Jump to content



DDR Maximizer.....Να το φτιάξω???


hipro5

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από ΓιαγκΤ [Σήμερα, στις 20:33]

Επειδή μάλλον τους έδωσες τα τσηπακια, μήπως τους δόσεις και το μηχανάκι για αντιγραφή; Λέω εγώ με το "φτωχό" μου!!!

ετσι ετσι.. :) :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 537
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από .38-.45

αλλο το ενα και αλλο το αλλο

το κακο ειναι πως φαινοταν το e-mail, οποτε τα τσιπακια πεταξαν

τέτοια πείτε εσείς να ψαρώσουμε, και να αρχίσουν οι ιστορίες για αγρίους πάλι.
Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από DarkSaga [Χθες, στις 19:44]

αλήθεια μπορείς να κατοχυρωθείς έναντι της αντιγραφής η θα δεις το προιον σου με άλλο όνομα by ταδε&τάδε Co. ???

αν ξεκινήσεις συνεργασία πάντως καλή επιτυχία!!!!

ερώτηση κρίσεως--> εκείνο το άλλο.....

να δεις πως το λέγανε το εμπορικό προιόν??

αααα μπαρμπαστάθης ? οχι οχι

το deep freeze μωρε του Ελληνάρα?

Zeus MAX?

τι γίνεται?

Μην αγχώνεσαι...Τα έχω προνοήσει όλα.......Όταν θα έρθει η ώρα θα τα πώ....... ;)

Το Zeus προχωράει κι αυτό με αργά βήματα(πριν λίγες μέρες ήρθαν κάτι σωλήνες από Αγγλία)........Θα τελειώσει κι αυτό.... ;)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ΓιαγκΤ [Χθες, στις 20:33]

Επειδή μάλλον τους έδωσες τα τσηπακια, μήπως τους δόσεις και το μηχανάκι για αντιγραφή; Λέω εγώ με το "φτωχό" μου!!!

Εσύ να ακούς το τραγούδι πού λέει : Αρωστημένο μου μυαλό....... :D

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από hipro5

....................

Το Zeus προχωράει κι αυτό με αργά βήματα(πριν λίγες μέρες ήρθαν κάτι σωλήνες από Αγγλία)........Θα τελειώσει κι αυτό.... ;)

Θα το δουμε φετος?

Link to comment
Share on other sites

γεια σας και παλι παιδια...εχω πολυ καιρο να μπω να δω τι παιζει...γιωργο βλεπω ξεκινησες κατασκευη του DDR maximiser οπως της οσιζεντ?

το VTT προβλημα λυ8ηκε με το δικο σου maximiser? δεν χρειαζεται κοψιμο η μητρικη?

αν ναι 8ελω ενα 1000%

ας μου απαντησει καποιος σε αυτα τα ερωτηματα παιδια αν ξερει...αντε γιατι πολυ το παρατησα το πισι τοσες βδομαδες και γκρινιαζει....

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.