Jump to content




Nephiλiμ

Recommended Posts

πριν 56 λεπτά, το μέλος John@John έγραψε:

Προταση μου ειναι να παμε σε κατι πιο σοβαρο και ανταγωνιστικο για να υπαρχει και καποια ουσια σε αυτο που τρεχουμε,γιατι μεχρι στιγμης μονο πλακα κανουμε ειναι να σταθεροποιηθουμε και να καταληξουμε καπου με ενα Live πρωταθλημα  ας πουμε π.χ. του BTCC ακολουθωντας το κανονικο εις διπλουν,δηλ. το  κανονικο  εχει 11 αγωνες το χρονο εμεις να τρεχουμε 22 για να ερχετε περιπου 2 αγωνες το μηνα,με οργανωμενο site στυλ BTCC που θα μπαινουν εκει μονο οι συμμετοχες  ,κανονισμοι,οι βαθμολογιες και τα συναφη,(να πουμε και την dunlop για καμια χορηγια :hehe::hehe:) να ξεκιναει με Α' μπατζετ  για αγορα αυτοκινητου,αποκατασταση ζημιων,κοστος αγωνα που θα εχει καθοριστει ,αναλογα εσοδα απο θεση βαθμολογιας ,κανονικος πινακας βαθμολογιας  και οχι τα hotlaps που  δεν παιζουν κανενα ρολο ουτε καν ψυχολογικο,αναρτηση βιντεο απο οποιον κατεχει απο βιντεακια να φτιαχνει και ενα συνοπτικο με φασεις του αγωνα εστω να λεει και λιγα λογια ,ετσι για να υπαρχει ενα αρχειο του εκαστοτε αγωνα , να επιτρεπετε δημιουργια ομαδας μεχρι 2 ατομα ,οχι αποκλειστικα με την ιδια μαρκα αυτοκινητου και αυτη με το αντιστοιχο μπατζετ της και στο τελος αν μεινουν απο φραγκα οχι να αποκλειεται ο οδηγος απο το πρωταθλημα αλλα τουλαχιστον να υπαρχει καποια ποινη στους βαθμους και φυσικα και οτι αλλη προταση προς τη ρεαλιστικη πλευρα ειναι εφικτη. :)

 

Υ.Γ Σερβερ εχουμε,site εχουμε,τς εχουμε.μονες-διπλες-τριπλες-προτζεκτορ-ταμπλετ εχουμε,τιμονια και αξεσουαρ ολων των βαλαντιων εχουμε, ο Σεπτεμβριος ειναι κοντα,αρα ειμαστε ΚΟΜΠΛΕ :hehe::hehe:

ΩΩΩΩΩ ρε βάθος μου φαίνεται το παράκανες γεώτρηση άνοιξες.

Link to comment
Share on other sites

Άποψη μου : μια χαρά το έχετε στήσει με τα touring cars. Μη το περιπλεκετε. Και φιλοθεε , μην επιλέγετε τόσο στενές πίστες. Άσε χώρο να γίνονται μάχες. p>

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Κοιτάξτε να δείτε τι σκέφτομαι.

Τα BTCC είναι καλά για γνωριμία. Οι εδώ οδηγοί εκτός τον geovas77 δεν έχουν ιδέα από αγώνες. Δεν κάνω επίθεση αυτή την στιγμή. Έτρεχα στο γνωστό ελληνικό πρωτάθλημα F1 με αγωνοδίκες, και ο αγώνας είχε full διάρκεια.

Εδώ είστε μια πολύ όμορφη παρέα στο AC, που κάνετε hotlaping, αγώνες για τον χαβαλέ με άλλα αυτοκίνητα κ.ο.κ.

 

Εγώ δεν ζητάω τέτοια πράματα.

Θέλω αγώνες full, με αληθινό καιρό και μια κατηγορία αυτοκινήτων.

Αυτό που σκεφτομαι είναι τα F1 1991, τα καινούργια GT3 της URD, τα BTCC, τα Group C και τα V8.

 

Δηλώστε ενδιαφέρον με τι θέλετε να τρέξετε και το πρωτάθλημα στήνεται κανονικά και με δική του σελίδα.

Για χαβαλέ εγώ δεν τρέχω ούτε πετάγομαι από το ένα αυτοκίνητο στο άλλο.

 

Όσοι ενδιαφέρονται για μετά το BTCC με τι θέλουνε να τρέξουμε το δηλώνουνε εδώ.

