Jump to content



DDR Maximizer.....Να το φτιάξω???


hipro5

Recommended Posts

  • Replies 537
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από DarkSaga [Χθες, στις 20:16]

τελειώνει το πρωτότυπο?

του Beta Tester το κομμάτι ή η πρώτη παρτίδα?

Το πρωτότυπο τελειώνει.........Μετά άλλα δέκα περίπου για BETA testing........Μα το πρωτότυπο ήταν όλη η βαβούρα......... ;):)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από hipro5

Το πρωτότυπο τελειώνει.........Μετά άλλα δέκα περίπου για BETA testing........Μα το πρωτότυπο ήταν όλη η βαβούρα......... ;):)

Eνα για beta τεστ να περασει μια βολτα απο τα labs παρακαλω.....

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από BeetleJuice [Σήμερα, στις 13:09]

Πολλα Συγχαρητήρια και απο μένα

Αθανατο ελληνικο , πνευμα , γνώση και πατέντα

Μπραβο στο hipro που το κατοχύρωσε κιολας

Σ'ευχαριστώ.........

Αρχική απάντηση από BeetleJuice [Σήμερα, στις 13:09]

Πολύ καλές οι αλλαγές μόνο που φοβάμαι οτι (καλώς) ανεβαίνει σε δυνατότητες αλλά θα ανέβει μοιραία (κακώς) και σε τιμή και χρόνο κατασκευής

Γιά την τιμή του θα το κοιτάξω αφού βγεί στην τελική του μορφή.......Όσο για το χρόνο κατασκευής δεν πιστεύω να είναι και μεγάλος.......

Αρχική απάντηση από BeetleJuice [Σήμερα, στις 13:09]

Μπορεί άνετα να γινει ενα ολοκληρωμένο σύστημα overclocking προσθέτωντας και νέα modules .Ειλικρινά καταπληκτική ιδέα

Να κάνω την πιο ηλίθια ερώτηση : εγω που εχω asus A7N8X deluxe με 2 χ512 και μια θύρα κενή , εχω καποιο πρόβλημα με το maximizer?

Όλα αυτά θα τα δούμε στην πορεία και στο beta testing......... ;)

Αρχική απάντηση από BeetleJuice [Σήμερα, στις 13:09]

Πιστεύω οτι αργά η γρήγορα θα είναι τόσες οι παραγγελίες που θα αναγκαστείς να το πουλήσεις σε εταιρεία κατασκευής ή να συνεργαστείς με καμια 10ρια άτομα να συναρμολογείτε όλοι μαζί .

Αν χρειαστείς βοήθεια είμαι μέσα για κολήματα κτλ

Σε περίπτωση που χρειασ΄τείς παλμογράφο μπορώ να φέρω τον δικό μου να μετρήσεις οτι θές

Ούτως ή άλλως μόνο τα πρώτα δείγματα θα μοντάρω εγώ........Όλα τα υπόλοιπα θα πάνε σε εταιρεία φασόν πού μοντάρωνται με ρομπότ και αφού τα παίρνω πλέον μονταρισμένα , ο τελικός έλεγχος θα περνάει από μένα.........Όσο γιά παλμογράφο σ'ευχαριστώ πολύ αλλά έχουμε αρκετα όργανα και μερικά άλλα που "γυρίζουν" στα βουνά....... :)

Instr_1_jpg.jpg

Instr_2_jpg.jpg

Instr_3_jpg.jpg

Instr_4_jpg.jpg

Instr_5_jpg.jpg

Instr_6_jpg.jpg

Αρχική απάντηση από BeetleJuice [Σήμερα, στις 13:09]

Κάτι τελευταίο , βρε hipro , δώσε μας καμια πληροφορία για σένα , τι εχεις σπουδάσει κτλ , να ξέρουμε λιγα πράγματα γιαυτόν που ολοι θαυμάζουμε (ΜΗ ΓΕΛΑΣΕΤΕ ΚΑΘΑΡΜΑΤΑ)

Συνεχίστε ελληνάρες

Ηλεκτρονικός είμαι , κατασκευαστής με ειδικότητα στην RF......Πομπούς ραδιοφωνίας,τηλεόρασης,σχεδίαση και έρευνα....... ;)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από hipro5

Όσο γιά παλμογράφο σ'ευχαριστώ πολύ αλλά έχουμε αρκετα όργανα και μερικά άλλα που "γυρίζουν" στα βουνά....... :)

Τον UNSEEN εννοείς???????? Τωρα εξηγούνται ολα................:D

Link to comment
Share on other sites

ok μην το παρεισ στραβα για τον παλμογραφο , δεν ηξερα τι εχεις

δεν μou ειπες αν θα δουλεψει στην An8X deluxe

Εγω προσωπικα θα ηθελα να μάθω και την αρχή λειτουργιας εφοσον πλεον το σιγουρεψεις σαν πατεντα . θα ηθελα να μαθω πως λειτουργει και με τι υλικα αν δεν σε ενοχλει να μου πεις

(λεω παντα οταν κυκλοφορησει πλεον το προιον)

Συνεχισε αρχοντα

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από BeetleJuice [Χθες, στις 16:18]

ok μην το παρεισ στραβα για τον παλμογραφο , δεν ηξερα τι εχεις

δεν μou ειπες αν θα δουλεψει στην An8X deluxe

Εγω προσωπικα θα ηθελα να μάθω και την αρχή λειτουργιας εφοσον πλεον το σιγουρεψεις σαν πατεντα . θα ηθελα να μαθω πως λειτουργει και με τι υλικα αν δεν σε ενοχλει να μου πεις

(λεω παντα οταν κυκλοφορησει πλεον το προιον)

Συνεχισε αρχοντα

Μην αγχώνεσαι.....Όλα θα γίνουν με τη σειρά τους....... :D;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.