Jump to content



Τι παίζετε αυτόν τον καιρό;


fantacid

Recommended Posts

Το Sniper Elite τελικά έχει εξαιρετικά γραφικά και φαίνεται και πολύ καλό γενικώς.

Το μόνο, χωρίς όμως να το έχω ψάξει πολύ, ότι δε βλέπω δυνατότητα να παίξεις σκέτη αποστολή και όχι campaign. Έχει φυσικά lan game.

ps. Σε άσχετες φάσεις, κολλάει και βγάζει στα ηχεία ένα οξύ ήχο.... Μετά επανέρχετε μόνο με reset

Link to comment
Share on other sites

Για την ωρα

F.E.A.R (οχι το νομιμο μιας και το συγκεκριμενο παιχνιδι δεν αξιζει για νομιμη αγορα κατα την γνωμη μου)

Aναμενω

-AOE3 (αυθεντικο σιγουρα)

-Χ3 Reunion

-UFO Aftershock

-Quake 4

-Civilisation 4 (οχι τοσο σιγουρος αμα το αποκτησω τελικα...αναλογος ποσο αξιζει)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από SLN

τι λεει ρε συ αυτο? Καλο ειναι? Εχει στοιχεια rpg νομιζω...

Να σου πω την αλήθεια δεν το έχω ψάξει πολύ ακόμα..Ξέρεις πίεση με τα μαθήματα και δεν έχω χρόνο να ασχοληθώ.......

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Vasot

Για την ωρα

F.E.A.R (οχι το νομιμο μιας και το συγκεκριμενο παιχνιδι δεν αξιζει για νομιμη αγορα κατα την γνωμη μου)

Aναμενω

-AOE3 (αυθεντικο σιγουρα)

-Χ3 Reunion

-UFO Aftershock

-Quake 4

-Civilisation 4 (οχι τοσο σιγουρος αμα το αποκτησω τελικα...αναλογος ποσο αξιζει)

δεν ειναι σιγουρος οτι αξίζει για αυθεντικό το aoe. η πρώτη έκδοση πριν το patch ειχε κατι απαράδεκτα bug που δεν ξέρω αν διορθώθηκαν. εγω πάντως μέτα απο την τρίτη αποστολή το βαρέθηκα..μια απο τα ίδια..και το tech tree έχει καποιες εναλλαγές αλλα όχι κατι ουσιαστικο

Link to comment
Share on other sites

αφου ξεπεταξα το δυσκολουτσικο TOCA RACE DRIVER 2 μπηκε το Richard Burns Rally το οποιο ειναι απιστευτα δυσκολο και το θεωρω με διαφορα τον καλυτερο "εξομοιωτη" οδηγησης που εχει βγει ποτε

δοκιμαστε το με force feedback τιμονι και θα καταλαβετε τη διαφορα μεταξυ simulator και videogame

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.