Jump to content



Τι παίζετε αυτόν τον καιρό;


fantacid

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από gregorisvas [Χθες, στις 22:20]

Oblivion,NFS:MW..Μπορειτε να μου προτεινετε κανενα πολυ δυνατο παιχνιδι rpg σε στυλ Oblivion?(σκεφτομαι να ξαναβαλω το Morrowind αλλα εχω χασει το πρωτο cd :rant: ).

Ψαξε στα φορουμ της bethesda για κανενα σοβαρο mod καλυτερα, τσιμπα μια ενδεικτικη λιστα http://www.gamers.gr/forums/showthread.php?t=2276&highlight=oblivion

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από gregorisvas [Σήμερα, στις 01:35]

Θελω να παρω το Orrery Mod αλλα δεν εχω πιστωτικη γτμ :rant: Και δεν το βρισκω και πουθενα στα γνωστα μερη :p

Γκουγκλαρουμε και λιγο, τσεκ γιορ πι εμ συνονοματε :p

edit : και αυτο εδω http://www.gamespot.com/features/6148788/index.html

Link to comment
Share on other sites

Κάτι άλλο....καμιά ιδέα γιατί όταν πάω να παίξω στο Oblivion με πετάει έξω? Ενώ μπαίνω κανονικά στο μενου, όταν πάει να φορτώσει να με βάλει στο παιχνίδι με πετάει στην επιφάνεια εργασίας....έχει τύχει κατι παρόμοιο σε κανέναν? τι μπορεί να φταίει άραγες....(για το oblivion iv milaw...)

Link to comment
Share on other sites

Παίδες το Oblivion αξίζει? Να σας πω την αλήθεια είμαι μεγάλος FAR CRYκος και μάλιστα online και ψάχνω κάτι να με ξεκολλήσει(που δύσκολα θα γίνει)! Επίσης στην κατοχή μου βρίσκονται τα Battlefield 2, Call Of Duty 2,Myst V και Age Of Empires 3 με τα οποία δεν έχω ασχοληθεί καν! Τι θα πρεπε να παίξω ωποσδήποτε?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από GoriLLakoS [05-08-2006 20:44]

Act of war για μενα....παω να σκισω τον Κοπριτη λιγακι τωρα...:p

σιγα μην σκισεις καμια ζαρτιερα ρεεεε :p

φτιαξε πρωτα το μπρικι σου να παιζει και κατι εκτος απο "bsods online"

και τα ξαναλεμε...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από disssconected [Σήμερα, στις 14:49]

Κάτι άλλο....καμιά ιδέα γιατί όταν πάω να παίξω στο Oblivion με πετάει έξω? Ενώ μπαίνω κανονικά στο μενου, όταν πάει να φορτώσει να με βάλει στο παιχνίδι με πετάει στην επιφάνεια εργασίας....έχει τύχει κατι παρόμοιο σε κανέναν? τι μπορεί να φταίει άραγες....(για το oblivion iv milaw...)

Εμένα μου χει συμβεί στο FarCry αλλά είχα εγκαταστήσει λάθος drivers στην κάρτα γραφικών! Επίσης για τσέκαρε αν η κάρτα γραφικών σου και η RAM σου ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις του παιχνιδιού(φαντάζομαι ότι το χεις κάνει ήδη αλλά για καλό και για κακό).

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Αρχική απάντηση από $pIdy_mc [Χθες, στις 20:34]

Counter-Strike Source OWNES ! ! !

counterstrike4.jpg

Αρχική απάντηση από H.A.Balafoutre [Σήμερα, στις 01:08]

Σταθερή αξία.:D

ΈΤΣΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ !! :D :worship: :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.