Jump to content



Τι παίζετε αυτόν τον καιρό;


fantacid

Recommended Posts

Oblivion

F.E.A.R. (τωρα που δουλευει και το speech με παει πιο πολύ klain)

Bloodrayne 2 (πιο καλα μου αρεσε που σκοτωνα ναζι στο 1. Το 2 με ξενερωσε γρηγορα)

Προσπαθω να παιξω και TOCA RACE DRIVER 3 αλλα δεν τα καταφερνω Αν το εχει τρεξει κανεις επιτυχημενα, ας στειλει ένα pm πως το καταφερε μπας και δω «φως»

Εγκατεστησα το godfather αλλα θα φυγει a.s.a.p. από τον σκληρο λογω ηλιθιου χειρισμου και εβαλα stand-by το still life μπας και αξιωθω να παιξω κανα adventure-ακι!

Link to comment
Share on other sites

Παίζω το prince of persia 2:warrior within και έχω κολλήσει σε ένα σημείο μάλλον είναι bug.

Λοιπόν μόλις έχω σκοτώσει το μωρό με τα κόκκινα και είμαι εκεί που σε κυνηγάει ο παπάρας με τα καλαμια και πρέπει να σύρεις 3 πέτρες ώστε να ανυψωθεί ένα φέρετρο ψιλά.

Το έχω κάνει και αυτό αλλα όταν είναι να ανεβώ πάνω στο φέρετρο δεν μπορώ να μπω ούτε από αριστερά ούτε από δεξιά.

έχει και στις δυο μεριές ένα πάτημα να είναι μονο του στον αέρα πάνω δηλαδή από το φέρετρο και δεν μπορώ να μπω μέσα στην πλατφόρμα.

Το έχει δει κανεις?

Θα ξαναπαίξω το σημείο από άλλο save μήπως και διορθώνεται.

Link to comment
Share on other sites

Τώρα παίζω Godfather αλλα κατεβάζω και το Oblivion, εχω ακούσει πως είναι πολυ κάλο..

Απ' ότι βλέπω ολοι παίζουν πάνω κάτω τα ίδια ... μαλλον δεν βγαίνουν αρκετά αξιόλογα.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.