Jump to content



4.5GB of free Dropbox space


Astakos

Recommended Posts

Το dropbox δινει μεχρι και 4.5 giga δωρεαν χωρο αν παρετε μερος στο beta testing ενος καινουριου feature.

Πληροφοριες εδω

Παιδευτηκα λιγο με το autoplay που το ειχα ξηλωσει via registry αλλα τελικα δουλεψε μια χαρα :T:

Link to comment
Share on other sites

μιας και ειναι αργα και η φαια ουσια μου εχει τελειώσει με την εξεταστικη, μπορεί να εξηγησει καποιος αυτο με το autoplay upload? :hang3:

(εχω ηδη 4,8 γιγα, το cap ειναι τα 5 για τους free? ή αυτο ειναι για αυτη τη προσφορα?)

Link to comment
Share on other sites

-Κανεις εγκατασταση την 1.3.12

-Φροντιζεις να εχεις ενεργοποιημενο το autoplay των win.

-Κουμπωνεις στο pc μια φωτογραφικη,κινητο η μια sd καρτα (γεματα με φωτο η vids)

-Επιλεγεις οταν εμφανιστει το autoplay την επιλογη import με dropbox.

Αυτο αντιγραφει τις φωτογραφιες σε εναν φακελο dropbox/camera uploads και τις ανεβαζει μονο του.. αυτα.. :)

Link to comment
Share on other sites

Το ότι το topic είναι closed πλέον σημαίνει ότι δεν δίνουν κάτι πια;

Επίσης εγώ που έχω ήδη 5GB χώρο, μπορώ να πάρω κι άλλο;

Απο 5.25g ξεκινησα και εγω και μεχρι τωρα συνεχιζει να δινει..

Link to comment
Share on other sites

Να πω ότι όσοι δεν έχουν φωτογραφική ή κινητό, μπορούν να ξεγελάσουν το σύστημα και να βάλουν σε ένα flashάκι/εξωτερικό σκληρό έναν φάκελο με όνομα DCIM, που θα έχει μέσα φωτογραφίες ;)

Link to comment
Share on other sites

Να πω ότι όσοι δεν έχουν φωτογραφική ή κινητό, μπορούν να ξεγελάσουν το σύστημα και να βάλουν σε ένα flashάκι/εξωτερικό σκληρό έναν φάκελο με όνομα DCIM, που θα έχει μέσα φωτογραφίες ;)

Ουτε καν.. Καλοκαιρι 2011 ονομαζοταν ο δικος μου :p

Για τα 5GB που λεει η "προσφορα" διαβασα οτι χρειαζεται να ανεβασεις και ενα video των 500+ MB ..

Τα 4.5 τα πηρα ηδη απο φωτογραφιες και τωρα ανεβαζω ενα video.. Λογικα θα ξερω το βραδυ αν τελικα δινει συνολο 5gb.

Link to comment
Share on other sites

Το bonus τελικα ειναι 5gb :clap:

Edit: Επιπλεον ισχυει ενα παλιο bonus που το τσεκαρα τωρα.. Οσοι εχουν mail απο πανεπιστημιο π.χ. @auth.gr διπλασιαζεται το bonus απο τα referrals και ισχυει και αναδρομικα.. δειτε εδω.

Link to comment
Share on other sites

thanx !!! εφτασα τα 16.88GB από 11.88GB !!

Edit: λάθος τα 16.38GB, 4.5GB παραπάνω από αυτά που είχα. Και εσεις 4.5GB πήρατε ?

edit2: Άργησε αλλά έδωσε και τα υπόλοιπα 500MB, 16.88GB σύνολο, έδωσε δηλαδή 5GB το beta !!

Link to comment
Share on other sites

Ξέρετε γιατί δεν δέχεται το domain teiath.gr και τα email της μορφής csχχχχ<at>teiath.gr σαν educational ?

Ρατσιλα προς τους τειτζιδες :p.. Εδωσες το μαιλ στο παραπανω link και δεν σου ειπε thanks? Με το auth παιζει κανονικα.. Ρωτα τους υπευθυνους δυκτιου στα ΤΕΙ..

Υ.Γ. δεν χρειαζεται να εχεις γινει registered με το edu account, αρκει να το προσθεσεις στο λινκ και σου στελνει ενα confirmation.

Link to comment
Share on other sites

Ουτε καν.. Καλοκαιρι 2011 ονομαζοταν ο δικος μου :p

Εγώ του έβαλα ένα σκληρό με 20GB φωτογραφίες και δεν αναγνώρισε καμία. Έπρεπε να βάλω κάποιες σε έναν φάκελο με όνομα DCIM για να το καταλάβει... :confused:

Link to comment
Share on other sites

Ρατσιλα προς τους τειτζιδες :p.. Εδωσες το μαιλ στο παραπανω link και δεν σου ειπε thanks? Με το auth παιζει κανονικα.. Ρωτα τους υπευθυνους δυκτιου στα ΤΕΙ..

Υ.Γ. δεν χρειαζεται να εχεις γινει registered με το edu account, αρκει να το προσθεσεις στο λινκ και σου στελνει ενα confirmation.

Moυ βγάζει αυτό : Email doesn't appear to be from an approved school

Έκανα fill την φόρμα "All schools are eligible, even those without .edu domains. If we missed your school, please fill out this form." και περιμένω. Αν κάτσει ανεβάινω άλλα 8GB !!! :p

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.