Jump to content



Recommended Posts

Deadmau5 είναι αυτός.

Εν τω μεταξύ είδα στο τρέιλερ, κωλίδια με GT2 στο βρεγμένο (2:01) και μου σηκώθηκε η τρίχα από την "arcade-ίλα". Ελπίζω να διαψευτώ. Κοντός ψαλμός αλληλούια.

Έγινε επεξεργασία από liakjim
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Μακάρι να είναι καλό το παιχνίδι να έχουμε επιπλέον επιλογές. Το σίγουρο είναι ότι δεν υπάρχει χρόνος για να ασχοληθώ τώρα ειδικά με ένα must play game που έρχεται σύντομα οπότε θα περιμένουμε να ακούσουμε γνώμες από συναδέλφους που ασχολούνται με το άθλημα.

Link to comment
Share on other sites

οσοι ψαχνετε το αντιγραφο του assetto corsa δεν νομιζω να το βρειτε εδω! :)  εχει τον δικο του τροπο σαν gameplay δεν διαφερει πολυ, εχει ομως διαφορες.Προσωπικα δεν με απασχολει πιο ειναι πιο sim ουτε θα τα βαλω σε ζυγαρια :p αλλωστε δεν ψαχνω assetto εχω

 

βεβαια εχω καιρο να το παιξω και στην τελικη του εκδοση δεν ξερω τι αλλαγες εχουν γινει προς το καλυτερο η προς το χειροτερο ΙΔΩΜΕΝ..παντως το renault clio cup που θυμαμαι... ηταν @αματο  :)

Έγινε επεξεργασία από kyr..
Link to comment
Share on other sites

Ελα ας πουμε την αληθεια, θα θελαμε ενα assetto corsa με τα γραφικα και τα features του project cars. :p

 

την αληθεια λεω,δεν ειμαι σιγουρος για αυτο και σαν περιεχομενο πιστες/αυτοκινητα κλπ,κλπ .οπως και καποια αυτικινητα μου αρεσαν περισσοτερο οπως τα εδινε το project

 

ενα assetto λες με καλυτερα γραφικα χμμμμμ.

Έγινε επεξεργασία από kyr..
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ελα ας πουμε την αληθεια, θα θελαμε ενα assetto corsa με τα γραφικα και τα features του project cars. [emoji14]

+άπειρο αρκεί να παρέμενε η car-list του Assetto + τα 2 Renault Sport και το Focus RS
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Σου ειναι ευκολο να εξηγησεις πως δουλευει ολο αυτο ; κατεβαζεις client αντιστοιχο ; Η αγοραζεις καποιο "key" που το παιρνας μετα στο steam? Αν το αγορασεις απο αλλου , θα φαινεται οτι ειναι αγορασμενο μεσω steam?
2 φορες εχω αγορασει παιχνιδια ονλινε και αυτα μεσω steam.Οποτε ειμαι ασχετος :p

Έγινε επεξεργασία από GoMaR
Link to comment
Share on other sites

Η εμπειρία μου από kinguin (κάπως έτσι παιυζουν όλα) ειναι απλή, κανείς λογαριασμό, επιλέγεις το game κτλ. Πληρώνεις μεσω PayPal αν θές και σου στέλνουν με mail το κλειδι το οποίο το βάζεις στο steam και αυτόματα μπαίνει στη library σου.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

παρτε και αυτο...

αξιοπιστα ειναι τα πρωτα μαγαζακια, εχω ψωνισει απο ολα..

Buy Project Cars and compare cd key prices

 

@GoMaR, οι παραπανω λιστες εχουν συγκριτικες τιμες απο online μαγαζια...

διαλεγεις μαγαζι και αγοραζεις steam κλειδι που στο στελνουν με email, και το ενεργοποιεις στο steam.

Δεν ειναι κατι μη legal (εκτος αν δεις καμια πολυ χαμηλη τιμη που θα χρειαζεται vpn για ενεργοποιηση του κλειδιου)

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

ακουσα οτι οι αγορες εκτος steam για να δουλεψουν μεσο steam,θελουν λιγο προσοχη με τα κλειδια,πχ δεν πρεπει να ειναι steam gift η κατι τετοιο,δεν ξερω κατα ποσο ισχυει?

 

παντως μια προδοκιμη του παιχνιδιου δεν θα ηταν λαθος πιστευω  :p

Έγινε επεξεργασία από kyr..
Link to comment
Share on other sites

Βλέπω πολλοί υποκύπτουν στον πειρασμό. Εγώ λέω εάν τελικά ενδώσω να το πάρω για το ps4 μιας και θα υποστηρίζει fanatec hardware και να το παίζω στην 55στα.

Αναμένουμε reviews.

Link to comment
Share on other sites

32,67 ευρο από g2play.net. 15 gb, περιπου 4,5 ωρες θελει... Λεει οτι ειναι locked και πως κανει preload για να ξεκλειδωθεί οταν γινει release. Άρα και να κατεβει, δε θα ειναι διαθεσιμο ακόμα. Οπότε το εκανα pause, γιατι έτρωγε ολο το bandwidth και δεν παιζει το ιντερνετ. By the way, ξερει κανείς αν μπορούμε να ρυθμίσουμε το steam να κατεβαζει με μικρότερη ταχύτητα;

Δειτε κι αυτο. Νομίζω έπεσαν οι τιμές! Α, επίσης προσοχή στον Φ.Π.Α. Για Ελλάδα εχει 23%, αλλά αν κάποιος είναι στα νησιά φερέρο ειναι χωρις ΦΠΑ :-p

http://www.allkeyshop.com/blog/buy-project-cars-cd-key-compare-prices/

Έγινε επεξεργασία από tanthopo
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.