Jump to content



Τι παίζετε αυτόν τον καιρό;


fantacid

Recommended Posts

Μου εβγαλε τη πιστη σε βαθμο νευρικου κλωνισμου αλλα μολις το τερματισα...

Καλο παιχνιδακι, οντως Πρωτοτυπο, αρκετες φορες επαναλαμβανοταν το σεναριο, ο ηχος πολυ χαμηλος, στα γραφικα εχει αρκετα μεγαλο range και για τις καρα-low end καρτες γραφικων...Ιδιαιτερο bug δεν συναντησα...

Edit: Μια ασημαντη λεπτομερεια: Mιλαω για το Prototype! ! !

Έγινε επεξεργασία από mchls
Link to comment
Share on other sites

Τελείωσα το Deus Ex Human Revolution. Πολύ καλό, είχα καιρό να παίξω stealth παιχνίδι, έφερνε πολύ στο 1ο με πολύ καλό σενάριο με ανατροπές, δολοπλοκίες και όπως πάντα στα Deus Ex κανένας δεν είναι άγιος.

Αν πρέπει να παραπονεθώ για κάτι, αυτό θα είναι για την υποχρεωτική ενεργοποίηση μέσω Steam, το συχνότατο lag καθώς μετακινείται ο χαρακτήρας σε νέες περιοχές και τα απαίσια boss-fights. Επίσης το κιτρινο-χρυσαφί χρώμα που με κούρασε αρκετά.

Δοκιμάζω το From Dust το οποίο είναι αρκετά ενδιαφέρον!

Link to comment
Share on other sites

Περασα σημερα το asssasins creed brotherhood , δεν μου πολυαερεσε . Μηπως εχω αρχισει να βαριεμαι το gamming η ειναι οντως μετριο ?

δηλώνω gamer αλλά κανένα assasins creed δεν μου άρεσε.

Link to comment
Share on other sites

Τελείωσα το From Dust. Φοβερή ιδέα αλλά χωρίς καλή υλοποίηση. Όμορφα γραφικά, εντυπωσιακά physics που δυστυχώς δεν είχες χρόνο να τα απολάυσεις. Η διάρκειά του ήταν γύρω στις 8-10 ώρες μόνο.

Θα δοκιμάσω το Hard Reset, αφού δεν βλέπω να παίρνω beta key για το bf3 :weep:

Link to comment
Share on other sites

δηλώνω gamer αλλά κανένα assasins creed δεν μου άρεσε.

ελα ρε...το 2 κ το brotherhood(θελω να τα ξαναρχισω καποια στιγμη) ηταν τρομερα παιχνιδια...το 1ο οχι κ τοσο γιατι ηταν αρκετα βαρετο..

Link to comment
Share on other sites

The Witcher 2

τερμάτισα στο Iorveth path και αμέσως άρχισα το Blue Stripes Path.

Περιτό να πώ ότι πολύ δύσκολα ανακατεύομαι με εναλλακτικές λύσεις των παιχνιδιών κλπ.

Εδώ όμως έχουμε να κάνουμε με ενα πραγματικό αριστούργημα....

Το παιχνίδι είναι ποιήμα. Παίξτε το και ξαναπαίξτε το. Game of Year(s) με άνεση.

φυσικά μετά από αυτό είμαι βέβαιος ότι θα παίξω και το Witcher 1. Και ας έχει γραφικά Νεάτερνταλ.

Link to comment
Share on other sites

The Witcher 2

τερμάτισα στο Iorveth path και αμέσως άρχισα το Blue Stripes Path.

Περιτό να πώ ότι πολύ δύσκολα ανακατεύομαι με εναλλακτικές λύσεις των παιχνιδιών κλπ.

Εδώ όμως έχουμε να κάνουμε με ενα πραγματικό αριστούργημα....

Το παιχνίδι είναι ποιήμα. Παίξτε το και ξαναπαίξτε το. Game of Year(s) με άνεση.

φυσικά μετά από αυτό είμαι βέβαιος ότι θα παίξω και το Witcher 1. Και ας έχει γραφικά Νεάτερνταλ.

Αληθευει πως το εν λογω παιγνιον σε maxed out settings, γονατιζει οποιαδηποτε, τουλαχιστον με μονη gpu, καρτα γραφικων; ; ;

Link to comment
Share on other sites

dungeon siege 3, driver san fransisco,

από τον θείο. λόγω κρίσης κσι του ερχομού της κοράκλας , μόνο ελάχιστους τίτλους αγορά ,και μετά από 3-4 μήνες που θα είναι σε προσφορά ή πολύ χαμηλότερη τιμή από play.com.

Έγινε επεξεργασία από jordanis
Link to comment
Share on other sites

Αληθευει πως το εν λογω παιγνιον σε maxed out settings, γονατιζει οποιαδηποτε, τουλαχιστον με μονη gpu, καρτα γραφικων; ; ;

Ναι, αληθεύει. Γονατίζει όλα τα συστήματα με μία καρτα (όχι δυπύρηνη προφανώς) αν έχεις όλα τα settings max και το umbersampling on (αυτό βασικά είναι που κάνει τη ζημιά).:p

Edit:

Καινούργιο Humble Bundle!!

Frozen Synapse μόνο έχει, αλλα αν δώσεις πανω απο το μέσο όρο που έχουν δώσει όσοι το έχουν αγοράσει, παιρνεις και το Frozenbyte Bundle (Trine, Shadowgrounds, κλπ).

Εδώ για όσους θέλουν να το τσιμπήσουν!! :T:

Έγινε επεξεργασία από apostolis159
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.