Έγινε επεξεργασία από mad_dog
Link to comment
Share on other sites

πριν 7 λεπτά, το μέλος mad_dog έγραψε:

Κοιτάξτε να δείτε τι σκέφτομαι.

Τα BTCC είναι καλά για γνωριμία. Οι εδώ οδηγοί εκτός τον geovas77 δεν έχουν ιδέα από αγώνες. Δεν κάνω επίθεση αυτή την στιγμή. Έτρεχα στο γνωστό ελληνικό πρωτάθλημα F1 με αγωνοδίκες, και ο αγώνας είχε full διάρκεια.

Εδώ είστε μια πολύ όμορφη παρέα στο AC, που κάνετε hotlaping, αγώνες για τον χαβαλέ με άλλα αυτοκίνητα κ.ο.κ.

 

Εγώ δεν ζητάω τέτοια πράματα.

Θέλω αγώνες full, με αληθινό καιρό και μια κατηγορία αυτοκινήτων.

Αυτό που σκεφτομαι είναι τα F1 1991, τα καινούργια GT3 της URD, τα BTCC, τα Group C και τα V8.

 

Δηλώστε ενδιαφέρον με τι θέλετε να τρέξετε και το πρωτάθλημα στήνεται κανονικά και με δική του σελίδα.

Για χαβαλέ εγώ δεν τρέχω ούτε πετάγομαι από το ένα αυτοκίνητο στο άλλο.

 

Όσοι ενδιαφέρονται για μετά το BTCC με τι θέλουνε να τρέξουμε το δηλώνουνε εδώ.

Είπαμε φορμουλα 1 1991 θέλουμε....

 

πριν 54 λεπτά, το μέλος GoMaR έγραψε:

Παιδια μη παρεξηγηθω..Αν πραγματικα θελετε τον tango απο μενα εχετε το ελευθερο εννοειται.Απλα δε μου καθεται καλα να ξερω οτι τρεχετε AC μονοι σας και οχι μαζι μας :)

 

Αν στήσεις τον τάνγκο με μόνζα Φ1 1992, και τρέξουν όλοι του ασσέτο και του ρουφου...(50 άτομα)

Και μετά τρέξουμε όσοι μπορούμε το ίδιο στη μόνζα στο ρουφού...(10 άτομα)

Θα ενοχλήσει κανέναν?

Το ίδιο και στο σπά, και στην ιαπωνία, και στην Γερμανία και την αυστρία και στην Ισπανία...

Δεν θα είναι η απόλυτη σύγκριση των δεδομένων 2 διαφορετικών κόσμων??

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 12 λεπτά, το μέλος mad_dog έγραψε:

Κοιτάξτε να δείτε τι σκέφτομαι.

Τα BTCC είναι καλά για γνωριμία. Οι εδώ οδηγοί εκτός τον geovas77 δεν έχουν ιδέα από αγώνες. Δεν κάνω επίθεση αυτή την στιγμή. Έτρεχα στο γνωστό ελληνικό πρωτάθλημα F1 με αγωνοδίκες, και ο αγώνας είχε full διάρκεια.

Εδώ είστε μια πολύ όμορφη παρέα στο AC, που κάνετε hotlaping, αγώνες για τον χαβαλέ με άλλα αυτοκίνητα κ.ο.κ.

Χελωνάκι, κανονικά πρωταθλήματα και κύπελλα τρέχουν στο ασσέτο.. Κανένας χαβαλές, ούτε καν επανεκκίνηση..

Εγώ δεν ζητάω τέτοια πράματα.

Θέλω αγώνες full, με αληθινό καιρό και μια κατηγορία αυτοκινήτων.

Υπήρχαν κύπελλα με μια κατηγορία οχημάτων.. Αλλά ο πραγματικός οδηγός φαίνεται σε όλα τα αυτοκίνητα..

Ο καιρός είναι κάτι που και σε εμένα αρέσει, αλλά αν δείς στην φόρμουλα δεν τους αρέσει και κάνουν παυση...

Αυτό που σκεφτομαι είναι τα F1 1991, τα καινούργια GT3 της URD, τα BTCC, τα Group C και τα V8.

Η φόρμουλα είναι η πρώτη προτίμηση

 

πριν 4 λεπτά, το μέλος GoMaR έγραψε:

φορμουλα στον τανγκο δε μπαινει :D

 

Είναι γνωστό οτι δεν σου αρέσουν τα μονοθέσια.....

