Jump to content




mchls

Recommended Posts

Φίλε μου έλα και χαλάρωσε σε παρακαλώ. Ευτυχώς, που μου θύμισες σε τι φορουμ βρισκόμαστε!.

Εγώ πόσταρα χωρίς λόγο όπως λες, και εσύ απαντάς σε άνευ λόγου σχόλιο; :T:

Πρέπει να το συνεχίσουμε; Απλά σου λέω ότι για τον α,β γ λόγο δεν έχεις δίκιο σε αυτό που λες...Αν σου ποστάρω όλα τα άρματα που έχω θα καταλάβεις αν μοναδικός μου στόχος είναι το IS7 ή όχι.

Δίκιο έχεις μόνο στο ότι βγαίνουμε εκτός θέματος μιλώντας για το WOT...

Κλείνοντας, το μόνο που λέω είναι ότι μακάρι το παιχνίδι να μην είναι ΡΗΧΟ όσο το WOT. Διότι επειδή υπάρχουν άρματα με διαφορετική θωράκιση, με διαφορετικά κανόνια, με.., με..., με νομίζεις ότι το κάνει διαφορετικό από το άλλα της σειράς; Ε όχι και skills τώρα για tier IX-X battles. Τρελαίνομαι όταν ακούω την λέξη "skills" για τέτοια games...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 52
  • Created
  • Last Reply
  • 3 weeks later...

Εδώ να ευχαριστήσω τον φίλο Χρήστο ( @[MENTION=6199]SirDiman[/MENTION] ) που μου έδωσε τον λογαριασμό του στην Alpha γιατί εμένα ακόμα να μου στείλουν οι αρκουγκέηδες!

Θα προσπαθήσω να ποστάρω υλικό όταν με το καλό παίξω

Link to comment
Share on other sites

Να περιμενετε απο το Μητσο γιατι τελικα ο φορητος (c2d t6600, 4 gb ddr3, ati 4650 ) δεν τρεχει οπως το περίμενα και δεν μπορω να εκφέρω ολοκληρωμένη άποψη...

Παντως απο το λιγο που επεξα ο χειρισμός με το ποντικι ειναι οπως τα αναλογικά στα χειριστήρια του ps3-xbox 360 λογικης.

Link to comment
Share on other sites

εισαι μεσα στο πιλοτηριο η πισω απο το αεροπλανο ρεπαιδι μου?τραβατε κανα παλιοβιντεο να δουμε τι και πως

οπως world of tanks ειναι, εχουμε και δουλειες ρε μαν, δεν ειμαστε ολη μερα μεσα σε games :)

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν έπαιξα κανά μισάωρο. Screenshots και video, ότι και αν ποστάρω δεν έχει και πολύ νόημα διότι δεν είναι κάτι διαφορετικό από αυτό που θα βρείτε με ένα google search.

Είμαστε σε alpha, που εν προκειμένω σημαίνει:

Ελάχιστοι Ήχοι

Μισή και βγάλε μηχανή γραφικών και κώδικας που χωράει optimization κάμποσο ακόμα.

Χειρισμός ελπίζω να βελτιωθεί, ότι μανούβρες ξέρατε από κάποια combat flight simulators θα σας φανούν χρήσιμα.

Έχει μαχητικά και βομβαρδιστικά από Αμερικάνους, Γερμανούς και Σοβιετικούς.

Αν παίξετε σωστά σε 10 μάχες έχετε φτάσει στο tier 10.

Μέχρι στιγμής δε μπορούν να γίνουν upgrades σε τίποτα, οπότε όλοι παίζουν με stock αεροπλάνα.

Με χαρά να πω ότι το skill MΕΤΡΑΕΙ σε αυτό το παιχνίδι, αν είστε πολύ καλός παίχτης μπορείτε να κοντράρετε noob με αεροπλάνο ΠΟΛΛΑ tiers παραπάνω.

Όλα καλά και ωραία, αλλά είμαστε σε πολύ βασικό επίπεδο όσον αφορά το παιχνίδι αλλά και τις στρατηγικές του.

Σίγουρα με patches και μέχρι να φτάσουμε beta, θα έχει αλλάξει το balance γενικότερα.

Περιμένω να δω πολλά στοιχεία από WoT, όπως για παράδειγμα τα πολλά upgrades, τα "συγκρουόμενα" tier trees, experience πληρώματος, training και διάφορα skills.

Για να μη ξεχνιόμαστε περιμένω και gold system που σου κάνει premium τον λογαριασμό και άλλα "κουφά" που έρχονται μαζί με αυτό.

Εν κατακλείδι, φαίνεται να έχει πέσει/πέφτει αρκετή δουλειά, αλλά το παιχνίδι δε με εντυπωσίασε και τρελά. Εδώ να πω ότι δε ξέρω αν μιλάει ο άνθρωπος bezdim ή ο gamer bezdim.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.