Jump to content



Ξεστοκάρισμα! [CPU-VGA-PSU-HDDs-CASES-W/C-etc]


3likos

Recommended Posts

  • Replies 70
  • Created
  • Last Reply

Ο 6600 έχει πουληθεί.

Έχουν μείνει τα παρακάτω αλλά θα είναι ξανα διαθέσιμα από τη νέα χρονια (περίπου 7-8 Ιανουαρίου). Οπότε θα ενημερώσω ξανα του χρόνου. Καλές γιορτές και καλή χρονιά σε όλους :p

2)PNY Nvidia GeForce GTX 285 1GB GDDR3(κλικ για πληροφορίες)

Στο κουτί της με απόδειξη και εγγύηση για 2 χρόνια και κάτι μήνες ακόμη.-------->90 ευρω

3)Enermax EIN650AWT 650W Infiniti

Στο κουτί του με όλα τα παρελκόμενα.------->55 Ευρώ

5)Coolermaster COSMOS S (κλικ για πληροφορίες)

Είχε αγοραστεί μεταχειρισμένο. ενδεικτικά αναφέρω ότι λείπουν ορισμένα drive bays, καπάκια pci slots. Πέρα από τα εξαρτήματα που λείπουν ΔΕΝ έχουν γίνει παρεμβάσεις στο κουτί (πχ κοψίματα,βαψίματα). Όποιος το αγοράσει θα το παραλάβει από το χώρο μου λόγο όγκου και φυσικά για να το δει πρώτα από κοντα.---->110 ευρω

6)Western Digital Caviar Black 1TB(WD1001FALS)(2 Τεμάχια)

Για τον ένα υπάρχει σίγουρα απόδειξη και εγγυηση. Και ο δεύτερος είναι εντός εγγύησης (ούτως ή άλλως και οι 2 καλύπτονται με 5ετή εγγύηση από την εταιρεία απευθείας) απλώς ψάχνω την απόδειξή του. Θα ενημερώσω στο thread μόλις τη βρω.

------>80 ευρώ /τεμάχιο. ή 150 ευρω πακέτο *** New price*** 70 ευρώ/τεμάχιο ή 135 πακέτο !

7)Western Digital 320GB sata II WD320AΑKS

Χωρίς εγγύηση. Έχει ελεγχεί με το πρόγραμμα της Western digital. Πέρασε όλα τα τεστ.----->40*** New price*** 35 ευρώ

9)EK Waterblock-FC285 Classified - Red+Nickel(κλικ για πληροφορίες)

Αγορασμένο από aquatuning . Δεν έχει μπει ποτέ νερό. Στο κουτί του αχρησιμοποίητο .-----> 40 Ευρώ *** New price*** 30 Ευρώ

(σημ: το συγκεκρημένο μπλοκ δεν είναι συμβατό με την κάρτα που πωλείται παραπάνω.)

11)Πράσινες λάμπες

  • Sharkoon Cold cathode light 30cm (2x1 kit) Green
  • Cold cathode light 10cm (2x1kit) Green (ίδιο ακριβώς φως με τις απο πάνω)

8 ευρώ πακέτο

12)Fan Guards Akasa για 12ρηδες ανεμιστήρες ( 4 τεμάχια) + 2 fan guard για 8αρηδες --->10 ευρώ πακέτο

13)Akasa Fan 12CM Fan Smokey (νομίζω πως είναι αυτός (2 τεμ.) ---->3 ευρώ/τεμ.

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=1665]verve[/MENTION] AnandTech - Enermax Infiniti 650W

[MENTION=21675]betalabs[/MENTION] υπάρχει ο 320 αλλά έχει προτεραιότητα ο dpolal. Μόλις επιστρέψω θα σε ενημερώσω αν στραβώσει κάτι.

Καλές γιορτές.

Link to comment
Share on other sites

Ερώτση από το cosmos s πόσα drive bays λειπουν

5 νομίζω. Γενικά το cosmos s είχε αγοραστεί μεταχειρισμένο και έλλειπαν αρκετά κομμάτια του. Μερικά τα αγόρασα στη συνέχεια, καινούρια απο coolermaster απευθείας, και μου στοίχισε λίγο ο κουκος αηδόνι. Drive bays δεν πήρα γιατί το θώρησα τσάμπα λεφτά... :-P αλλά είχε αλλαχτεί όλο το panel Με το κουμπι αφής-usb Klp...

Σε λίγες μέρες που θα επιστρέψω και θα το επιθεωρήσω θα περιγράψω καλύτερα τι ελλείψεις έχει γιατι η αλήθεια είναι ότι δεν ήμουν αρκετά σαφής στο πρώτο ποστ.:wall:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και καλή χρονιά.

[B][U]6)Western Digital Caviar Black 1TB[/U][/B]([I]WD1001FALS[/I])([B]2 Τεμάχια[/B])

Υπάρχει ακόμα το τεμάχιο με την απόδειξη ή οχι. Άν όχι σε τί κατάσταση ακριβός είναι ο άλλος.Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.