Jump to content



Lineage Eternal


dimitris_s

Recommended Posts

Lineage Eternal [MMORPG] by NCSOFT

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=ABcBFGK5B4w&feature=player_detailpage]Lineage Eternal: New Hack And Slash RPG Game - YouTube[/ame]

Info website:

Lineage Eternal: Twilight Resistance | MMORPG by NCSOFT

Κατασκευαστής: NCSOFT

Release date: 2012-2013

(official prediction: late 2012 beta, release 2013)

Το Diablo 3 μπροστά του, μοιάζει με alpha pre-release version. Κοιτάξτε γραφικά, physics, τα drag skills και αλληλεπίδραση με το περιβάλλοντα χώρο και τα αντικείμενα. Δείτε animation στους χαρακτήρες και συγκρίνετε με diablo 3 που είναι χειρότερο απο απομίμηση του sims. Πραγματικό παιχνίδι που απαιτεί skills για να είσαι καλός, και όχι ατελείωτο farming και single click gameplay όπως το Diablo 3.

Έτσι όπως φαίνεται το συγκεκριμένο παιχνίδι, το diablo 3 δε θα έχει λόγο ύπαρξης.

Y.Γ.: Δείτε σε Full HD για να πάρετε μάτι τα γραφικά... Ειδικά εκεί που κάνει το skill με το wall of fire στο λιβάδι, και εκεί που τρέχουνε μέσα στο χωράφι... drool...

Υ.Γ2.: ΚΑΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ σε αυτό το παιχνίδι ο Diablo έχει κάκαλα, και όχι βυζιά σαν αυτό το έκτρωμα του diablo 3. Για όσους δεν το ήξεραν, ναι ο Diablo στο Diablo 3 έχει βυζιά. 'nough said.

thanks to [MENTION=13500]env0y[/MENTION]

post-5462-1416076410,2256_thumb.jpg

post-5462-1416076410,3063_thumb.jpg

post-5462-1416076410,3422_thumb.jpg

post-5462-1416076410,3802_thumb.jpg

post-5462-1416076410,4322_thumb.jpg

Έγινε επεξεργασία από dimitris_s
Link to comment
Share on other sites

ρε κακο που μας βρηκε....απλα φαινεται τελειο...

Υ.Γ2.: ΚΑΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ σε αυτό το παιχνίδι ο Diablo έχει κάκαλα, και όχι βυζιά σαν αυτό το έκτρωμα του diablo 3. Για όσους δεν το ήξεραν, ναι ο Diablo στο Diablo 3 έχει βυζιά. 'nough said.

http://www.thelab.gr/1063270026-post2009.html

Link to comment
Share on other sites

Ρε θα τρελαθώ, στο video ο mage ανάβει φωτιά στη δάδα, και πάει κοντά στο φως για να προστατευθεί ενώ παράλληλα το φως εξαϋλώνει τα ghosts... wtf... :o

Πιστεύω πως χαλαρά το συγκεκριμένο είναι σημείο αναφοράς για όλα τα παιχνίδια του είδους, για αλληλεπίδραση με το περιβάλλοντα χώρο καθώς και για skill based play, δηλαδή κοινώς να βάζεις το νιονιό να δουλέψει και λίγο για να κατεβάσεις εχθρούς.

Link to comment
Share on other sites

Kάποιες απο τις εφαρμογές των phyiscs θυμίζουν αρκετά vindictus, μετά το οποίο οι κορεάτες είχαν ανέβηκαν πολύ στην υπόληψη μου. Με αυτό ακόμα περισσότερο. Λίγο αυτό, λίγο το grim dawn σχεδόν χαίρομαι που δεν αγόρασα το D3 :p

Link to comment
Share on other sites

Και τώρα αυτό το site είναι και καλά για επίσημο game της ncsoft?Ακόμα και αν είναι αλήθεια είναι αγγλικό site και όχι στα κορεάτικα?Δεν ξέρω κάτι δεν μου αρέσει.Το βλέπω με σκεπτικισμό.

Link to comment
Share on other sites

Και τώρα αυτό το site είναι και καλά για επίσημο game της ncsoft?Ακόμα και αν είναι αλήθεια είναι αγγλικό site και όχι στα κορεάτικα?Δεν ξέρω κάτι δεν μου αρέσει.Το βλέπω με σκεπτικισμό.

Ναι όντως, το site δεν φαίνεται να είναι official, αλλά αυτή τη στιγμή δε μου ανοίγει και το ncsoft.com. To άλλαξα και στη περιγραφή.

Aς είναι καλό τo game, και όλα τ' άλλα...

Link to comment
Share on other sites

Αν και το παιχνίδι δεν είναι του στυλ μου, στο 08:43 με τα physics στα γρασίδια έπαθα σεξ

Ούτε μένα είναι του στυλ μου, αλλά ό,τι videos έχω

δει με έχουν οδηγήσει σε πολλαπλούς οργασμούς...

