Jump to content



Τι παίζετε αυτόν τον καιρό;


fantacid

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από Tsunami

Τερμάτισα το FEAR.Πολύ καλό.Το καταφχαριστήθηκα.RagSoul άμα χρειαστείς βοήθεια ή τπτ άλλο για cs πες.;)

Εγω ειχα πολλα κοψίματα με το FEAR εβαλα 2 giga ram και ειναι ok,το παιχνιδακι ειναι αρκετά καλό,εφάμιλο ισως του HALF LIFE?!?

Link to comment
Share on other sites

Αυτή την περίοδο παίζω αρκετά παιχνιδάκια. Ή μάλλον έχω να παίξω αρκετά παιχνιδάκια.

Παίζω το κάπως απογοητευτικό Most Wanted, PES5 σε διπλό απαραιτήτως με τον κολλητό, το Harry Potter & The Gblet of Fire (μη γελάτε! ανωτέρα βία...), σήμερα λέω να ξεκινήσω το FIFA Manager 06 και αύριο ή μεθαύριο θα έχω και το FEAR.

Link to comment
Share on other sites

Και εγω τελειωσα το fear πολυ γρηγορα σε 3 μερες σε hard δυσκολια. Ομολογω οτι ειναι αψογο σεναριακα. Και ο τερματισμος Μαμαει με την εκρηξη!!! Τωρα nfs Λιγο και quake4 που ειναι καπως μουφα θα ελεγα σε σχεσει με τα παλια!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από helloween [Χθες, στις 23:29]

Το Quake 4 είναι αρκετό γι αυτή την περίοδο:toomuchne

Hel το Quake τι λέει ειναι καλο η ετσι κ ετσι?Το FEAR το εχεις δει καθολου?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από pavlosts [Σήμερα, στις 20:30]

Hel το Quake τι λέει ειναι καλο η ετσι κ ετσι?Το FEAR το εχεις δει καθολου?

Και τα δύο εί πολύ καλά και στα γραφικά και στο τρόπο που εξελίσεται το παιχνίδι. Το Quake 4 είναι λίγο πιο σκοτείνο και πρέπει να σου αρέσουν τέτοια γραφικά για να μην σε πιάσει και κατάθλιψη. Δοκίμασε το είναι πολύ δυνατό και δεν γίνεται με την μία χαμός!

Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη ρε παίδες,αλλα το QUAKE το FEAR....κλπ ειναι FPS τι σχέσει εχει το nfs

(need for speed ) αν δεν κάνω λάθος,με αυτά,μάλλον καμμία.

Τέλος πάντων μιλάω για πάρτυ μου ειμαί κολημένος με αυτά τα games και ολα τ`αλλα

με ξενερώνουν.:-(

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από JimmyFox [28-11-2005 10:00]

Αυτή την περίοδο παίζω αρκετά παιχνιδάκια. Ή μάλλον έχω να παίξω αρκετά παιχνιδάκια.

Παίζω το κάπως απογοητευτικό Most Wanted, PES5 σε διπλό απαραιτήτως με τον κολλητό, το Harry Potter & The Gblet of Fire (μη γελάτε! ανωτέρα βία...), σήμερα λέω να ξεκινήσω το FIFA Manager 06 και αύριο ή μεθαύριο θα έχω και το FEAR.

Το FEAR ειναι ολα τα λεφτά πολύ καλή ατμόσφαιρα και ενα απρόσμενο AI απο τους αντιπάλους!!

Αλλά ειναι λίγο βαρύ για το πισάκι το ταλαίπωρο.

Link to comment
Share on other sites

Vietcong 2, εχει πολυ γελιο , παιρνω μυδραλιο και σε αποσταση 2 μετρων αδειαζω ολη τη γεμιστρα και στο τελος ο εχθρος επιζει και με σκοτωνει με πιστολι, φοβερη αντοχη οι φουστηδες.μπαινουνε οι φιλοι σου μπροστα την ωρα που σκοπευεις και σου λενε οτι ειναι φοβισμενοι...οι βιετκογκ πεφτουνε απο μπαλκονια και σηωνονται και τρεχουνε με τη μια , τρελο γελιο ρε

Link to comment
Share on other sites

Vietcong 2, εχει πολυ γελιο , παιρνω μυδραλιο και σε αποσταση 2 μετρων αδειαζω ολη τη γεμιστρα και στο τελος ο εχθρος επιζει και με σκοτωνει με πιστολι, φοβερη αντοχη οι φουστηδες.μπαινουνε οι φιλοι σου μπροστα την ωρα που σκοπευεις και σου λενε οτι ειναι φοβισμενοι...οι βιετκογκ πεφτουνε απο μπαλκονια και σηωνονται και τρεχουνε με τη μια , τρελο γελιο ρε

Link to comment
Share on other sites

επισης σε μια αλλη φαση σκοτωνω εναν (!) και ητανε σε ενα παταρι , πεφτει κατω νεκρος και μετα αναστενεται σηκωνεται και πεφτει απο το παταρι νεκρος. Ειλικρινα τα εκανα επανω μου

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.