Jump to content



Προσφορές παιχνιδιών PC


xtrmsnpr

Είδος προσφορών  

134 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ίσως το καλύτερο Bundle που έχω δει.

Με $1 παίρνετε κλειδιά για:

Dead Space (Origin+Steam) [Windows]

Burnout Paradise: The Ultimate Box (Origin+Steam) [Windows]

Crysis 2 Maximum Edition (Origin+Steam) [Windows]

Mirror's Edge (Origin+Steam) [Windows]

Dead Space 3 (Origin) [Windows]

Medal of Honor

Και για >$4.53 παίρνετε extra:

Battlefield 3 (Origin) [Windows]

The Sims 3 + Starter Pack (Origin) [Windows + Mac]

https://www.humblebundle.com/

Valid για 13 μέρες ακόμα :)

Link to comment
Share on other sites

Έδωσα 5 $ μέσω amazon acc στο humblebundle αλλά μου ήρθε μαιλ οτι θέλει manual approval από amazon και δεν μπορεί η παραγγελία να ολοκληρωθεί ακόμα. Σε αναμονή! !

Edit: Έτοιμη η παραγγελία! :D

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

Έγινε επεξεργασία από fantomas
Link to comment
Share on other sites

Ίσως το καλύτερο Bundle που έχω δει.

Με $1 παίρνετε κλειδιά για:

Dead Space (Origin+Steam) [Windows]

Burnout Paradise: The Ultimate Box (Origin+Steam) [Windows]

Crysis 2 Maximum Edition (Origin+Steam) [Windows]

Mirror's Edge (Origin+Steam) [Windows]

Dead Space 3 (Origin) [Windows]

Medal of Honor

Και για >$4.53 παίρνετε extra:

Battlefield 3 (Origin) [Windows]

The Sims 3 + Starter Pack (Origin) [Windows + Mac]

https://www.humblebundle.com/

Valid για 13 μέρες ακόμα :)

και την αλλη εβδομαδα θα προστεθουν αυτα:

http://www.thelab.gr/1063537153-post489.html

Link to comment
Share on other sites

Ναι, αν αγοράσεις τώρα με οποιοδήποτε ποσό (>$1), προστίθενται και τα υπόλοιπα τη 2η εβδομάδα. Αν περιμένεις να ανακοινωθούν πρώτα, θα πρέπει να πληρώσεις πάνω από το μ.ο. για να τα πάρεις.

Περισσότερες πληροφορίες για το πώς δουλεύει γενικά το pay-what-you-want του humble bundle θα βρεις και στο άλλο θέμα.

Έγινε επεξεργασία από acct
Link to comment
Share on other sites

Και που ξέρετε ότι δεν είναι μούφα ??

Καταρχάς να διευκρινίσουμε κάτι. Δεν έχεις καμία υπογεγραμμένη εγγύηση ότι θα προστεθούν παιχνίδια τη 2η εβδομάδα ή ότι θα είναι ακριβώς αυτά. Μπορεί να μπουν αύριο και να αλλάξουν τη λίστα.

Όμως, από τη στιγμή που προστίθενται στο πακέτο στη βάση δεδομένων και μάλιστα μερικές μέρες πριν, είναι σχεδόν βέβαιο ότι αυτά θα είναι. Ιστορικά έτσι έχει γίνει όλες τις φορές.

Αν αναρωτιέσαι αν το humblebundle είναι φερέγγυο, νομίζω όλοι μας συμφωνούμε ότι είναι το καλύτερο και πιο δημοφιλές pay-what-you-want. Ξανά, για περισσότερες πληροφορίες, στο άλλο θέμα.

Link to comment
Share on other sites

Να φανταστώ ότι τα κλειδιά από παιχνίδια που δεν θέλουμε να χρησιμοποιήσουμε ή τα έχουμε ξανά, δεν γίνεται να τα δώσουμε σε κάποιο φίλο, σωστά ; :...:

Επίσημα υποτίθεται ότι συμφωνείς πως είναι όλα για προσωπική χρήση. Επιπλέον, στο συγκεκριμένο πακέτο η EA παραχωρεί όλο της το μερίδιο σε φιλανθρωπικές δράσεις, (αν και θεωρώ προσωπικά ότι μόνο 2 οργανισμοί από τη λίστα αξίζουν τον κόπο). Οπότε, αν κάποιος θέλει 2-3 παιχνίδια και μπορεί να διαθέσει ~1€, δεν είναι κακό να το προτιμήσει.

Από την άλλη, ειδικά τώρα που είναι όλα χωριστά κλειδιά, κάνεις ό,τι θέλεις. Ή τα κρατάς αχρησιμοποίητα να κάθονται ή τα δωρίζεις σε όποιον θες. Στο προηγούμενο humble ήταν όλα ένα κλειδί, οπότε δεν είχες αυτήν την επιλογή.

Link to comment
Share on other sites

Ποια θα προστεθούν ρε παιδιά; το λινκ πριν με πετάει στα show your case. Εγω που έδωσα δλδ 5 $ (above average) θα δικαιούμαι κ τα παιχνίδια που θα προστεθούν? Δεν έχω account όμως μέσω αμαζον πλήρωσα. Πώς θα τα δω;

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

Ποια θα προστεθούν ρε παιδιά; το λινκ πριν με πετάει στα show your case. Εγω που έδωσα δλδ 5 $ (above average) θα δικαιούμαι κ τα παιχνίδια που θα προστεθούν? Δεν έχω account όμως μέσω αμαζον πλήρωσα. Πώς θα τα δω;

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

Το θέμα είναι αυτό: http://www.thelab.gr/gaming/pay-what-you-want-bundles-78934.html

Δεν ξέρω αν το Tapatalk σου κάνει νερά, αλλά εμένα ανοίγει το κανονικό μήνυμα. Γράψου έτσι κι αλλιώς, αλλά δες και την τελευταία σελίδα.

Ναι, θα τα δικαιούσαι. Επιλέγοντας το σύνδεσμο από το mail που σου έστειλαν, θα μπορείς να πάρεις και τα νέα κλειδιά.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.