Jump to content



Fractal Design Arc Midi


GaMeMaSTeR

Recommended Posts

Βαρέθηκα να τηλεφωνώ σε μαγαζιά και να μου λένε ότι πρέπει να περιμένω 2-3 μέρες. Όλοι έχουν καταντήσει να είναι απλά ο ενδιάμεσος. Αλλά το θέμα παρά πήγε τώρα. Ψάχνω το κουτάκι του τίτλου και έχω ακούσει τρελές ημέρες αναμονής. Μέχρι και 3 βδομάδες μου είπε ένας. Μήπως ξέρει κάποιος, ποιός είναι ο εισαγωγέας ή αντιπρόσωπος ή κάποιος που να stockάρει τα προιόντα αυτής της εταιρίας;

Link to comment
Share on other sites

GREECE DISTRIBUTORS

PC MAJOR

Spintharou 58

GR-Athens 11743

Greece

Phone: +30-210-9017881

pCmajor - Ηλεκτρονικοί υπολογιστές Επεξεργασίας Ήχου Audio PC - Επαγγελματικός εξοπλισμός Ήχου - Μουσικά όργανα - Κάρτες Ήχου - MIDI controllers -

GREECE RESELLERS

MSYSTEMS E.Π.Ε.

Amvrosiou Fratzi 26-28

GR-11745

Greece

Phone: 210 9246280

Msystems.gr - The Original Computer Store

Φοβάμαι οτι να έχει stock κανείς είναι λίγο απίθανο.

Link to comment
Share on other sites

GREECE DISTRIBUTORS

PC MAJOR

Spintharou 58

GR-Athens 11743

Greece

Phone: +30-210-9017881

pCmajor - Ηλεκτρονικοί υπολογιστές Επεξεργασίας Ήχου Audio PC - Επαγγελματικός εξοπλισμός Ήχου - Μουσικά όργανα - Κάρτες Ήχου - MIDI controllers -

GREECE RESELLERS

MSYSTEMS E.Π.Ε.

Amvrosiou Fratzi 26-28

GR-11745

Greece

Phone: 210 9246280

Msystems.gr - The Original Computer Store

Φοβάμαι οτι να έχει stock κανείς είναι λίγο απίθανο.

O Pc major λέει ότι τα παίρνει από το OK computer. Το ίδιο μου είπαν στο τηλ και από msystems. Ο OK computer θέλει 3 βδομάδες να το φέρει. :suicide2::suicide2::suicide2::suicide2: Πήρα τηλ και σε διάφορα άλλα μαγαζιά αλλά κανένας δεν το φέρνει....

Link to comment
Share on other sites

Στο Amazon κοίταξες;

90ε με μεταφορικά το έχει. Είπα να κάνω μια προσπάθεια να αφήσω τα λεφτά μου στην Ελλάδα μήπως και βοηθήσω τώρα με την κρίση αλλά μου φαίνεται δεν τα εκτιμάν και θα το πάρω απ έξω....

(Υ.Γ. άκου 3 βδομάδες!! από το άμαζον το παίρνει και αυτός;;;;)

Link to comment
Share on other sites

Τότε τι τον δείχνει το site ως dristributor FFS.

Stock στην Ελλάδα είναι δύσκολο να βρείς. Δεν συμφέρει το κατάστημα. Ψάξε amazon για να το έχεις μπαμ μπαμ.

[ame=http://www.amazon.co.uk/Fractal-Design-Arc-Series-Case/dp/B0056AFBB2/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1337594033&sr=8-1]Fractal Design Arc Series ATX Case - Black Pearl: Amazon.co.uk: Computers & Accessories[/ame]

Link to comment
Share on other sites

παρα πολυ καλο καταστημα!!2φορες εχω παραγγειλει και ειναι απιστευτα αμμεσοι και τσαμπα μεταφορικα!!:)

εχει εδρα τα χανια της κρητης!

μεγεια το κουτι ειναι πολυ ομορφο!!

Link to comment
Share on other sites

παρα πολυ καλο καταστημα!!2φορες εχω παραγγειλει και ειναι απιστευτα αμμεσοι και τσαμπα μεταφορικα!!:)

εχει εδρα τα χανια της κρητης!

