Jump to content



Τι παίζετε αυτόν τον καιρό;


fantacid

Recommended Posts

μηπως παιζεις στο BF2 ως gbak02 ? SoFGR εδω :p

ναι εχω καει τελειως τον τελευταιο καιρο στο bf2...πηρα και promotion τωρα Sergeant....μιλαμε το παιχνιδι αυτο online ειναι απιστευτο!.....λοιπον θα τα πουμε SoFGR...καλος σερβερ ειναι ο eurogamer...εκει συχναζω πιο πολυ..!

παιζει και ενας ελληνικος των abc..και ειναι και ranked..:D

Link to comment
Share on other sites

Μετα Heroes 5 ξαναγύρισα στο FM 06(κλασικά πράματα δηλαδή, CL μρ τον ’ρη αν και θέλω κανα δυο χρονιές ακόμα να στώσω ομάδα). Βλέπω και το Titans που και apoy

Θέλω oblivion αλλα σερνεται. :cry:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από dark_lady [27-07-2006 14:46]

Ξέθαψα το Far Cry. Πολυ ωραίο παιχνίδι. Ειδηκα οι πρώτες του πίστες. Μετά προς το τέλος είναι λίγο ξενερουά.

κι εμενα μου αρεσει μεχρι το σημειο που εμφανιζονται τα πρωτα τερατα. Μετα πολυ science fiction και δεν το μπορω. Τωρα παντως με τη νεα μου καρτουλα το ευχαριστιεμαι πολυ περισσοτερο. χε χε. Παρολο που το εχω τερματισει ηδη 3 φορες. Τωρα το παιζω στο δυσκολοτερο επιπεδο . ΚΟΛΑΣΗ!!!

Παιζω και FEAR και SWAT4 και θα ξεκινησω και Dreamfall καθοτι ειμαι ΛΑΤΡΗΣ των adventures. Ειναι παιχνιδια που σε βαζουν να σκεφτεσαι κα λιγο.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Trooper [Σήμερα, στις 09:24]

half life 2 deathmatch

Σε ποιόν server? Στειλτον με ενα pm . Νιώθω ασχημα τώρα τελευταία πετυχαίνω ζωντανή ύπαρξη στα 50m με νιπτήρα&gravity gun :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.