Jump to content



DDR Maximizer.....Να το φτιάξω???


hipro5

Recommended Posts

Εμένα μου την έσπασε που είχε το θράσος να έρθει εδώ και να γράψει αγγλικά... Αν ήθελε να προσπαθήσει να την "πεί" στον Hipro μπορούσε να το κάνει στο forum του....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 537
  • Created
  • Last Reply

Εμένα δεν με στεναχώρησε που ήρθε ο bigtoe στο φορουμ μας.........Καλά έκανε και ήρθε........Αυτό πού με στεναχωρούσε και μου την "έδινε" ΠΑΝΤΑ και με στεναχώρεσε και τώρα , είναι η ΠΡΟΔΟΣΙΑ.........."Καθήκι προδότη".........Ξέρει αυτός γιά ποιόν μιλάω.........Ναι γιά σενα το λέω πού μικρός έτρεχες και κρυβόσουνα στη φούστα της μάνας σου.......Γιά σένα πού το "έπαιζες" καλός στούς τότε συμμαθητές σου , τους έγλυφες και τους είχες "από κοντά" γιά να μην σου ρίξουν ξύλο και σε κυνηγάνε......Για σένα πού τώρα πού μεγάλωσες "γλύφεις" όλο τον κόσμο γιά να πάρεις καλύτερες τιμές , να μπείς σε μιά παρέα , κ.τ.λ.......ΔΕΝ είχες ΠΟΤΕ πραγματικούς φίλους και ΟΥΤΕ και θα έχεις με το χαρακτήρα πού έχεις φτιάξει..........ΠΡΟΔΟΤΗ......... :tomato::whip::TD:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από hipro5

:DWelcome aboard bigtoe.........We'll talk......e-mail me at : hipro5@thelab.gr :D

Thanks Spartiatis........ :tomato: :clap: :clap: :clap:

HiPro,

Με συγχωρείς, αλλά στ' αλήθεια ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΩ σε τι Αναφέρεσαι???

ΕΓΩ Τι σχέση Έχω με όλα αυτά??

Σε παρακαλώ Πολύ Εξηγήσου....

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Spartiatis [Σήμερα, στις 19:36]

HiPro,

Με συγχωρείς, αλλά στ' αλήθεια ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΩ σε τι Αναφέρεσαι???

ΕΓΩ Τι σχέση Έχω με όλα αυτά??

Σε παρακαλώ Πολύ Εξηγήσου....

Όχι ......τίίίίποτα.......λέω εγώ τώρα με το φτωχό μου μυαλό.........ΑΝ δεν είσαι εσύ.......ζητώ ΤΑΠΕΙΝΑ ΣΥΓΝΩΜΗ......... :)

ΑΝ όμως είσαι εσύ..........ΔΕΝ έπρεπε να γίνει αυτό........τουλάχιστον γιά τώρα..........Μετά από δύο-τρείς βδομάδες δεν θα υπήρχε πρόβλημα που θα ήταν ΚΑΙ επίσημο πλέον.......

Link to comment
Share on other sites

:OT:

Αρχική απάντηση από apostglen46

Bigtoe i nave nothing personal against you but you cant get into a forum just to insult someone.....

Hipro5 is not trying to copy your product we want to build something better IS THIS OK WITH YOU????????

As for the trasnlation part I CAN TRANSLATE THE THREADS TO YOU SO YOU CAN POST TO HELP.......

φιλε apostglen46 ειπε ο ανθρωπος οτι εχει φιλους που μπορουν να μεταφραζουν τα posts για αυτον.

Τωρα να αρχισουμε να γραφουμε ολοι αγγλικα σε ελληνικο forum για να καταλαβαινει ενας ξενος μονο(τι στιγμη που υπαρχουν 1200+ ελληνοφωνα ατομα σ'αυτο) μου φαινετε καπως προσβλητικο για τους υπολοιπους.

