Jump to content



690GTX GAINWARD


SpartanGR

Recommended Posts

  • Replies 65
  • Created
  • Last Reply

Παρακολουθώ το θέμα απο χθες σιωπηλά. Καταρχήν [MENTION=9802]takis-pa[/MENTION] εύχομαι ότι καλύτερο αν και να σου πω την αλήθεια με το καλό δε το βλέπω.

Από εκεί και πέρα ο συγκεκριμένος έχει ένα άβαταρ με ένα Σπαρτιάτη και απο κάτω λέει Δόξα και τιμή. Μου γυρίζουνε τα άντερα και ταυτόχρονα με έχει πιάσει ένα νευρικό γέλιο απο τότε που το είδα!!! Η τιμή του προφανώς είναι κοστολογημένη στα 700 ευρά.

Τα περι περιμένω απάντηση κλπ. Οτι απάντηση και να δώσει ακόμα και αν πει ότι πέθανε ο γάτος του, θα είναι απλή δικαιολογία από την στιγμή που απο χθες είναι online πολλές ώρες την ημέρα και ΒΛΕΠΕΙ ΤΟ ΝΗΜΑ ΚΑΘΕ ΤΟΣΟ.

Οπότε μην περιμένεις takι να κάνει κίνηση. Πάρε τα στοιχεία του αφού υπάρχουν και πράξε όπως καταλαβαίνεις.

Καλά ξεμπερδέματα και πάνω απο όλα καλά ξελασπώματα!

Link to comment
Share on other sites

Χωρις να θελω να γινω κακος και αν μιλαμε για την ιδια καρτα (που μάλλον η ιδια ειναι) [MENTION=9802]takis-pa[/MENTION] ειχες βαλει αγγελια πριν λιγο καιρο Link και τελικα δεν την εδωσες αν την εδινες τελικα σε καποιο αλλο παιδι και εβγαζε οπως εβγαλε προβλημα τι θα εκανες???

Δεν γινεσαι κακος και ειναι ευκαιρια τωρα μεσω εσενα να μαθετε και το υπολοιπο παρασκηνιο.

Την καρτα την κατεβασα απο την αγγελια γιατι δεν ειχα το χαρτι να το δωσω στον αγοραστη που θα την επαιρνε, γιατι απο τοτε ψαχνω αυτον να μου το δωσει.

Σε επικοινωνια που ειχα τοτε μαζι του μου ειπε οτι ειναι διακοπες και οταν γυρισει θα μου το εδινε, πραγμα που δεν εκανε γι αυτο και εκλεισα την αγγελια.

Αν θελετε το πιστευετε αν οχι δικαιωμα σας.

Link to comment
Share on other sites

Από εκεί και πέρα ο συγκεκριμένος έχει ένα άβαταρ με ένα Σπαρτιάτη και απο κάτω λέει Δόξα και τιμή. Μου γυρίζουνε τα άντερα και ταυτόχρονα με έχει πιάσει ένα νευρικό γέλιο απο τότε που το είδα!!!

Ρε Αγαπη εισαι μεσα στο μυαλο μου ρε κοριτσι μου ΜΠΡΑΒΟ σου γιατι ηθελα να το σχολιασω με τον τροπο που το εκανες εσυ αλλα ειπα οτι θα φαινοταν οτι βγαζω κακια.

Ο σκοπος μου δεν ειναι η κακια ο σκοπος μου ειναι η ενημερωση της κοινοτητας για το συγκεκριμενο μελος της.

Για αλλη μια φορα ΜΠΡΑΒΟ

Link to comment
Share on other sites

Το κλείνουμε το θέμα προς το παρών μιας και έχει κορεστεί. Ο SpartanGR χάνει το δικαίωμα ανάρτησης αγγελιών δια παντώς και ανάλογα με τις εξηγήσεις που θα μας δώσει, θα εξαρτηθεί και το δικαίωμα πρόσβασης στο thelab.gr

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.