Jump to content



Οπτερον 848


Vagouridis

Recommended Posts

Hταην παρασκευη πρωι , σκαει μυτη στην εταιρεια ο τυπας απο την μεταφορικη της αντιπροσωπειας , σηκωνομαι απο το γραφειο μου και παω να παραλαβω.....μου πεταει ενα μικρο κουτακι ισα με 4 σπιρτοκουτα με ενα αναλαφρο και ανεμελο στυλακι με το τιμολογιο κολημενο πανω....Ελα ψηλε βαλε την τζιφρα και εφυγα , παω ο καψερος να βαλω την υπογραφη και βελω ενα νουμερο με αρκετα χιλιαρικα , αμαν λεω τι ειναι αυτο το κουτακι που με το στυλακι του με προετοιμασε για κανα μοντεμ αντε βαρια βαρια για καμια 4 ντιμακια μνημης....Τι ειναι αυτα ρε καρτνασι που κοστιζουν οσο 2 μισθοι μου..Να κατι αμεντε επεξεργαστες λεει ....εχω χασει ηδη την ψυχραιμια μου και νομιζω οτι καποιος με δουλευει.. ανοιγω βιαστικα την συσκευασια και τι βλεπω?Opteron 848....Αυτα ειναι....Το χερι υπγραφει βιαστικα και το μυαλο τρεχει να δει που ειναι και η μητρικη τους να τραβηξω κανα μπεντς....Προς το παρων μερικες φωτο και μεσαστην βδομαδα λογικα θα ερθουν και τα μπεντς....

post-32-1416071051,9595_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Και μιας και ειχα χρονο σημερα στην δουλεια και ολα ηταν απαλα , ας ποσταρω το αγαπημενο μου ντουλαπι με τους δικσους ανω και των 160gb... Επανω δεξια ειναι και κατι χαλια Atlas scsii που πανε πακετο με τους οφτερον....

post-32-1416071052,0161_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Γ@μ@νε τα οπτερονια!!!!!!χε!χε!Οσο για την φωτο εν ωρα δουλειας νομιζω πως τα λεει ολα...."η πολλη δουλεια τρωει τον αφεντη".....!!!!!Διακρινω πολλη κουραση στην φωτογραφια...!!!!!:p

Link to comment
Share on other sites

Παιδια οι παλιοι και πιο παρατηρητικοι ας προσεξουν τι τρωει ο τερμα αριστερα....Το σκηνικο δνε ειναι στημενο σοβαρα τωρα...

ΥΓ και ριφιφι και φωτα να ξεχασω τα πραγματα ειναι ασφαλισμενα τοσο απο Ασφαλιστικη οσο και απο μενα .....Insured by Mafia....

Link to comment
Share on other sites

lol σωστος φιλε.καλυτερα να τα ασφαλιζεις στην μαφια παντως παρα στην ασφαλιστικη....αφου ως γνωστον δεν παιζει μεγαλυτερη μαφια απο την ασφαλιστικη.....τι τρωει αληθεια? κανα μηλο? κανα παγωτακι?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.