Jump to content




Nephiλiμ

Recommended Posts

πριν 5 ώρες, το μέλος panosdimp έγραψε:

@GeoF1@Anthemius@troffeo@Dimitris Pappas@John@John@rapid_fast@geovas77@mad_dog@gchristod@spyder@sosna   και φυσικά  @panosdimp  ανοίξαμε υπό νέα διεύθυνση και σας περιμένουμε να νιώσετε διαφορέτικά .

κατάλογος.png

 

Σήμερα το βράδυ στις 20 ώρα Ελλάδος ξεκινά η προπόνηση και μετά από κάνα δυό ώρες  to race δύο αγώνες των 20 γύρων με πάρκ φερμέ και αντιστροφή της θέσης εκκίνησης στον δεύτερο αγώνα .

Βάζετε 20 λιτρα και τρέχετε μ αυτά qualify and race  πατατάκια ποπ-κορν δωρεάν .

Σαμπάνια δίδεται μόνο στον  @GeoF1 γιατί όλοι οι άλλοι δεν είναι εγκρατείς (τα φορμουλάκια από Σεπτέμβρη θα σου τα βάλουμε μην ανησυχείς άλλωστε τα γουστάρουμε όλοι)

@wolves καλές διακοπές θα μας λείψεις ,σε περιμένουμε το Σεπτέμβρη .

Ελπίζω ακόμα να δεχθεί κάποια στιγμή την πρόσκλησή μας ο ατρόμητος και άσπονδος στις πίστες εχθρός μου @liakjim το gomaraki να κάτσει εκεί που κάθεται δεν το θέλουμε να τρέχει τις νριφτιές του και να κάνει τις αναφορές του,αν το πετύχω όμως στο ασσέττο σε περίπτωση που μου κάνουν τη χάρη και το βάλουν πάλι Κυριακή να ξέρει θα είμαι αμείλικτος .:p please do not report me:fie:.

 

Πανο δυστυχώς είμαι εκτός σπιτιού για τριήμερο. Αν κι έχω πάρει μαζί τα απαραίτητα, δυστυχώς λογαριαζα χωρίς το απαράδεκτο 3g δίκτυο της cosmotemedia-share-0-02-01-4dec72570b160e9b8be2889cc98d8058b45462d45ba633f8cd190287599cd82a-bfc1c7fd-0942-4e1e-94b2-ee0255f21d91 - Αντιγραφή.jpg

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Thanks για το invitation, αλλά το έχω ρίξει στο arcade όλην την εβδομάδα (F1 2015 ?) και δεν αντεχω άλλο σήμερα. Άσε που υποσχεθηκα στη μικρή να βγούμε να αναζητήσουμε pokemons! ?

Στάλθηκε από το Nexus 5X μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟΙ και οι 2 σημερινοί αγώνες!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Μεγάλο Grid, ωραίες μάχες (εκτός του Banaρισμένου τρελόσκυλου χαχαχαχα) και γενικά πολύ ωραία παρέα!

 

Περιμένω replay, έχω πάρει τα ποπ κορν μου :hehe: και επίσης ΠΕΡΙΜΕΝΩ από τους αγωνοδίκες τις ΠΟΙΝΕΣ :p

 

Καλή βδομάδα σε ΟΛΟΥΣ!!!!

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Δυνατό κ μεγάλο grid, τα είχε όπως πάντα όλα, πολλή αδρεναλίνη δύο άτυχες στιγμές εκ των οποίων η πρώτη ήταν μάλλον ατυχής αγωνιστική συμπεριφορά, ευτυχώς δεν μέτρησε, παραφέρθηκα όμως κ ζητώ συγνώμη από το μαντ γιατί του εσουρα τα εξ αμάξης. 

Το δεύτερο στον δεύτερο αγώνα ήταν πραγματικά ατυχία γιατί κτυπήσαμε 4 αυτοκίνητα χωρίς ουσιαστικά να υπάρξει μεγάλο λάθος η πρόθεση από κανέναν, παλι παραφέρθηκα βριζοντας πάλι τον μαντ που αυτή τη φορά ο φουκαράς δεν έφταιγε, δυστυχώς εγκαταλείψαμε με τον George, κρίμα γιατί ο αγώνας φαινόταν πως θα είχε πολύ σασπένς.

Ζητώ την παραδειγματική τιμωρία μου από τον άλλο αγωνοδίκη για την αντιαθλητική συμπεριφορά μου, ρε τι μπινελίκι του ριξα του καημένου κι αυτός τσιμουδιά.

Τέλος ευχαριστούμε για τη μεγάλη προσέλευση ελπίζω να περάσατε καλά κ να μας ξανάρθετε. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

@panosdimp Η συμπεριφορά σου ήταν υπερβολική έως μη παραδεκτή.. 

Σε αμφότερες τις περιπτώσεις που μπλέχτηκες σε συμβάν..

Να μην επαναληφθεί, θα σου αφαιρεθεί η superlicense απο την FIA

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 3 λεπτά, το μέλος GeoF1 έγραψε:

Παιδια τελικα ελειψα χθες και γυρισαμε 12 το βραδυ.

Τωρα το μενου εχει φορμουλες η συνεχιζει το btcc?

Θα βγάλουμε απ΄ ότι φαίνεται το πρόγραμμα και μετά από το φθινόπωρο οι φόρμουλες γιατί χθες πορωθήκαμε πάλι με τα btcc,είναι φοβερά για μάχες εκ του συστάδην .