 

Link to comment
Share on other sites

πριν 29 λεπτά, το μέλος mad_dog έγραψε:

Δηλώστε ενδιαφέρον με τι θέλετε να τρέξετε και το πρωτάθλημα στήνεται κανονικά και με δική του σελίδα.

Για χαβαλέ εγώ δεν τρέχω ούτε πετάγομαι από το ένα αυτοκίνητο στο άλλο.

Σε ποιό παράλληλο σύμπαν ζεις ,έχουμε ξεκινήσει σοβαρό πρωτάθλημα btcc το ξέχασες ?

Εχουμε δηλώσει και έχουμε ήδη τρέξει αγώνες το ξέχασες ?

Θα με τρελάνεις :suicide:

πριν 20 λεπτά, το μέλος rapid_fast έγραψε:

φορμουλα στον τανγκο δε μπαινει :D

Kαι κάπως έτσι το όλοι μαζί γίνεται χώρια!:p

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

πριν 26 λεπτά, το μέλος panosdimp έγραψε:

ΩΩΩΩΩ ρε βάθος μου φαίνεται το παράκανες γεώτρηση άνοιξες.

Τι να κανω ρε Πανο,ειπα μια σκεψη η οποια ειναι εφικτη και οχι αδυνατη να υλοποιηθει,Εμεις οι "ραλλυτζιδες" απο το RBR μας αρεσει και λιγο ο ανταγωνισμος η αγωνια,ο προγραμματισμος και η κοντρα σε καποιο βαθος χρονου μεσω καποιου event,πρωταθληματος,οπως θελεις πες το, καθως και η ρεαλιστικοτητα σε θεμα οργανωσης που ειναι μεγαλο θεμα ,δεν ειμαστε μαθημενοι να τρεχουμε μονο για πλακα γυρω-γυρω ολοι και στη μεση  ο μανωλης, 14-18 στροφες ολες και ολες  και 20-30 πιστες  απο οτι εχω δει μεχρι τωρα,που εκει τρεχαμε 100-300χλμ αγωνιστικα στον καθε αγωνα, με απειρες στροφες σε οσες ειδικες που βγαλαν στα τοσα χρονια που υπαρχει το  σιμ, που θεωρητικα επρεπε και να τις θυμασαι  ,δηλ.  το στησιμο αυτο με τα touring cars οπως εχει δεν σου δινει ερεθισματα για να ασχοληθεις στα  σοβαρα,που θα πεις να ακολουθησεις για το ενα τιποτα,απλα  τρεχεις για την πλακα σου περνας την ωρα σου με οτι συνεπαγεται αυτο, που εγω προσωπικα σε ενα τετοιο στησιμο της πλακας δεν μπορω να συμμετασχω.Αλλο θεμα να τρεχω για παρεα και για να κανουμε κανα χαβαλε και κανα χοτλαπ.Αν γινει κατι σε ποιο σοβαρα οργανωμενο event οπως λεει ο Mad,ειμαι μεσα και να βοηθησω με οποιο τροπο μπορω για να στηθει και με οτι κατηγορια αποφασισουμε

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 1 ώρα, το μέλος GoMaR έγραψε:

Παιδια μη παρεξηγηθω..Αν πραγματικα θελετε τον tango απο μενα εχετε το ελευθερο εννοειται.Απλα δε μου καθεται καλα να ξερω οτι τρεχετε AC μονοι σας και οχι μαζι μας :)

 

Μας δεν θα τρέχουμε μόνοι μας βρε Ιάσωνα. Ανοιχτό για όλους θα είναι. Μπορεί να μπει ακόμα και σαν εβδομαδιαίο κόμπο, αφού η βαθμολογία προσαρμόζεται με τα άτομα που παίρνουν μέρος. Εκεί να δεις γεμάτο γκριντ;)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 15 λεπτά, το μέλος GoMaR έγραψε:

Υπομονη για το επομενο tango cup τοτε :p

 

Κόλλησε η βελόνα? :p 

 

Edit: Εγώ BTCC @mad_dog, μπάς και ολοκληρώσουμε κανένα πρόγραμμα ποτέ.

