Jump to content



Τα νεύρα μου


LL_NEO

Recommended Posts

  • Replies 92
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από paschalia [Χθες, στις 23:34]

Σορρυ κιολας αλλα τι ακριβως να εξηγησω?

Οταν συζητανε δυο ατομα μεταξυ τους και λεει το ενα ,θα κανονισω και θα σου πω.. ,και στις κατοπινες συζητησεις δεν αναφερεται καν αν κανονισε κατι.. θελει πολυ σκεψη απο τον αλλο να υποθεσει οτι για να μην αναφερθει καν αυτο το οποιο συζηταγαν ,ηταν κατι που ο αλλος δεν ηθελε και πολυ να το κανει?

Δεν το βλεπω απο την αποκλειστικη μερια της σχεσης μεταξυ ενος ζευγαριου αλλα και δυο φιλων -ειτε ειναι αντρες ,ειτε ειναι γυναικες.

Καλο βραδυ :)

netcrawler πας μια στιγμη στην γωνια να δεις αν ερχομαι καλο μου?

Και αν με δεις σφυρα κιολας να ξερω οτι με ειδες... :devil: :devil: :tomato::boxed:

Μα το ότι δεν το έφερε η κουβέντα είναι σημάδι ότι ο άλλος δεν ενδιαφέρται; Ζαβλακωμένος ήταν όπως ομολόγησε :D

Και με λίγο τσαχπινιά μπορείς να φέρεις την κουβέντα στον άλλο, αν σε ενδιαφέρει να μάθεις τι θέλει να κάνει.Αν πάλι δε θέλεις...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από trendy

Και με λίγο τσαχπινιά μπορείς να φέρεις την κουβέντα στον άλλο, αν σε ενδιαφέρει να μάθεις τι θέλει να κάνει.Αν πάλι δε θέλεις...

Παιζει βεβαια και το γεγονος επιτηδες η κουβεντα να μην ερθει εκει που πρεπει ετσι ωστε περιτρανα μετα να σου την "πει" και απο πανω...χεχεχε

......Μα υπεθεσα οτι δεν θα ηθελες να ερθεις..........

Link to comment
Share on other sites

Αν και δεν θα ηθελα να μπλεχτω στην συζητηση αυτη -καθοτι αφορα την σχεση ενος ζευγαριου- παρολαυτα θα ηθελα να πω το εξης,χωρις να εχω τπτ εναντιον του ΛΛ -εφοσον δεν τον ξερω, οταν λες στην γυναικα σου η στην κοπελλα σου ασε και θα κανονισω εγω και θα σε ειδοποιησω και μετα δεν κανεις τπτ.. ε μη τρελλαθουμε κιολας ,και λεμε οτι και καλα φταιει η γυναικα η η κοπελλα που δεν του το ελεγε και δευτερη και τριτη φορα.

Βεβαια -κατα το πως το εχετε..:devil: .- αν το εκανε ,μια φωνουλα μου λεει οτι θα την βγαζατε οτι και καλα γκρινιαζει και σας υποχρεωνει να το κανετε με το ζορι -ενω δεν θελετε..:boxed:

Τεσπα, καπου εδω κλεινω τις απαντησεις μου γιατι δεν συνηθιζω να μπαινω στην διαδικασια του ποιος εχει την περισσοτερη λογικη ..ο αντρας η η γυναικα....:confused:

Καλη σας μερα :)

Link to comment
Share on other sites

Στην ουσία μπορεί όλη η επικοινωνία μεταξύ ανδρών και γυναικών να επικεντρωθει σε πέντε, διαρκώς επαναλαμβανόμενες ερωτήσεις. Εδώ όμως κρύβεται ταυτόχρονα και ο κίνδυνος: Πώς να απαντήσετε (ως

άντρας) σωστά, ωστε να αποφύγετε τα ιπτάμενα πιάτα; Οι πέντε δυσκολότερες ερωτήσεις που θέτουν οι γυναίκες στους άντρες και οι σωστές απαντήσεις:

Οι ερωτήσεις:

1. Τι σκέφτεσαι;

