Jump to content




Nephiλiμ

Recommended Posts

1 hour ago, mad_dog said:

 

dynamic CoG fuel tank features (Δεν μιλάμε αν ελατώνει το βάρος, αλλά με κάθε στροφή έχει και μετατόπιση βάρους λόγω δυναμικής μετατόπισης μάζας)

updated ultra flex and added some new bits (chassis flex) Εδώ μιλάμε για παραμόρωση σασί...

updated damage sensitivity aswell as reapair times

 

Αυτά δεν τα έχει το AC σαλιγκάρι (και πολλά άλλα, αλλά δεν είναι σκοπός μου αυτός, έχω σταματήσει να κάνω σύγκριση γιατί δεν έχει νόημα, το ένα είναι για τους hardcore το άλλο για την μάζα και τις κονσόλες)

 

Επίσης δοκιμάστε τα είπαμε να δούμε αν αξίζουν για το μέλλον.

 

Thanks Φιλόθεε, θα τα κατεβάσω για δοκιμή :T:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 9 ώρες, το μέλος aliakas έγραψε:

το μεσημέρι 

τσάτισε λάθος άνθρωπο μάλλον 

Παραπάνω από το να γράψει πως το rf2 είναι καλύτερο από το άλλο δεν νομίζω να είπε ,δεν είναι ποτέ προσβλητικός απλά κουραστικός γίνεται.

Αν έφαγε μπαν για ασήμαντη αφορμή τι να πω ας μας λυπηθεί ο θεός γιατί το σύστημα ως φαίνεται έχει περάσει ως φυσιολογικές πράξεις που στο παρελθόν ήταν κατάπτυστες ,τα πήρα τώρα ,τέλος θα δω πότε θα ξαναγράψω .

Μεταφερόμαστε στο σαιτ του mad  όσοι πιστοί προσέλθετε εκεί ,δεν είναι τίποτα δίπλα είναι.

http://www.pcgamingforum.net/forum/index.php?/topic/43-rfactor2-events/#comment-287

http://www.pcgamingforum.net/forum/index.php?/forum/16-rfactor-2/

Τώρα είμαστε εδώ  http://www.pcgamingforum.net/forum/index.php?/topic/85-btcc-ngtc-championship-2016-greek/

Link to comment
Share on other sites

Aπ' ότι μου είπε έκανε ένα σχόλιο για την κρίση του Δημήτρη σε σχέση πάντα το πιο είναι πιο πιστή εξομοίωση , λεπτομέρειες στο ts  από τον ίδιο αν γουστάρεις έλα τώρα θα μπούμε για καμιά γύρα.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Εφαγε report απο το αλλο θεμα,οχι μονο απο μενα αλλα και απο αλλους

Οπως ειχα πει στο παρελθον,οταν θα του εκανα για πρωτη φορα ρεπορτ και επειδη τιμαμε τα παντελονια μας,θα το δημοσιευα.Ετσι και εγινε.Απλα η διοικηση εσβησε τα ποστς.

Και δεν ηταν μια "απλη" συγκριση και ουτε μια "απλη" κριση.

Link to comment
Share on other sites

Τί να πώ ρε, είστε χειρότεροι και από τα πιτσιρίκια στο νηπιαγωγείο της κόρης μου. Τέλος και από εμένα το Thelab, σιγά μη φοβόμαστε να γράψουμε τη γνώμη μας ή να κάνουμε την πλάκα μας για να μην παρεξηγηθεί ο κάθε τυχαίος.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή όποιος κάνει report, ο admin πρέπει να κάνει ban? Κρίση δεν έχει για να καταλάβει αν και με ποιον τρόπο πρέπει να το "τιμωρήσει"; Sorry, αλλά αν ισχύει αυτή ή λογική, τότε κάποιον άλλοι θα έπρεπε ήδη να φάνε ban για τον ίδιο λόγο, επειδή έχουν παρόμοια posts στο παρόν thread του rfactor2... Εκτός αν το ban έγινε σε άλλο thread εκτός του assetto που πολύ αμφιβάλλω).

Ελπίζω οι διαχειριστές του φόρουμ να μας διαφωτίσουν για το τι ισχύει, για να ξέρουμε και οι υπόλοιποι τι ισχύει...

Στάλθηκε από το Nexus 5X μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια δε καταλαβαινω που δυσκολευεστε.Πρωτη φορα μπαινετε σε φορουμς ; 
Οταν ενας χρηστης  για αρκετες φορες στο παρελθον εχει απασχολησει την διοικηση απο επανελημμενα παραπονα μελων,λογικο ειναι να παιρνουν πιο αυστηρα μετρα καθε φορα.Και πιο ειδικα, ο συγκεκριμενος χρηστης εχει τη φωλια του λερωμενη πολλακις απο τελειως διαφορετικα θεματα στο παρελθον.
Αν φας report Ανθεμιε που πιστευω δεν εχεις κανενα στο παρελθον και δεν εχεις ξανα δωσει δικαιωμα στο φορουμ, ΣΑΦΩΣ και θα εξετασει η ΔΟ το συμβαν.Αντε να φας warn η να εμφανιστει η ΔΟ βαζοντας ενα τελος.
Δε μιλαω εκ μερους της Δ.Ο,απλα τυχαινει και ειμαι μια 10ετια εδω και γνωριζω πως λειτουργει.Οπως και σε καθε φορουμ αλλωστε που ασχολουμαι τα τελευταια 15 χρονια.

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.