Jump to content



Προσφορές παιχνιδιών PC


xtrmsnpr

Είδος προσφορών  

134 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Το ένα κλειδάκι δόθηκε στον jpavly και σύντομα θα αρχίσει το κάψιμο. Άλλο ένα έχει μείνει για όποιον το θέλει. Στείλτε μου προσωπικό μήνυμα με το mail σας για να σας το στείλω.

Nikolas σε ευχαριστώ για το key. Πάντα το είχα στο μυαλό μου αυτό το game αλλά ποτέ δεν είχε τύχει να το αποκτήσω.

:daisy:

Link to comment
Share on other sites

Nikolas σε ευχαριστώ για το key. Πάντα το είχα στο μυαλό μου αυτό το game αλλά ποτέ δεν είχε τύχει να το αποκτήσω.

:daisy:

Το δεύτερο κλειδί πήγε στον D4rkst3EL πραγματοποιώντας του την επιθυμία που είχε να παίξει το συγκεκριμένο παιχνίδι. Καλά καψίματα και σε σένα φίλε μου.

Αν ξανατύχουν περίσσια κλειδιά, εδώ θα είμαι να κάνω κάποιον/ους ευτυχισμένο/ους!!!

:hug::hug:

Link to comment
Share on other sites

Το μόνο που ήταν free ήταν το WARSOW. Αυτό που λες το έχει με έκτωση αλλά όχι free.

Free ειναι το Mount and Blade. Απλα πρεπει να πας λιγο πιο κατω να πατησεις πανω στο banner. Σε εκπτωση ειναι το πακετο με τα υπολοιπα παιχνιδια της σειρας.

Link to comment
Share on other sites

Free ειναι το Mount and Blade. Απλα πρεπει να πας λιγο πιο κατω να πατησεις πανω στο banner. Σε εκπτωση ειναι το πακετο με τα υπολοιπα παιχνιδια της σειρας.

Είχες δίκιο. Δεν το πρόσεξα το banner αυτό. Το πήρα κι εγώ!! Ευχαριστώ.:happy2:

Link to comment
Share on other sites

Το μόνο που ήταν free ήταν το WARSOW. Αυτό που λες το έχει με έκτωση αλλά όχι free.

Και σε εμένα το Mount & Blade έδωσε. Το Warsow είχε ξαναμπεί ως free πάντως, στο account λέει purchased 12 Dec 2013.

Link to comment
Share on other sites

Έχω κωδικό για Witcher 2 στο GOG. Όποιος θέλει ας στείλει πμ( ας κάνει και ένα ποστ εδώ για να γνωρίζουν και οι άλλοι ). Ο πρώτος θα το πάρει. Τονίζω ότι είναι η έκδοση του GOG. Καμία σχέση με Steam.

Link to comment
Share on other sites

Έχω κωδικό για Witcher 2 στο GOG. Όποιος θέλει ας στείλει πμ( ας κάνει και ένα ποστ εδώ για να γνωρίζουν και οι άλλοι ). Ο πρώτος θα το πάρει. Τονίζω ότι είναι η έκδοση του GOG. Καμία σχέση με Steam.

Εγώ θα το ήθελα και αν καταφέρω να πάρω επιπλέον από τα δικά μου "stamps" θα κάνω το αντίστοιχο :)

Link to comment
Share on other sites

Μπορώ να έχω εγώ τον κωδικό?

Στείλε ένα pm να το δω το απόγευμα που θα γυρίσω σπίτι γιατί είμαι από κινητό.

Μπορώ να έχω εγώ τον κωδικό?

Στείλε ένα pm να το δω το απόγευμα που θα γυρίσω σπίτι γιατί είμαι από κινητό.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.