Όσο για το game, αργεί πολύ για Ασία και ακόμη

περισσότερο θα αργήσει για NA/EU. (δεμπαίζει να

μην βγει για το δυτικό κόσμο) Γιατί ως γνωστόν,

δεν είναι μόνο η Blizzard που έχει θέμα με το χρόνο:

nc-soon.jpg

Και να κυκλοφορήσει τελικά -κάποτε- ελπίζω να βρουν καμιά εταιρεία

της προκοπής για Ευρώπη γιατί με Gameforge το μέλλον φαντάζει

χλωμό και αβέβαιο αν συνεχίσει όπως είναι και δεν αλλάξει τροπάριο.

Link to comment
Share on other sites

Για 2014 ακούγεται...

Btw πρίν κάνετε συγκρίσεις με diblo3, torchlight κλπ, ας το παίξουμε πρώτα!

Δεν μπορεί κάποιος να βγάλει ένα online action hack and slash RPG (mmo ίσως;) με μάχες στο στιλ devil may cry - darksiders;

Sent from my IDEOS X5 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορεί κάποιος να βγάλει ένα online action hack and slash RPG (mmo ίσως;) με μάχες στο στιλ devil may cry - darksiders;

Η αρχή -για το δυτικό κόσμο- έγινε πέρυσι με

Divine Souls, Dragons Nest, Rusty Hearts, Vindictus,

συνεχίζεται φέτος με Tera, C9, RaiderZ και άλλα και

πολλά θα ακολουθήσουν, να είσαι σίγουρος για αυτό.

Και γω btw περιμένω πώς και πώς ένα action mmo με

σκοτεινό κόσμο και gameplay σαν των παιχνιδιών που

αναφέρεις, αλλά τρώμε άκυρο για το κοντινό μέλλον.

Κοντά πάντως σε αυτό που λες θα ήταν το Reckoning

mmo, το battle system και ο κόσμος ήταν μια καλή

βάση για να δημιουργηθεί υπερ-mmo, αλλά εδώ τα

υπερ-σκ@τωσ@ν να βγάλουν single game, σιγά μη

βγάζαν και mmo. (γι' αυτό κι έκλεισε η εταιρία. fail)

Link to comment
Share on other sites

Έλα οκ αντιγραφή από Diablo...

το lineage είχε άλλη χάρη η κάμερα free roll 1 on 1 συνήθως με κάποιες εξαιρέσεις τα τρενάκια και αυτοί ζηλέψανε και πήγανε να το κάνουν diablo με static κάμερα και massive σφαγή τι έγινε παιδιά.:sarcastic:

anyway τα drag skills όντως ήταν πολύ fancy και μετρήσανε τα υπόλοιπα απλώς οκ:p

αυτό που θα ήθελα εγώ να διατηρήσουν ήταν τον τεράστιο χάρτη και τα διάφορα raid bosses κτλπ και να είναι τελείως free roll να περιπλανιέσαι και να μην σταματάει όπως είναι στο diablo ναι μεν παίζεις ξανά τα quests σε διαφορετικό diffuctly αλλά δεεε και κάτι ακόμα το μεγαλύτερο boss να μην πέφτει εύκολα να είναι όπως ο antharas που παίζανε ώρες και πέφτανε @$!%@$%! και τελικά τους έριχνε κιόλας

(btw το boss που έδειξε στο τέλος να μην πω ότι ήταν ο diablo έτσι:rofl:)

βέβαια στην ιστορία δεν θα συγκρίνονται

(ξέχασα να αναφέρω μέχρι και τα 1-2-3-4 κλέψανε οι ελεεινοί:rofl:)

Έγινε επεξεργασία από Guest
Link to comment
Share on other sites

Μιας και περί σατανά ο λόγος..... ας το παίξουμε πρώτα , γιατί οποίος απεφάσισε με τα πρόμο του κακοφάνηκε το "τα κεφάλια μέσα"

Δεν κατάλαβα!! Ποιος χαλάστηκε με τα βυζιά του σατανά;

Sry για το ρατσιστικό αλλά σατανικός εγκέφαλος χωρίς βυζιά δεν.

Link to comment
Share on other sites

Έλα οκ αντιγραφή από Diablo...

το lineage είχε άλλη χάρη η κάμερα free roll 1 on 1 συνήθως με κάποιες εξαιρέσεις τα τρενάκια και αυτοί ζηλέψανε και πήγανε να το κάνουν diablo με static κάμερα και massive σφαγή τι έγινε παιδιά.:sarcastic:

LOL WUT?

Συνέχεια του Lineage 1 είναι και όχι του 2.

Γι' αυτό και ο τίτλος ΔΕΝ είναι Lineage 3.

Lineage 1:

b8100c24a9e7e7495faff815f3a5c2b0.jpg

Link to comment
Share on other sites

Μιας και περί σατανά ο λόγος..... ας το παίξουμε πρώτα , γιατί οποίος απεφάσισε με τα πρόμο του κακοφάνηκε το "τα κεφάλια μέσα"

Δεν κατάλαβα!! Ποιος χαλάστηκε με τα βυζιά του σατανά;

Sry για το ρατσιστικό αλλά σατανικός εγκέφαλος χωρίς βυζιά δεν.

Ε τον Diablo δε θέλω να τον μαμήσω ρε μαν, να τον σκοτώσω θέλω... :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.