Jump to content



DDR Maximizer.....Να το φτιάξω???


hipro5

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από overclocked [Χθες, στις 23:43]

ειναι ευκολο να μπει στις μνημες η θα θελει παντεντες?απισης αν κατι παει στραβα μπορει να καουν και οι μνημες ε?

Στραβά θα πάει κάτι ΜΟΝΟ άν το "τσιτώσεις" γιά μαχ Vmem.........πού μάλλον θα το φτιάξω γιά μέχρι ΜΑΧ 3.7Volts γιά να μην έχουμε πρόβλημα............ ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 537
  • Created
  • Last Reply

Οχι τίποτα άλλο ρε Γιώργο αλλά ο BIGTOE έχει σηκώσει πολύ ψηλά την μυτούλα του και πρέπει επιτέλους κάποιος να τον βάλει στην θέση του......

Περιτό βέβαια να πώ ότι και εγώ ψηφίζω ΥΠΕΡ......:T:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Dagalidis

Οχι τίποτα άλλο ρε Γιώργο αλλά ο BIGTOE έχει σηκώσει πολύ ψηλά την μυτούλα του και πρέπει επιτέλους κάποιος να τον βάλει στην θέση του......

Περιτό βέβαια να πώ ότι και εγώ ψηφίζω ΥΠΕΡ......:T:

Ρε παιδια εγω δεν καταλαβα τι ρολο βαραει αυτος ο Bigtoe?????

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από hipro5

Θα πρέπει το VTT να περάσει μέσα από τις αντιστάσεις τερματισμού γιά να μπεί στό "Ram Maximizer" , μετά(όπως τα λές) βγαίνοντας θα ξαναπεράσει μέσα από αντιστάσεις .Αυτό θα έχει σαν αποτέλεσμα πτώση τάσεως πού προφανώς ΔΕΝ θα είναι ίση πλέον η VTT με το μισό της Vddq............ ;)

Θα το κοιτάξω πάντως το θέμα ΜΗΠΩΣ και δώσω τάση VTT μέσα από το Ram Maximizer "λίγο" μεγαλύτερη από το μισό , μήπως και μετά έρθει στα ίσα της........Θα δούμε........ ;)

το λέω επειδή η αντιστάσεις αυτές έχουν την ίδια τιμή (είσοδος έξοδος από το Booster) οπότε δια 2 και με κάποιο ρεγουλάρισμα ίσως να μπορεί να γίνει η δουλεία, αλλά από λεπτομέρειες δε ξέρω τίποτα.
Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από kallileo

Ρε παιδια εγω δεν καταλαβα τι ρολο βαραει αυτος ο Bigtoe?????

υπάλληλος της OCZ είναι που εξέφρασε της αμφιβολίες του ανοικτά. Δε βρίσκω τίποτα κακό σ αυτό. Μακάρι να είχαν και άλλοι υπάλληλοι εταιριών ενεργή συμμετοχή στα forum.
Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από bigtoe [Σήμερα, στις 18:17]

Nice thread Hipro5...I also found this one good also http://www.thelab.gr/showthread.php?threadid=5855

I have Greek friends who did full translations for me.

I suggest we talk before this goes too far

:DWelcome aboard bigtoe.........We'll talk......e-mail me at : hipro5@thelab.gr :D

Thanks Spartiatis........ :tomato: :clap: :clap: :clap:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από DMylonas

Ωχ τώρα ήρθε να μας την πεί και καλά ο τύπος.... Εδώ είναι ΕΛΛΗΝΙΚΟ forum και μιλάμε ΜΟΝΟ ΕΛΛΗΝΙΚΑ!!!! Δώστε του ένα Ban!!!!

Χαλάρωσε και λίγο, δεν κάνει κακό....

Link to comment
Share on other sites

DMylonas γιατί κάνεις σαν μικρό παιδί βρε? Εντάξει πέρα από την πλάκα, δικαίωμά του να πιστεύει και να λέει ότι θέλει. Ποιος ο λόγος λοιπόν να τον προσβάλουμε επειδή είναι ένα ξεχωριστό ον με δικές του αντιλήψεις?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.