μεγεια το κουτι ειναι πολυ ομορφο!!

Εγώ είναι η 4η φορά που παίρνω από εκεί και είμαι 100% ευχαριστημένος. Βέβαια τώρα πλέον χρεώνουν τα μεταφορικά.... Αλλά εγώ μένω ηράκλειο οπότε θα μου το στείλουν με το κτελ, σε 2 ώρες θα το χω με 2-3 ευρώ μεταφορικά. :)

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, έψαχνα για κουτιά πριν 2~3 μήνες και κατέληξα και εγώ στο Arc Midi εξαιτίας του απλού σχεδιασμού και της ποιότητας του.

Θυμάμαι κάπου στις τελευταίες μέρες του Απριλίου που είχα κοιτάξει τελευταία φορά είχα βρει ένα κατάστημα στην περιοχή του Συντάγματος και το είχε άμεσα διαθέσιμο κοντά στα 90€.

Επειδή υπάρχουν επιτέλους κάποια χρήματα στην άκρη, μπήκα σήμερα skroutz ώστε να δω την διεύθυνση και να πάω, το συγκεκριμένο κατάστημα όμως δεν υπήρχε πλέον στην λίστα τους.

Αν καταφέρω να βρω το site του μαγαζιού και έχει κουτί θα σε ενημερώσω.

Link to comment
Share on other sites

Τι ήθελα και χάρηκα... Τώρα με πήρανε και μου είπαν από δευτέρα και αν...:TD::TD::TD: Την τύχη μου μέσα... Ξενέρωσα... Στο τσακ είμαι να πάρω το 690II Advanced...:(:(:hm::hm:

Μπορεί να φάγαν άκυρο απο τον εισαγωγέα και απλά να τους τρενάρουν και ομοίως να σε τρενάρουν. Πάρτους τηλ, ρώτα πότε θα παραδόσουν. Αν σου πουν μα μου σου, πες δευτέρα παράδοση αλλιώς ακύρωση. Ευγενικά και όμορφα όχι με τσαμπουκά.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, έψαχνα για κουτιά πριν 2~3 μήνες και κατέληξα και εγώ στο Arc Midi εξαιτίας του απλού σχεδιασμού και της ποιότητας του.

Θυμάμαι κάπου στις τελευταίες μέρες του Απριλίου που είχα κοιτάξει τελευταία φορά είχα βρει ένα κατάστημα στην περιοχή του Συντάγματος και το είχε άμεσα διαθέσιμο κοντά στα 90€.

Επειδή υπάρχουν επιτέλους κάποια χρήματα στην άκρη, μπήκα σήμερα skroutz ώστε να δω την διεύθυνση και να πάω, το συγκεκριμένο κατάστημα όμως δεν υπήρχε πλέον στην λίστα τους.

Αν καταφέρω να βρω το site του μαγαζιού και έχει κουτί θα σε ενημερώσω.

Σε ευχαριστώ φίλε μου! :)

[MENTION=10170]swatoner[/MENTION] Άκυρο έφαγαν από τον εισαγωγέα αυτό είναι σίγουρο. Τους πίεσα και την δευτέρα περιμένουν να τους πεί ο εισαγωγέας πότε θα το φέρει απ ότι κατάλαβα..... Αν μου πούν οτι θα κάνουν πάνω από 5 μέρες να το φέρουν, θα το πάρω από αμαζον. Προσπάθησα να δώσω τα λεφτά μου σε ελληνικό κατάστημα αλλά δεν τα κατάφερα.. :wall::wall::wall:

Link to comment
Share on other sites

Δε φταίει το μαγαζί. Ο εισαγωγέας φταίει γιατί πάντα δίνουν μέρες που δεν υλοποιούνται.

Επίσης δεν γίνεται να stockareis ειδικά πράγματα που δε πολυ κινούνται. Είναι μικρά τα κέρδη και άμα τα stockareis κιόλλας καλύτερα βάλε λουκέτο.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Με ενδιαφέρει και εμένα το Midi. Το digital-masters το έχουν αλλά θα βγουν πολλά τα μεταφορικά από ότι φαντάζομαι. Ξέρει κανείς αν υπάρχει σε κάποιο κατάστημα στη Θεσσαλονίκη;

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.