Jump to content



Τι παίζετε αυτόν τον καιρό;


fantacid

Recommended Posts

Κ για πρωτο μου post, ας απαντησω κ εγω σ' αυτο το θεμα που αφορα μια απ' τις αγαπημενες μου ασχολιες.... :)

Οφειλω να πω πως εχω "κολλησει" με δυο παιχνίδια αυτον τον καιρο. Fallout 3 κ Syberia. Με το πρωτο εχω "κολλησει" με την καλη εννοια, αφού προχωράω κανονικα την υποθεση κ πορωνομαι διαρκως.... :clap: Με το δευτερο, ενω μ' αρεσει κ τα συναφη, δυστυχως εχω "κολλησει" σ' ενα σημειο κ μου τη δινει... :angry:

Τελος παντων... Καλως σας βρηκα κ καλη συνεχεια παιδες! :T:

Link to comment
Share on other sites

Οντως το Syberia ειναι το μονο Adventure που εχω τερματισει(για να μην πω εχω ασχοληθει περισσοτερο απο 30 λεπτα)!!!Ειναι πραγματικα φοβερο.Πτολεμεε αν εχεις κολλησει καπου , ψαξε στο νετ υπαρχουν καποια guides και εγω ειχα κολλησει παλια σε ενα και ειχα 3 μερες το παλευτα :confused: ..

Αυτον τον καιρο ασχολουμαι πολυ με τα MMORPGs (free ομως γιατι τα αλλα δεν τρογωνται) , ασχολουμαι πιο πολυ με το Shaiya(τον Μα'ι'ο κανει το μεγαλο update σε episode 4) και μολις σημερα ξεκινησα το Runes of Magic.

Θα δω και το Wanted...:ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Με pad παίζεις; Εμένα δε μου άρεσε καθόλου με αυτό.. Κάποια στιγμή θέλω να το δοκιμάσω με τη G25 να δω τι γίνεται.. :kiss3:

Με το pad ναι , καλα η g25 πρεπει ναναι αλλη φαση & κανα τετοιο : D

http://www.thegamingcollection.com.au/Images/ProductImages/Playseats/73000%20A1GP%20Game%20Seat%20-%20White.jpg

Link to comment
Share on other sites

Παιδια κατι για DOTA,θελω να ξεκινησω,αλλα ως γνωστον δεν γουσταρω να δινω λευτα για online games(εκτος απο το CS φυσικα φυσικα),αρα για DOTA μου εχουν πει ειναι δωρεαν..ισχυει??δεν πρεπει να πληρωσω για acc?? :nerd:

Link to comment
Share on other sites

Παιδια κατι για DOTA,θελω να ξεκινησω,αλλα ως γνωστον δεν γουσταρω να δινω λευτα για online games(εκτος απο το CS φυσικα φυσικα),αρα για DOTA μου εχουν πει ειναι δωρεαν..ισχυει??δεν πρεπει να πληρωσω για acc?? :nerd:

Μια κοπια του warcraft 3 και εισαι κομπλε, 7 χρονων παιχνιδι ειναι, ολο και καπου θα το βρεις να το σκοτωνουνε, ποιο ειναι το name σου στο account που παιζεις CSS ? βαριεμαι να παιζω μονος μου :p

Link to comment
Share on other sites

Καταρα και καρκινος σε αυτον που εβγαλε το King's Bounty

6 μηνες (τσε βαλε) ειχα να καω ετσι με παιχνιδι... Απο το bioshock + FEAR που αξιωθηκα να τα παιξω/τελειωσω καποια στιγμη το 2008.

Ευτυχως πρεπει να τελειωνει καποια στιγμη. 13245 παιχνιδια εχει ο σκληρος... με το king's bounty βρηκα να κολλησω. Τραγικη πορωση....

Εν τω μεταξυ ειναι το κλασσικο χαλαρο παιχνιδακι που ειναι για τον πρωτο (και 2ο και ... 19ο) διπλο ελληνικο του Σ/Κ με μουστουκουλουρου και σιγαρεττο.

Και πριν το καταλαβεις εξω ξημερωνει...:rant::rant::rant::rant::rant:

Link to comment
Share on other sites

Καταρα και καρκινος σε αυτον που εβγαλε το King's Bounty

6 μηνες (τσε βαλε) ειχα να καω ετσι με παιχνιδι... Απο το bioshock + FEAR που αξιωθηκα να τα παιξω/τελειωσω καποια στιγμη το 2008.

Ευτυχως πρεπει να τελειωνει καποια στιγμη. 13245 παιχνιδια εχει ο σκληρος... με το king's bounty βρηκα να κολλησω. Τραγικη πορωση....

Εν τω μεταξυ ειναι το κλασσικο χαλαρο παιχνιδακι που ειναι για τον πρωτο (και 2ο και ... 19ο) διπλο ελληνικο του Σ/Κ με μουστουκουλουρου και σιγαρεττο.

Και πριν το καταλαβεις εξω ξημερωνει...:rant::rant::rant::rant::rant:

Eτσι κολλησα και εγω με το King's Bounty τα χριστουγεννα ,απο την εποχη του Baldur's gate 2 ειχα να το παθω αυτο.:hehe::hehe::hehe:

Link to comment
Share on other sites

Μια κοπια του warcraft 3 και εισαι κομπλε, 7 χρονων παιχνιδι ειναι, ολο και καπου θα το βρεις να το σκοτωνουνε, ποιο ειναι το name σου στο account που παιζεις CSS ? βαριεμαι να παιζω μονος μου :p

STEAM account λεγομαι Lucikrateia. στο παιχνιδι μεσα παιζω ως [DmC]LUCIFER

Link to comment
Share on other sites

Εγω μετά απο την συζήτηση για την cryengine τερμάτισα το Warhead, o πιο εύκολος τελικός εχθρός που έχω συναντήσει σε game! καθόμουν στο υπόστεγο πίσω απο τα τσουβάλια και του έριχναν, τον έβγαλα μόνο με σφαίρες απο τα πολυβόλα στο delta! :slap:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.