2. Μ' αγαπάς;

3. Πάχυνα;

4. Τη βρίσκεις πιο όμορφη από μένα;

5. Τι θα κάνεις όταν πεθάνω;

Η δυσκολία αυτών των ερωτήσεων έγκειται στο γεγονός του οτι αν ο άνδρας απαντήσει λάθος (αν πει την αλήθεια δηλαδή) θα ξεκινήσει φασαρία. Γι αυτό, απαιτείται ιδιαίτερη προσοχή και αυξημένη ετοιμότητα. Ακολουθεί μια ανάλυση των ερωτήσεων με πιθανές, ακίνδυνες απαντήσεις.

ΕΡΩΤΗΣΗ 1: Τι σκέφτεσαι;

Η σωστή, ακίνδυνη απάντηση:

"Συγγνώμη αγάπη μου, δεν άκουσα την ερώτηση... Ήμουν αφηρημένος! Σκεφτόμουν τι θαυμάσια, πονετική, έξυπνη και όμορφη γυναίκα που είσαι και πόσο τυχερός είμαι που είμαι δίπλα σου." (Προσέχουμε το σωστό τόνο της φωνής μας!) Η απάντηση αυτή, δεν έχει βέβαια καμία σχέση με την πραγματικότητα, η οποία μάλλον είναι:

α) ποδόσφαιρο

β) πόσο πάχυνες

γ) πως η άλλη είναι πιο όμορφη τελικά

δ) πώς θα ξοδέψω την ασφάλεια ζωής σου, όταν πεθάνεις ΕΡΩΤΗΣΗ 2: Μ' αγαπάς; Η σωστή απάντηση είναι, φυσικά, "ΝΑΙ!" ή, αν έχει κέφια, "ΝΑΙ, θησαυρέ μου!"

Λάθος απαντήσεις, μ.α.:

α) νομίζω ναι

β) θα ένιωθες καλύτερα αν έλεγα ναι;

γ) εξαρτάται από το τι εννοείς αγάπη

δ) παίζει κανέναν ρόλο;

ε) σε μένα μιλάς;

ΕΡΩΤΗΣΗ 3: Πάχυνα;

Η σωστή απάντηση είναι: "Όχι, φυσικά!" (Ο τόνος της φωνής υποδηλώνει δυσφορία, πώς είναι δυνατόν να ρωτάει κάτι τέτοιο;) Λάθος απαντήσεις, μ.α.:

α) σε σύγκριση με τι;

β) δεν θα 'λεγα παχιά, αλλά ούτε αδύνατη είσαι...

γ) τα μερικά κιλάκια παραπάνω σου πάνε

δ) έχω δει και πιο χοντρές

ΕΡΩΤΗΣΗ 4: Τη βρίσκεις πιο όμορφη από μένα; Όπως και στην ερώτηση 3, η σωστή απάντηση είναι "Όχι φυσικά!" (με τον ίδιο τόνο φωνής).

Σε καμία περίπτωση δεν απαντάμε:

α) ναι, αλλά εσύ έχεις καλύτερο χαρακτήρα

β) όχι ομορφότερη, αλλά πιο αδύνατη

γ) όχι τόσο όμορφη, όσο ήσουν εσύ στη ηλικία της

δ) τι εννοείς λέγοντας όμορφη;

ΕΡΩΤΗΣΗ 5: Τι θα κάνεις όταν πεθάνω;

Μια πολύ ύπουλη ερώτηση, αφού δεν υπάρχει μια απλή, ικανοποιητική απάντηση.

Το να απαντήσεις "θα αγοράσω μια Porsche με τα λεφτά της ασφάλειας" είναι θανατηφόρο. Ό,τι και να απαντήσετε, προετοιμαστείτε για έναν μακρύ διάλογο (τουλάχιστο 60 λεπτά), ο οποίος θα εξελιχθεί κάπως

έτσι:

ΓΥΝ.: Θα ξαναπαντρεφτείς;

ΑΝΤ.: Όχι, σε καμία περίπτωση!

