Jump to content



Τι παίζετε αυτόν τον καιρό;


fantacid

Recommended Posts

Μόλις τελείωσα το Point Lookout DLC για το Fallout 3. Φοβερές αποστολές και απίστευτα δυνατοί αντίπαλοι (καλά που είχα απόθεμα σε σφαίρες).

Μπράβο στη Bethesda και ανυπομονώ για το επόμενο DLC :banging:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ μόλις τερμάτισα το Company of heroes: Tales of valor και να κάνω μια ενημέρωση ! Είχα παίξει μόνο το πρώτο και όχι τα δύο αναβαθμιστικά και έτσι αγόρασα ένα πακέτο από το play.com που τα έχει όλα μέσα για 20€. Στην Ελλάδα το ίδιο 50€.

Λοιπόν το tales of valor (στην Ελλάδα μόνο του είναι στα 30€) αποτελείται από 3 campaigns όπου η κάθε campaign έχει τρεις (3) αποστολές !!! Η κάθε αποστολή κρατάει από 10 μέχρι 60 λεπτά (βαριά).

Για 30€ που ζητάνε εδώ δηλαδή είναι τρελό κλέψιμο ! Προς ενημέρωσή σας !

Link to comment
Share on other sites

Εχετε να μου προτείνετε κανενα καλό στρατηγικής? Μου άρεσε πολύ το Imperium Romanum να σας δώσω να καταλάβετε αλλα εχω να το παίξω πολύ καιρο..:yawn:

http://www.play.com/Games/PC/4-/9351525/Company-Of-Heroes-Anthology/Product.html

Link to comment
Share on other sites

Πηρα προσφατα το chessmaster 11 μιας και ασχολουμε καπως σοβαρα με το αθλημα...

Η μεταβαση εγινε απο chessmaster 10 grandmasters edition...

Ε δεν εχει αλλαξει σχεδον τιποτα.

Ιδιες προσωπικοτητες , ιδια tutorials, ιδια ολα...

Οι μονες αλλαγες ηταν λιγο στα μενου, προσθεσαν 2-3 νεα λουκ σε σκακιερες , και βαλαν και καμια 15ρια πιο προσφατα ματς που παιχτηκαν στην περιοδο 2004-2007 χωρις επεξηγησεις ομως...

Προχειροδουλεια-αρπαχτη.Οσοι εχετε ηδη το 10 , μην παρετε το 11

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.