Αν θες να αναφερθεις σε αυτον μονο,υπαρχουν κ τα π.μ.

no offence mate!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από DMylonas

Εμένα μου την σπάει ο τύπος, μίλησα εγώ στο forum του Ελληνικά??? Τον έβαλα στην "Ignore List" του προφίλ μου....

Dmylonas αρκετή από μας έχουμε μιλήσει και ελληνικά στο xtremes π.χ δε τίθεται θέμα θέλω να πιστεύω.
Link to comment
Share on other sites

καλα αυτος αλλα σκεψου τι ρουφιανος ειναι αυτος που τον φωναξε δλδ ελεος.....θεωρει τον εαυτο του ελληνα μηπως??παει να γινει κατι καλο απο ελληνα και ρουφιανευει.ψοφοςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς :tomato: :tomato:

Link to comment
Share on other sites

Eμένα πάλι γιατί μου φάνηκε σαν να ΄ηρθε εδώ ντε και καλά για να δηλώσει την παρουσία του με υπονοούμενο ότι "ξέρεις φίλε ότι και να πείς μη νομίζεις ότι δεν το γνωρίζω.... γιαυτό σου θύμίζω πρόσεχε"....

ΜΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΛΥΣΗ ΠΛΕΟΝ......

Να μιλάμε σε ΑΡΓΚΟ διάλεκτο - ΠΟΝΤΙΑΚΑ - ΑΡΒΑΝΙΤΙΚΑ....

Μπορεί βέβαια να μην καταλαβαίνουμε και εμείς τι λέμε αλλά είναι σύγουρο ότι αυτός δεν θα καταλάβει τίποτα....

Μωρέ καλά έκανα εγώ και έβαλα τα χακί μου......

attachment.php?s=&postid=71783

Σύνθημα.... ΗΙ

Παρασύνθημα ....PRO

Eντολή ...... 5 και σήμερα ρε στραβάδια

Επι σκοπόν ..... ΠΥΥΥΥΥΥΥΡΡΡΡΡΡΡΡ :hehe: :hehe: :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Dagalidis [Σήμερα, στις 21:37]

Eμένα πάλι γιατί μου φάνηκε σαν να ΄ηρθε εδώ ντε και καλά για να δηλώσει την παρουσία του με υπονοούμενο ότι "ξέρεις φίλε ότι και να πείς μη νομίζεις ότι δεν το γνωρίζω.... γιαυτό σου θύμίζω πρόσεχε"....

ΜΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΛΥΣΗ ΠΛΕΟΝ......

Να μιλάμε σε ΑΡΓΚΟ διάλεκτο - ΠΟΝΤΙΑΚΑ - ΑΡΒΑΝΙΤΙΚΑ....

Μπορεί βέβαια να μην καταλαβαίνουμε και εμείς τι λέμε αλλά είναι σύγουρο ότι αυτός δεν θα καταλάβει τίποτα....

Μωρέ καλά έκανα εγώ και έβαλα τα χακί μου......

attachment.php?s=&postid=71783

Σύνθημα.... ΗΙ

Παρασύνθημα ....PRO

Eντολή ...... 5 και σήμερα ρε στραβάδια

Επι σκοπόν ..... ΠΥΥΥΥΥΥΥΡΡΡΡΡΡΡΡ :hehe: :hehe: :hehe:

Μπράβο ρε καλό :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Αναρωτιεμε ομος ακομα γιατι τα δακτυλα εδειξαν εμενα ???

Επιδη ειπα μια γνωμη πιο πανω ??

Αλλη φορα να σκεφτειτε τα εξης..

ποιοι εχουν ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ συμφεροντα ??

Ποιος εχει κατι προσωπικο μαζι σας ??

και κυριος...ποιοι ΔΙΑΒΑΖΟΥΝ το φορουμ αυτο ??

Γιωργο με το συγγνωμη θα προτιμουσα και EDIT στο ποστ σου... (δεν μου αρεσουν οι ντοματες.....προτιμω το μαρουλι...)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.