Jump to content



Έχετε πρόβλημα στο BF4; Αν ναι, πως παίζετε;  

160 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

λοιπον format και περασμα win8 με 327.23 drivers ουτε καν τουs beta τρεχει επιτελους smooth!!

Δεν τους εχω βαλει ακομα αυτους. Να το κανω?? Επισης κανω απλα clean install ή διαγραφω κατι πριν??

Link to comment
Share on other sites

Με το cfx στο rig μου δεν παλευοταν καστανο. ΤΡΕΛΑ dropped fps (απο το 50αρι πηγαινα στο 10, σε ασχετα σημεια και για πολυ ωρα). Το εκλεισα, νταξει πλεον παιζω κατω απο 40 αλλα τουλαχιστον ειναι smooth. 1050p, ολα high, 2XAA, SSAO. Χρηση της GPU, λιγο πανω απο το 90%. Drivers, 13.10.

Link to comment
Share on other sites

λοιπον format και περασμα win8 με 327.23 drivers ουτε καν τουs beta τρεχει επιτελους smooth!!

Κάρτα ;

Και γω 8 άρια έχω , το stuttering που παρατηρώ συμβαίνει όταν η κάμερα πάει δεξιά αριστερά όπως τρέχουμε , κανει κάτι τσουκ τσουμ

Link to comment
Share on other sites

327.23 είναι οι τελευταίοι official .εκανα καθαρο φορματ όλα από την αρχη.η διαφορα παντως είναι τεραστια.απο τις 11 το πρωι παλευα να βρω μια λυση και είναι το μονο που δουλεψε με την μια...τι να πω μαλλον θελουν να σπρωξουν τα 8 θελουμε δεν θελουμε... καρτα gtx 680

Link to comment
Share on other sites

CPU x6 1100t , GPU HD6950 ,drivers 12.9 ,12 gb ram ,win 8.

Σε high settings το πάει σφεντόνα :jump1::jump1: σε ultra settings έχω λίγο stuttering. Θα κάνω update σε 12.10 και θα δω.

Respect AMD :worship: Και εγώ που ήθελα να αλλάξω την 6950.................

Έγινε επεξεργασία από black66.gr
Link to comment
Share on other sites

327.23 είναι οι τελευταίοι official .εκανα καθαρο φορματ όλα από την αρχη.η διαφορα παντως είναι τεραστια.απο τις 11 το πρωι παλευα να βρω μια λυση και είναι το μονο που δουλεψε με την μια...τι να πω μαλλον θελουν να σπρωξουν τα 8 θελουμε δεν θελουμε... καρτα gtx 680

Για να τους βαλω κανω απλα install πανω απο τους αλλους με clean install? Εν τω μεταξυ εχω windows 8 απλα δε τα βαζω!! Χαχα! Αν το κανουν κι αλλα games ισως τα βαλω.

Link to comment
Share on other sites

Εβαλα για πλακα τους 326.80 beta γιατι οι 331.40 beta εχουν bug και δε μπαινει lightboost σε surround με τιποτα.

Μεγα λαθος, εκει που ειχα average 55 και συνηθως 60αρια τωρα εχω stuttering full και αποδοση 30-35 fps.

Μιλαμε για μεγαλη ξεφτιλα της nvidia.Περιμενα να ειναι κατω απο AMD αλλα εδω μιλαμε για καμια απολυτως προσαρμογη οδηγων.Με τους 331.40 απλα εχω απειρα bugs και ακομα και στο Bf4 δε ειναι flawless οπως ειπαν τα παιδια αν κανεις αποτομες κινησεις του κεφαλιου τρως ακυρα fps drops.

Αν δε βγαλουν κι αλλο beta αμεσως μεχρι την παρασκευη που ανοιγει το beta και για τα μη σαπακια σαν εμας με τα limited θα χασει παρα παρα πολυ κοσμο.

Link to comment
Share on other sites

Πράγματα που παρατήρησα:

1. Οι spectators δε μετράνε στους παίκτες. Βλέπω 2/4 slot, αλλά δεν ξέρω πόσοι θα είναι max.

2. O commander φαίνεται να είναι ρύθμιση στο server. Τοχαν πει

3. FAIRFIGHT On/Off ??? Κατι σαν το punkbuster

4 .TEAM BALANCE On/Off ???

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.