Jump to content



DDR Maximizer.....Να το φτιάξω???


hipro5

Recommended Posts

  • Replies 537
  • Created
  • Last Reply

ΜΟΛΙΣ έλαβα ένα e-mail από ΓΝΩΣΤΗ εταιρεία κατασκευής μνημών(καλή) , και μου πρότειναν να τους στείλω ένα DDR Maximizer να δοκιμάσουν με τις μνήμες τους και άν μείνουν ικανοποιημένοι θα γράψουν στο site τους : DDR Maximizer aprooved by xxxxx :D

NOT bad....!..... :D

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από hipro5 [Σήμερα, στις 17:14]

ΜΟΛΙΣ έλαβα ένα e-mail από ΓΝΩΣΤΗ εταιρεία κατασκευής μνημών(καλή) , και μου πρότειναν να τους στείλω ένα DDR Maximizer να δοκιμάσουν με τις μνήμες τους και άν μείνουν ικανοποιημένοι θα γράψουν στο site τους : DDR Maximizer aprooved by xxxxx :D

NOT bad....!..... :D

Μπραβο ρε Μαστορα...:T:

το αξιζεις....

πολυ καλη φαση...

κι εις ανωτερα.....:clap:

Link to comment
Share on other sites

hipro σκεψου λογικα...Ειχες πει οτι δεν πας για κανονικη παραγωγη αλλα μονο για εδω!Γιατι δεν το προωθεις απο καπου κανονικα...θα εχει πολλη ζητηση!αρκει βεβαια να ειναι 100% safe!αλλα γιατι να μην το πουλας κανονικα!"made in greece"

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από blade_pan [Σήμερα, στις 17:38]

hipro σκεψου λογικα...Ειχες πει οτι δεν πας για κανονικη παραγωγη αλλα μονο για εδω!Γιατι δεν το προωθεις απο καπου κανονικα...θα εχει πολλη ζητηση!αρκει βεβαια να ειναι 100% safe!αλλα γιατι να μην το πουλας κανονικα!"made in greece"

Βρε 'σύ......απ'όταν άρχισα να το σχεδιάζω ήταν πλέον γιά κανονική παραγωγή.......Τώρα όσο γιά το "safe" πού λές , δεν νομίζω να ισχύει αυτό και απόλυτα.......Αν εσύ γιά παράδειγμα "χώσεις" 4.1Volts ,ε μην περιμένεις να είσαι και ασφαλής....εννοήται..... :)

Ναι σαν αυτόνομη μονάδα έχει και τις προστασίες του...... :)

Link to comment
Share on other sites

Ολες πο μεγαλες εταιριες καπως ετσι ξεκινησαν.

Ο McDonald πουλουσε burgers σε καροτσακι

O Disney σκιτσαρε σε σελιδες τετραδιου

Ο Ferrari εφτιαξε το πρωτο αυτοκινητο στο γκαραζ του σπιτιου του

O Hewllet γνωρισε τον Packard σε γκει μπαρ ...... ουπς λαθος παραδειγμα!!!

Καλη συνεχεια :T: :T:

Link to comment
Share on other sites

Πειτε στον spc να κοιταξει λιγο τα πμ του αμα ξανα μπει!!!!(sorry για την off topic απαντηση αλλα το Nec-3500 που παραγγειλα απο το παιδι επειγει περισοτερο...:jump: :jump: ):OT: :help: :help:

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο ρε μάστορα, κοίτα μπροστά και μην κολλάς πουθενά, εύχομαι να δούμε επιτυχίες πολλές και να χαρούμε και εμείς μαζί σου, αντε να πάρουμε και εδώ το χρυσό :clap: :clap:

και μην μας ξεχάσεις εεεεεε;)

Link to comment
Share on other sites

αλήθεια μπορείς να κατοχυρωθείς έναντι της αντιγραφής η θα δεις το προιον σου με άλλο όνομα by ταδε&τάδε Co. ???

αν ξεκινήσεις συνεργασία πάντως καλή επιτυχία!!!!

ερώτηση κρίσεως--> εκείνο το άλλο.....

να δεις πως το λέγανε το εμπορικό προιόν??

αααα μπαρμπαστάθης ? οχι οχι

το deep freeze μωρε του Ελληνάρα?

Zeus MAX?

τι γίνεται?

Link to comment
Share on other sites

ΜΟΛΙΣ έλαβα ένα e-mail από ΓΝΩΣΤΗ εταιρεία κατασκευής μνημών(καλή) , και μου πρότειναν να τους στείλω ένα DDR Maximizer να δοκιμάσουν με τις μνήμες τους και άν μείνουν ικανοποιημένοι θα γράψουν στο site τους : DDR Maximizer aprooved by xxxxx

ΣΕ ΜΙΣΩ! ΣΕ ΜΙΣΩ! ΣΕ ΜΙΣΩ!

θειο θα με παρεις μαζι σου να σου κανω καφεδες;

συγχαρητηρια ανθρωπε, τα μπραβο τα βαρεθηκαμε να στα λεμε, μαλλον πρεπει να βρουμε κατι καινουργιο γιατι καταντησε πολυ λιγο για σενα πια. και εις ανωτερα, αν και δε βλεπω που μπορεις να σταματησεις. συγχαρητηρια για αλλη μια φορα. :) :)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από hipro5 [Σήμερα, στις 17:14]

ΜΟΛΙΣ έλαβα ένα e-mail από ΓΝΩΣΤΗ εταιρεία κατασκευής μνημών(καλή) , και μου πρότειναν να τους στείλω ένα DDR Maximizer να δοκιμάσουν με τις μνήμες τους και άν μείνουν ικανοποιημένοι θα γράψουν στο site τους : DDR Maximizer aprooved by xxxxx :D

NOT bad....!..... :D

Επειδή μάλλον τους έδωσες τα τσηπακια, μήπως τους δόσεις και το μηχανάκι για αντιγραφή; Λέω εγώ με το "φτωχό" μου!!!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.