Jump to content



Internet και οι ταχυτητες σας :)


auditt

Recommended Posts

  • Replies 74
  • Created
  • Last Reply
  • 2 weeks later...
απο τι βλεπω και συ απο ρουμανια ταχυτητα

με upc εισαι??

εγω εχω rds

p.s: σπουδαζεις timisoara??

:) άσε την rds και romtelecom μου ήρθαν 1400 lei τηλεφωνήματα όταν δεν είχα καν τηλέφωνο..!

Link to comment
Share on other sites

:) άσε την rds και romtelecom μου ήρθαν 1400 lei τηλεφωνήματα όταν δεν είχα καν τηλέφωνο..!

rds int εχω πληρωνω 25 lei το μηνα το τηλεφωνο δεν το πολυ χρησιμοποιω μονο με παιρνουν απο ελλαδα αλλα εγω μονο κανα ταξακι καμια pizza οποτε μου ερχετε τζαμπα και αυτο

Σκεφτομαι να βαλω και 100αρα με 40 lei το μηνα

Τελικα σε ποια πολη εισαι?

εγω σπουδαζω στην Τιμισοαρα

Link to comment
Share on other sites

1766149057.png

Τυπική 24άρα ΟΤΕ :p

Αν ξέρει κανείς αν και πως μπορώ να αυξήσω το upload γιατί κάνω streaming games, ας μου πεί :)

νομιζω η λυση ειναι να αγορασεις seedbox.Τωρα αν υπαρχει και αλλος τροπος τι να σου πω...

Link to comment
Share on other sites

1766149057.png

Τυπική 24άρα ΟΤΕ :p

Αν ξέρει κανείς αν και πως μπορώ να αυξήσω το upload γιατί κάνω streaming games, ας μου πεί :)

μια χαρα ειναι παντως 17 mbs εγω στην Ελλαδα πιανω 12-13 το πολυ

με οntelecom

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ. ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟΣ ΣΤΟ FORUM KAI ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΟΙΡΑΣΤΩ ΜΑΖΙ ΣΑΣ ΤΗΝ ΤΑΧΥΤΗΤΑ ΜΟΥ ΣΤΑ TORRENTS. ΣΤΗΝ ΕΙΚΟΝΑ ΔΕΙΧΝΕΙ 11Μbps AΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΠΙΑΝΩ ΕΩΣ Κ 17Mbps..... ΜΕ WI-FI ΣΕ CONNX ΕΙΜΑΙ...ΑΠΛΑ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΚΑΤΙ ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΣΑΝ HACK! :T:

post-23130-1416075918,8256_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ. ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟΣ ΣΤΟ FORUM KAI ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΟΙΡΑΣΤΩ ΜΑΖΙ ΣΑΣ ΤΗΝ ΤΑΧΥΤΗΤΑ ΜΟΥ ΣΤΑ TORRENTS. ΣΤΗΝ ΕΙΚΟΝΑ ΔΕΙΧΝΕΙ 11Μbps AΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΠΙΑΝΩ ΕΩΣ Κ 17Mbps..... ΜΕ WI-FI ΣΕ CONNX ΕΙΜΑΙ...ΑΠΛΑ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΚΑΤΙ ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΣΑΝ HACK! :T:

Γεια σου ρε hacker:tomato:

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ. ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟΣ ΣΤΟ FORUM KAI ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΟΙΡΑΣΤΩ ΜΑΖΙ ΣΑΣ ΤΗΝ ΤΑΧΥΤΗΤΑ ΜΟΥ ΣΤΑ TORRENTS. ΣΤΗΝ ΕΙΚΟΝΑ ΔΕΙΧΝΕΙ 11Μbps AΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΠΙΑΝΩ ΕΩΣ Κ 17Mbps..... ΜΕ WI-FI ΣΕ CONNX ΕΙΜΑΙ...ΑΠΛΑ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΚΑΤΙ ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΣΑΝ HACK! :T:

Για τρεξε και ένα τεστ στο speedtest.net

Για να δούμε τι ταχύτητα έχει πραγματικά

Εδω που είναι μπορω να αναβάθμισω μέχρι 100αρα δηλαδή σε download θα παει κάπου εκεί 11-12 mb per second

Τώρα στην Ευρώπη δεν έχω ακούσει για γρήγορες συνδέσεις απο τις 100αρες

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.