορα οσο ητανε τοτε, οταν καναμε την μεταβαση απο το 3 στο 4, παρακαλατε να δωσουν mod tools :p

Link to comment
Share on other sites

Γιαι ποιος εχει ακομη hdd κουμπωμενο στο συστημα?

 

100-120 ευρω τα 256gb εχουνε.Στειλτε επιτελους τους μηχανικους στο χρονοντουλαπο της ιστοριας.

 

Ενταξει μην ειμαστε υπερβολικοι... :)

 

Για αποθηκευση,παιχνιδια και δεν ξερω κ γω τι αλλο ειναι μια χαρα..δεν ειπαμε να εχουμε και το os σε αυτους...

 

Το μονο που θα κερδισεις αν εχεις games στον ssd ειναι τα loading times, τα textures πιστας ( αυτο το παρατηρησα ιδιαιτερα στο stalker ) και αυτο οχι σε ολα τα παιχνιδια..αντε να εχεις ενα παιχνιδι το πολυ στον ssd.. :)

Link to comment
Share on other sites

Ενταξει μην ειμαστε υπερβολικοι... :)

 

Για αποθηκευση,παιχνιδια και δεν ξερω κ γω τι αλλο ειναι μια χαρα..δεν ειπαμε να εχουμε και το os σε αυτους...

 

Το μονο που θα κερδισεις αν εχεις games στον ssd ειναι τα loading times, τα textures πιστας ( αυτο το παρατηρησα ιδιαιτερα στο stalker ) και αυτο οχι σε ολα τα παιχνιδια..αντε να εχεις ενα παιχνιδι το πολυ στον ssd.. :)

σε sandbox και online παιχνίδια κάνει διαφορά ο ssd. 

 

και επίσημα είμαστε offtopic :p 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ρε τους μπι@#$δες ... 

6 χρονια το φτιαχνουν οι ατιμοι. Τι ακριβως θα βελτιωσουν στο 2μηνο;

 

Εξοργιστικη η νεα αναβολη.

Δεν με νοιαζει πια για ποιοτητα.

Ας το δωσουν επιτελους και ας ειναι φαβα οπως το IV στην αρχη.

 

Εγω ο μλκς το ειχα παρει τοσο ζεστα το "τελη Ιανουαριου" που εχω ηδη ζητησει αδεια για να το απολαμβανα με three-day bender το λιγοτερο.

 

Joke's on me :/

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Αγαπάω ΚΙΝΑ και το κινέζικο steam store..με 34€ έγινε δικό μου το pre-order ROW..και τώρα έχω 1.3m ππππππππππππππσσσσ λέμε!! :p τρομερό preorder bonus τι να τους πω :p,αν και δεν ήθελα να κάνω preorders,με έπριξε ένας φίλος... και δεν έπαιζε να το έπαιρνα το παιχνίδι αν δεν το έβρισκα κάτω από 30€..Μιας και έχω κάτι άλλες αγορές..τώρα θα μείνουν οι αγορές για μετά...Σε τέτοια τιμή..

Όσοι θέλετε αγοράστε ingame ΟΜΩΣ csgo keyshttp://csgo.steamanalyst.com/id/117187/Huntsman-Case-Key- που είναι tradable αμέσως,και βρείτε τον κινέζο της επιλογής σας :D (αλλά κάντε το γρήγορα μην κλειδώσει). Thank me later

Έγινε επεξεργασία από xtrmsnpr
Link to comment
Share on other sites

22:03 - Dark_Knight: http://www.reddit.com/r/SteamGameSwap/comments/2sr6pa/psa_grand_theft_auto_v_prepurchase_tier_1_got/
22:03 - Dark_Knight: yeah
22:03 - Dark_Knight: one of my friend not so much :/
22:03 - Dark_Knight: bought 18 keys from csgo store and now screwed :/
22:05 - xtrmsnpr: a friend of mine
22:05 - xtrmsnpr: bought the keys with a new CC,and got locked for 1week..due to steam fraud protection system
22:05 - xtrmsnpr: and he couldnt trade the keys at all
22:06 - Dark_Knight: oh fuck :/
22:06 - Dark_Knight: steam locks new cards for a week
22:06 - xtrmsnpr: yep

κουβέντα που είχα με έναν φίλο μου από το xda..για μια περίπτωση που του κλειδώθηκε το account για μια βδομάδα,επείδη έβαλε νέα κάρτα.Και με ενημερώνει ότι κλειδώθηκε το παιχνίδι
ότι αγοράζετε μέχρι τώρα είναι REGION LOCKED..
Ότι υπάρχει βέβαια ήδη αγορασμένο,γίνεται κανονικά trade,μιας και δεν έχουν tag το CN..πχ αυτός εδώ το έχει διαθέσιμο http://steamcommunity.com/id/rockpaperscissors/inventory/
αλλά οι τιμές έχουν αλλάξει παίζουν στα 20-21 κλειδιά..
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

ακυρώστε όλοι τα preorder και τελειώνει η υπόθεση αύριο το πρωί θα το βγάλουν !!!

 

κάποιος να φτιάξει και καμιά σελίδα του styl "We want -50% $$ cut off  GTA V" ....

Έγινε επεξεργασία από ARMAGEDDON
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη ειναι καλυτερα να βγει και να εχει ενα σωρο bugs απο το να καθυστερησει και να ειναι playable?

Ειδαμε και τη Ubisoft που χαντακωσε σχεδον δυο franchise. Το καθυστερει αλλα δεν σου χαλαει την πρωτη εντυπωση που σχηματιζεις οταν πρωτοπαιζεις.

Οποτε προτιμω να αργησει και να το παιξω,παρα να βγει και να παει στα σκουπιδια

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.