Jump to content



DDR Maximizer.....Να το φτιάξω???


hipro5

Recommended Posts

  • Replies 537
  • Created
  • Last Reply

ναι διαβασα λιγο τις προηγουμενες σελιδες και ειδα και τισ φοτος....

αψογο κυριολεκτικα....

μαλιστα οταν το τελειωσεις γιωργο μπορω να ριξω τρελλο συρμα σε αγγλια για την..."συσκευη¨ και πιστεψε με 8α κανει γερο μπαμ και 8α εχεις πολλες παραγγελιες...

μονο και μονο απο extremeprometeia για να μην πω για overclockers τι 8α γινει...

8ελω ενα σιγουρα...μαβρο....μην σου πω 8α ανεβω α8ηνα μονο και μονο για να το παρω....

εχουμε καμια καινουρια πληροφορια για το ποτε περιπου 8α ειναι ετοιμα...?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Brwmogazos [Σήμερα, στις 01:26]

γεια σας και παλι παιδια...εχω πολυ καιρο να μπω να δω τι παιζει...1.γιωργο βλεπω ξεκινησες κατασκευη του DDR maximiser οπως της οσιζεντ?

2.το VTT προβλημα λυ8ηκε με το δικο σου maximiser? δεν χρειαζεται κοψιμο η μητρικη?

αν ναι 8ελω ενα 1000%

ας μου απαντησει καποιος σε αυτα τα ερωτηματα παιδια αν ξερει...αντε γιατι πολυ το παρατησα το πισι τοσες βδομαδες και γκρινιαζει....

Να σου απαντήσω εγώ....... :)

1. ΚΑΜΜΙΑ σχέση με της OCZ ;)

2. Ναι το πρόβλημα λύθηκε με το VTT και πάει γιά "patent-pending " στο υπουργείο γιά "τυχόν" αντιγραφές...... ;):D

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Brwmogazos [Σήμερα, στις 01:58]

ναι διαβασα λιγο τις προηγουμενες σελιδες και ειδα και τισ φοτος....

αψογο κυριολεκτικα....

μαλιστα οταν το τελειωσεις γιωργο μπορω να ριξω τρελλο συρμα σε αγγλια για την..."συσκευη¨ και πιστεψε με 8α κανει γερο μπαμ και 8α εχεις πολλες παραγγελιες...

μονο και μονο απο extremeprometeia για να μην πω για overclockers τι 8α γινει...

8ελω ενα σιγουρα...μαβρο....μην σου πω 8α ανεβω α8ηνα μονο και μονο για να το παρω....

εχουμε καμια καινουρια πληροφορια για το ποτε περιπου 8α ειναι ετοιμα...?

Σ'ευχαριστώ βρωμόγκαζε........αλλά μην αγχώνεσαι..........Θα αποσταλούν γύρω στα 14 κομμάτια - μέχρι τώρα - γιά review ανά τον κόσμο πού θα γίνουν UPLOAD σε αυτά τα sites, σε μία συγκεκριμένη μέρα και ώρα ΟΛΑ ΜΑΖΙ...... ;)

Λές να μη γίνει γερό μπάμ? ;):D

Αύριο το βράδυ ή το πολύ μεθαύριο , θα έχω το πρώτο δείγμα του mainboard...... ;)

Υ.Γ. Οι προσόψεις του πάνελ θα είναι αποσπώμενες και ο χρήστης θα βάζει όποια θέλει - μαύρη - ασημί...... ;)

Mainboard_ref_png.png

Link to comment
Share on other sites

Απλα τελειο, τρελο και απιστευτο.. :worship:

Μπραβο και σε αυτον τον ελληνα

που κανει τους ξενους να ζηλευουν.. :clap:

Μην σε χασουμε ποτε..

Υ.Γ Ασε που οι ελληνιδες ειναι οι καλυτερες... :T:

Link to comment
Share on other sites

Τελειο γιωργο!!!...

η πατεντα για το VTT ειναι αψογη κυριολεκτικα...

ημουν σχεδον ετοιμος να αρχισω να κοβω μητρικη...με την συσκευη αυτη ομως δεν 8α ασχολη8ω καν...

Μας πωρωσες σεπτεμβριατικα :D + αρχισα τα πειραγματα στο δικο μου...προς το παρον 4500μεγακυκλους στα8ερα...γκρινιαζουν οι μνημες για ρευμα ομως για να αρχισω να ριχνω τα 28 δευτερα σε σουπερ πι μιας και το μαξ 3 αυτο 8ελει τα VTT πειραγματα του...

αψογος...ελπιζω να ειμαστε πρωτοι στην λιστα για τις πρωτες παραγγελιες-παραδωσεις ως ελληνες...:D :devil:

πολλα μπραβο...πρεπει να αλλαξεις το ψευδονυμο σε

Hipro-μαγκαιβερ

χεχε

Link to comment
Share on other sites

α και κατι τελευταιο... να ριξω ετσυ ενα μικρο συρμα στα αγγλικα φορουμ...

με οχι πολλες λεπτομερειες αλλα γενικα για τα πλεονεκτηματα του? η να το αφησω σε εσενα και στα σαιτ που 8α δημοσιευσουν τις παρουσιασεις ωστε να γινει ξαφνικο μπαμ?:D

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Brwmogazos [Σήμερα, στις 15:27]

α και κατι τελευταιο... να ριξω ετσυ ενα μικρο συρμα στα αγγλικα φορουμ...

με οχι πολλες λεπτομερειες αλλα γενικα για τα πλεονεκτηματα του? η να το αφησω σε εσενα και στα σαιτ που 8α δημοσιευσουν τις παρουσιασεις ωστε να γινει ξαφνικο μπαμ?:D

Ρίξε κανα σύρμα......αλλά όλο και κάτι θα έχουν ακούσει..... ;):)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από YDinopoulos [Σήμερα, στις 15:41]

Γιωργο, αν καταλαβα σαν τροφοδοσια θα χρειαζεται 2 molex ?????

Αν και άλλαξε λίγο το σχέδιο.......ΝΑΙ δύο molex θα θέλει γιατί από πού να τραβήξει τα 12Α γιά 2 χ 512MB μνήμες?......Το ένα μόνο του θα ζοριζόταν και δεν θα ήθελα να έχω πτώση τάσεως πάνω στο πιν +5V του molex.....Τώρα όποιος θέλει θα βάζει μόνο το ένα αλλά μάλλον δεν θα μπορέσει να φτάσει με φορτίο(full load) τα 4.1Vmem(Vdimm)....... :)

Link to comment
Share on other sites

κομπλε...

εκανα ποστ με λιγες πληροφοριες για την συσκευη χωρις να αποκαλυπτω πολλα...

Παμε γερα γιωργο...να δεις που πολλοι 8α σου ζητανε τωρα και μαξιμαιζερ για ταση σε επεξεργαστη :D

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Brwmogazos [Σήμερα, στις 16:40]

επισης αν χρειαστεις ανωδιωμενα plates η πως τα λενε για 3 η 5 ιντσων πανελακια ο Phil απο το extremeprometeia το μαγαζι μου ειπε μπορει να μας σενιαρει...

Σ'ευχαριστώ......... :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.