Jump to content



Watch Dogs


jesus

Recommended Posts

  • Replies 503
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

...τελικα ρε παιδες ειναι ενα κακο port οπως τα αλλα ετσι?

Μια χαρα ειναι. Εχει γραφικαρες και κορυφαιο σεναριο.... Απλα εαν θες ultra πρεπει να εχεις δυνατο μηχανημα για να το χαρεις!

Δυο φορες κλικ για να τις δειτε σε real μεγεθος!

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

Link to comment
Share on other sites

Γι' αυτούς που αντιμετωπίζουν προβλήματα stuttering αυτή η λύση μειώνει το πρόβλημα.

Make a shortcut to the game and add "-disablepagefilecheck" without the quotation marks after the target and the stuttering should be extremely minimal (essentially just when driving very fast and loading new environments).

Not sure how it works - it just does, at least for me.

Example (under target): "X:\Games\WD\watch_dogs.exe" -disablepagefilecheck

Get rid of Ultra-setting stuttering by adding "-disablepagefilecheck" to a shortcut to the game. : watch_dogs

Link to comment
Share on other sites

Mε τον ι5/760 2GB, ultra lod, ultra water και όλα τα άλλα high σε 1920x1200 ναι μεν δε παίζει με 60, αλλά τα ~50 είναι σταθερά. 0 stutters, 0 προβλήματα. Πρώτη φορά που δε με ενόχλησε σε παιχνίδι τα sub 60.

Βέβαια το αστείο είναι ότι ακόμα και στο εισαγωγικό βίντεο 2GB VRAM ρούφαγε.

Τώρα για το παίγνιο, νταξ, δεν είναι τίποτε τρελό. Καλό φαίνεται, καλά (αλλά όχι τρελά) γραφικά, ο χειρισμός των αυτοκινήτων είναι ελεϊνός, και γω προφανώς είμαι άχρηστος γιατί μου πήρε μία ώρα να βγάλω την πρώτη αποστολή με κλεμμένο αυτοκίνητο. Άμα σου έρθει ελικόπτερο την έκατσες, απλά (τουλάχιστον μέχρι να ανοίξεις το skill).

Το mouse είναι προβληματικό, ingame αργό, στα μενού σφεντόνα. Και όποιος σκέφτηκε αυτό το navigation στα μενού του τηλεφώνου (και στα όπλα/skills κτλ) θέλει πολύ ξύλο.

Link to comment
Share on other sites

....... ο χειρισμός των αυτοκινήτων είναι ελεϊνός, και γω προφανώς είμαι άχρηστος γιατί μου πήρε μία ώρα να βγάλω την πρώτη αποστολή με κλεμμένο αυτοκίνητο.

Θα το δώ (ελπίζω) το βράδυ αλλα κάπου διάβασα ότι βοηθάει αν έχεις controller (xbox 360 style). Αναφέρομαι μόνο στο αυτοκίνητο!

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρα ειναι ο χειρισμός απλα θέλει και λίγο φρένο. Βέβαια αν είχε και λίγο πιο καλή απόκριση στο τιμόνι θα ηταν τέλειο αλλα συνήθεια ειναι.

Δεν έχεις τίποτα θεματα με το Sli? Σπασίματα και τέτοια?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.