ΓΥΝ.: Γιατί όχι, δεν σου αρέσει να είσαι παντρεμένος;

ΑΝΤ.: Πως, μ' αρέσει...

ΓΥΝ.: Τότε γιατί δεν θα ξαναπαντρευτείς;

ΑΝΤ.: Καλά, καλά, θα ξαναπαντρευτώ!

ΓΥΝ.: Θα ξαναπαντρευτείς λοιπόν...

ΑΝΤ.: Ναι!

ΓΥΝ.: Θα κοιμάσαι μαζί της στο κρεβάτι μας;

ΑΝΤ.: Πού αλλού να κοιμάμαι;

ΓΥΝ.: Θα μαζέψεις όλες τις φωτογραφίες μου και στη θέση τους θα βάλεις δικές της;

ΑΝΤ.: Λογικό δεν είναι;

ΓΥΝ.: Θα την αφήνεις να παίζει με τη ρακέτα μου;

ΑΝΤ.: Δε γίνεται, είναι αριστερόχειρ...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από DJD

ΓΥΝ.: Θα την αφήνεις να παίζει με τη ρακέτα μου;

ΑΝΤ.: Δε γίνεται, είναι αριστερόχειρ...

Εγω το ξερω....

ΓΥΝ: Θα την αφηνεις να φοραει τα ρουχα μου?

ΑΝΤ : Δεν γινεται ειναι πιο αδυνατη....

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από bleo8onhs

Την γυναίκα και το σκύλο είναι οπως τους μάθεις. Ένας φίλος μου ορθά λέει, ότι αν έχεις μικρή γκόμενα πρέπει να της κάνεις τη ζωή δύσκολη. Να την εκπαιδεύεις για τον επόμενο. Αν όλοι το έκαναν αυτό, όλοι θα είχαμε και φρόνιμες κοπέλες.

Συμφωνώ ως προς την εκπαίδευση αλλά οχι για το αν θα είναι φρόνιμες.

Εκπαίδευση κ μετά μας ρίχνουν ξύλο :whip::whip::whip::whip::whip::whip::whip::whip:

:innocent::whip: :whip: :whip: :whip:

Γιάννη που είσαι κ χάθηκες??

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από paschalia

Αντρες..!

Γιατι να μην υπαρχει καμια αλλη γυναικα στο σαιτ?

Αντμινς καντε κατι!

Δεν αντεξες ρε paschalia.:D

Η κορη μου ειναι μαζι σου.:clap:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από paschalia

Αντρες..!

Γιατι να μην υπαρχει καμια αλλη γυναικα στο σαιτ?

Αντμινς καντε κατι!

’λλη μία με το nick Grace δεν είναι; Πάντως βλέπεις οι διαόλοι δεν έλκουν πολλές γυναίκες. Όσο σκέφτομαι τον αδερφό μου που στην τάξη του είναι πάνω από 100 φοιτητές από τους οποίους οι 3-4 είναι γυναίκες...

Link to comment
Share on other sites

Ειπαμε..και το ΒΡΕ το βρισκω μιαα χαρα σαν προσφωνηση και πολυ καλυτερο απο το ΡΕ :)

Και ναι, οταν βαζει τετοιο φυτιλι ο Webmaster :magic: (οχι τπτ αλλο αλλα ειχα πει και κατι για μεγαλα μυαλα....βιαστηκα...) δεν αντεξα...:o

Btw ποσο ειναι η κορη σου?

υ.γ. αν δεν κανω λαθος η grace αποχωρησε αρκετες βδομαδες πριν αρχισω να ποσταρω

Link to comment
Share on other sites

Mετα θα μαλωνουμε ποιος θα κατσει στο PC

Aσε που θα μαλωσει με τους μισους εδω μεσα.

Οι σημερινοι νεοι δεν συμβιβαζονται με τιποτα.

Καλα τα γραφετε βρε παιδια αλλα θα σας δω μετα απο μερικα χρονακια παντρεμενους.Αν παντρευτειτε ποτε γιατι απ'οτι βλεπω οι περισσοτεροι ουτε καν φλερταρετε..:zzz: :zzz: :zzz:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.