Έγινε επεξεργασία από gchristod
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 32 λεπτά, το μέλος John@John έγραψε:

Τι να κανω ρε Πανο,ειπα μια σκεψη η οποια ειναι εφικτη και οχι αδυνατη να υλοποιηθει,Εμεις οι "ραλλυτζιδες" απο το RBR μας αρεσει και λιγο ο ανταγωνισμος η αγωνια,ο προγραμματισμος και η κοντρα σε καποιο βαθος χρονου μεσω καποιου event,πρωταθληματος,οπως θελεις πες το, καθως και η ρεαλιστικοτητα σε θεμα οργανωσης που ειναι μεγαλο θεμα ,δεν ειμαστε μαθημενοι να τρεχουμε μονο για πλακα γυρω-γυρω ολοι και στη μεση  ο μανωλης, 14-18 στροφες ολες και ολες  και 20-30 πιστες  απο οτι εχω δει μεχρι τωρα,που εκει τρεχαμε 100-300χλμ αγωνιστικα στον καθε αγωνα, με απειρες στροφες σε οσες ειδικες που βγαλαν στα τοσα χρονια που υπαρχει το  σιμ, που θεωρητικα επρεπε και να τις θυμασαι  ,δηλ.  το στησιμο αυτο με τα touring cars οπως εχει δεν σου δινει ερεθισματα για να ασχοληθεις στα  σοβαρα,που θα πεις να ακολουθησεις για το ενα τιποτα,απλα  τρεχεις για την πλακα σου περνας την ωρα σου με οτι συνεπαγεται αυτο, που εγω προσωπικα σε ενα τετοιο στησιμο της πλακας δεν μπορω να συμμετασχω.Αλλο θεμα να τρεχω για παρεα και για να κανουμε κανα χαβαλε και κανα χοτλαπ.Αν γινει κατι σε ποιο σοβαρα οργανωμενο event οπως λεει ο Mad,ειμαι μεσα και να βοηθησω με οποιο τροπο μπορω για να στηθει και με οτι κατηγορια αποφασισουμε

Αυτό που έχουμε τώρα δεν είναι οργανωμένο ?

Είναι σύμφωνα με τους κανονικούς κανονισμούς

Εχουμε παρκ φερμέ.

Εχουμε δύο αγώνες όπως και στο πραγματικό πρωτάθλημα.

Εχουμε σέρβερ καιρού .

Εχουμε μπάλαστ.

Μόνο κάποιον να φτιάχνει τη βαθμολογία δεν έχουμε δεν ξέρω γιατί.

 

 

Πάρτε και μια  Poll

http://www.poll-maker.com/poll751538x3F9E4EA3-30

:hehe:

Έγινε επεξεργασία από panosdimp
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Απλα ξεκαθαριζω τη θεση μου.Αν θελετε να παραχωρησω τον σερβερ (εννοειται να μου δωσει το ελευθερο και ο φιλος μου ο Τασος) το κανω.
Αλλα εφοσον θα τρεξετε με φορμουλες / αγωνιστικα ΔΕΝ θα παρω μερος ουτε στον πρωταθλημα ουτε στην διοργανωση.
Οσο για το πρωταθλημα που θα γινει προσεχως στο AC , θα ειναι σιγουρα με road cars.
 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου Παναγιωτη, χωρια ξε χωρια αυτη ειναι η κατασταση.
Δε θα κατσω να σκιστω παλι για 10 ατομα.
Να γεμισουμε το grid και να λιωσω στη διοργανωση δε με απασχολει.Αλλα θα το κανω γιατι θα ειναι το πρωταθλημα μου και οι κανονες μου.Δηλαδη κατι που θα γουσταρω.Οπως εγινε και στο Tango Cup #1

Έγινε επεξεργασία από GoMaR
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 1 λεπτό, το μέλος GoMaR έγραψε:

Φιλε μου Παναγιωτη, χωρια ξε χωρια αυτη ειναι η κατασταση.

Mα συμφωνώ απόλυτα δεν το ανέφερα παρά μόνο ως διαπίστωση που επαναλαμβάνεται αεννάως.

Δεν γίνεται αλλιώς ρε παιδιά οι πολλές και διαφορετικές ορέξεις δεν χωρούν όλες μαζί .

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 3 λεπτά, το μέλος panosdimp έγραψε:

Αυτό που έχουμε τώρα δεν είναι οργανωμένο ?

 

Οχι τελειος,αλλα ειμαστε σε σωστο δρομο.

 

Για κατηγορια επιλεγω τα BTCC   που τωρα  θα βγαλουν και τη Mercedes,MG και Subaru παρα την F1 που δεν γνωριζω καλα,΄που 1η μου φορα ετρεξα την περασμενη εβδομαδα.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.