Jump to content



DDR Maximizer.....Να το φτιάξω???


hipro5

Recommended Posts

  • Replies 537
  • Created
  • Last Reply

Σιγά βρέ παιδιά..........ΔΕΝ πιστεύω να δουλεύετε 24/7 full load μνήμες και 3.8 - 4.1Volts......Είπαμε να είμαστε και λίγο ΟΚ......Δεν θα συναντήσετε πρόβλημα με ένα molex , αλλά είπαμε πώς είναι το σωστό....... ;)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από .38-.45

οι πραγματικοι αντρες, δουλευουν 24/7 με 3.8 Volt. τα υπολοιπα ειναι μπλε οδοντοκρεμες.

χαχα, αλλαξε το ονομα σου σε μπλε οδοντοκρεμα τωρα:hehe: :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Είχα κάποιους μήνες να μπω στο φόρουμ

Γι αυτό δεν είχα δει το θέμα σου

Ένα θα πω. Έμεινα στο τόπο!!!

Δε ξέρω τι να πω είναι η το ποιο ολοκληρωμένο-«επαγγελματικό» mod που έχω δει ποτέ μου και όχι μόνο είναι κάτι που ούτε καν μπορούσα να φανταστώ!!!!!!!!!!!

Ένα τεράστιο μπράβο!!!:worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Voudas

ε ρε molex maximizer που σας χρειάζεται:p

αυτο ξαναπεστο!...2 γραμμες μου εχουν μεινει ολες κι ολες απο το tagan...και η μια θα παει για καρτα γραφικων συντομα...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από soki

Hipro εισαι μεγιστος , προχωρα.

σε θελει ολη η χωρα...

hipro φιλε μου...μην επιμενεις δεν το θελω τσαμπα σου λεω!πολυ φιλικο εκ μερους σου αλλα εχουμε και φιλοτιμο...καλα ντε...αφου επιμενεις φερτο...

τερμα η πλακα τωρα!θα μπορεσει να δουλεψει στα 3.1-3.2 με ενα μολεξ και να τροφοδοτησει 2 modules?

Link to comment
Share on other sites

Ετοιμάζεται - ετοιμάζεται......... :D

Ναι με ένα molex και χαμηλά δεν θα έχεις πρόβλημα...... :)

........απλά προσπαθώ να φτιάξω το VTT να δίνει ΠΟΛΥ μεγάλο ρεύμα γιά να μπορεί κάποιος με αυτό να τροφοδοτήσει ΚΑΙ το CORE μιας καινούργιας κάρτας γραφικών κολλώντας ένα καλώδιο........Π.Χ. Όταν δίνουμε 3.2Volts στις μνήμες τότε παίρνουν και VTT 1.6Volts........E αυτά τα 1.6Volts να είναι ΚΑΙ της κάρτας γραφικών......Στά 3.5Vmem και 1.75VTT τότε ΚΑΙ η κάρτα γραφικών θα παίρνει 1.75Volts......... ;):D

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από hipro5 [Σήμερα, στις 08:16]

Στά 3.5Vmem και 1.75VTT τότε ΚΑΙ η κάρτα γραφικών θα παίρνει 1.75Volts......... ;):D

μουρλια. κι οταν δωσουμε 4 βολτ, θα τα παρουμε ολα στο χερι

Link to comment
Share on other sites

αμε, το απολυτο εργαλειο καταστροφης λεμε. εγγυηση. αν δεν παει το πισι απο μνημες, θα παει σιγουρα απο καρτα, κι αν εισαι ατυχος και γλυτωσουν και τα δυο, τοτε σιγουρα το τσιπσετ θα λιωσει :p

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.