Κοπιάστε κύριε Geof1  απ΄ ότι έδειξες μπορείς να τα πας περίφημα λίγο κόπο λίγο τρόπο και λίγο χρόνο μόνο θέλει :D

Εδώ για περισσότερα http://www.pcgamingforum.net/forum/index.php?/forum/16-rfactor-2/

Για την ώρα είμαστε εδώ http://www.pcgamingforum.net/forum/index.php?/topic/85-btcc-ngtc-championship-2016-greek/&page=2#comment-359

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Τα ειχαν ολα οι χθεσινοι 2 αγωνες!

Νευρα,αγωνια,μπινελικια,αδρεναλινη αλλα πανω απο ολα ειχε αυτο που

λεγεται ΠΑΡΕΑ!

Σαν να γνωριζομαστε καιρο!

Θα ηθελα να γραψω πολλα για τα του αγωνα αλλα μια ατακα

του @geovas μου καρφωθηκε!

Ειπε,ο πο!υ γρηγορος με μολις 130 περασματα ενω εμεις 400-500 και βαλε,οτι restart δεν κανουν ποτε στο I racing!

Μαλλον εννοουσε οτι ολα εκει γινονται τελεια by the book.

Νομιζω οτι στους official isi servers ολα γινονται btb.

Και εδω ερχετε η ερωτηση,τι server θελουμε?

Καθαρα αγωνιστικο,αποστειρωμενο και τυπικο?

Θελουμε κατι πιο ελαφρυ,παρειστικο,να λεμε και τις αρχ@@@ες μας και τα μπινελικια μας?

 

@mad,εισαι η ψυχη του σερβερ!Δωσε τα σχετικα για τον επομενο αγωνα!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Το στυλ των αγώνων καθορίζεται από τους αγωνοδίκες και πρωτίστως από τον Vita που γνωρίζει ,πιστεύω πως αν αρχίσουμε να σεβόμαστε τους κανονισμούς θα γίνουμε πολύ πιο προσεκτικοί συμπεριλαμβανομένης και της αφεντιάς μου που ξεφεύγει καμιά φορά και μπινελικόνει αβέρτα .

Στο μόνο που μπορεί να βάλουμε νερό στο κρασί μας είναι σε κάνα ριστάρτ ,τα άλλα είναι απολύτως χρειαζούμενα έχε του εμπιστοσύνη είναι γάτος .;)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ελάτε κι από δω ωραίες οι φορμουλίτσες του thazio θα τις τιμήσω κι εγώ κάποια στιγμή αλλά τώρα έχουμε loch drummond k btcc φοβερή πίστα για τρομερά γκάζια και  φλατ άουτ καταστάσεις .

Σήμερα το βράδυ κάλεσμα μετά τις 22.45 να είστε όλοι εκεί ας είστε και δυο τρεις :) αν είμαστε 5-6 κερνάω σαμπάνιες να το γιορτάσουμε.

@gchristod ακόμα διακοπές? @geovas77 έλα να κάψουμε λάστιχο και καρδιές @Dimitris Pappas πάρε το λαχανί χοντάκι και ροβόλα στις πλαγιές του loch Drummond @GeoF1 πρέπει να αποκτήσεις μια πιο σφαιρική εικόνα του σπορ ,άσε επιτέλους τις φόρμουλες δεν πάνε πουθενά θα τις ξαναβρείς @thazio έχεις δοκιμάσει ρου φου 2;

@sosnaέλα να βάλεις τον πήχη ψηλά,@rapidfast  εσύ κάτσε εκεί που κάθεσαι θα τα πούμε αύριο.

@spyderκαλά το πας κάτσε κάτω από την μπάρα.

@John@John άσε τα πινέλα και πιάσε το βολάν να γράψεις χρόνο να μας ξεράνεις.

@liakjimκαλές διακοπές και καλή επάνοδο στο ρου φου 2 :p

See you on track

 

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

πριν 1 ώρα, το μέλος panosdimp έγραψε:

Ελάτε κι από δω ωραίες οι φορμουλίτσες του thazio θα τις τιμήσω κι εγώ κάποια στιγμή αλλά τώρα έχουμε loch drummond k btcc φοβερή πίστα για τρομερά γκάζια και  φλατ άουτ καταστάσεις .

Σήμερα το βράδυ κάλεσμα μετά τις 22.45 να είστε όλοι εκεί ας είστε και δυο τρεις :) αν είμαστε 5-6 κερνάω σαμπάνιες να το γιορτάσουμε.

@gchristod ακόμα διακοπές? @geovas77 έλα να κάψουμε λάστιχο και καρδιές @Dimitris Pappas πάρε το λαχανί χοντάκι και ροβόλα στις πλαγιές του loch Drummond @GeoF1 πρέπει να αποκτήσεις μια πιο σφαιρική εικόνα του σπορ ,άσε επιτέλους τις φόρμουλες δεν πάνε πουθενά θα τις ξαναβρείς @thazio έχεις δοκιμάσει ρου φου 2;

@sosnaέλα να βάλεις τον πήχη ψηλά,@rapidfast  εσύ κάτσε εκεί που κάθεσαι θα τα πούμε αύριο.

@spyderκαλά το πας κάτσε κάτω από την μπάρα.

@John@John άσε τα πινέλα και πιάσε το βολάν να γράψεις χρόνο να μας ξεράνεις.

@liakjimκαλές διακοπές και καλή επάνοδο στο ρου φου 2 :p

See you on track

 

 

Εμένα δε με θέλει ρε παιδιά..

Ξέρει οτι θα τον αφήσω 2 χιλιόμετρα πίσω και ούτε καν με κάλεσε!!!!

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.