Jump to content



Έχετε πρόβλημα στο BF4; Αν ναι, πως παίζετε;  

160 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ρε παιδιά, εμένα με έχει ταράξει στα crashes (το multi πάντα) και δεν έχω overclock τίποτα...

Έκανα update το punkbuster και τους drivers της ATI και πάλι τα ίδια...:wassat:

Έγινε επεξεργασία από Occultist
Link to comment
Share on other sites

Let the games begin.... :banging:

20131031_142553.jpg

ποια εκδοση ειναι αυτη? το δικο μου κουτακι δεν εχει χαρτινο απο εξω ουτε μεσα αυτη τη μαυρη καρτελα που γραφει bf4 επισης εχει θεση μονη για τα dvd που χωραει 2 dvd +1 που το εχει σε ξεχωριστη θηκουλα εκει που ειναι το serial.

Link to comment
Share on other sites

Deluxe edition ειναι!

εχει παρατηρησει αλλος προβλημα με την επιλογη του γκατζετ 1 η 2 δε θυμαμαι ακριβως, στο ποντικη σε πλαινα κουμπια?

Έγινε επεξεργασία από gnta7
Link to comment
Share on other sites

Oποιος εχει προβλημα με stuttering σε Win7 x64 και εχει nvidia καρτα δυστυχως ειναι θεμα οδηγου.Βαλτε 320.49 Whql και τρεξτε μια και το Dxsetup μεσα στο καταλογο του παιχνιδιου.Καμια σχεση εντελως smooth μετα.Παιζω single player αυτη την στιγμη σε 3240*1920 με ολα ultra και post process high.Εχω 55-60 fps με την 780 στα 1175 και μολις τρωω ακομα και fps drops στα 35-40 ειναι εντελως smooth.Πριν με 331.65 ημουνα στο high στα 60+ και ηταν χαλια απο microstuttering ακομα και με HT off.

Τα ιδια ισχυουν και στο multi τα μονο κοψιματα στο overlay graph ειναι λογω ping η low fps drop bomb(πχ μεγαλη εκρηξη) μετα.

Έγινε επεξεργασία από Helly
Link to comment
Share on other sites

Oποιος εχει προβλημα με stuttering σε Win7 x64 και εχει nvidia καρτα δυστυχως ειναι θεμα οδηγου.Βαλτε 320.49 Whql και τρεξτε μια και το Dxsetup μεσα στο καταλογο του παιχνιδιου.Καμια σχεση εντελως smooth μετα.Παιζω single player αυτη την στιγμη σε 3240*1920 με ολα ultra και post process high.Εχω 55-60 fps με την 780 στα 1175 και μολις τρωω ακομα και fps drops στα 35-40 ειναι εντελως smooth.Πριν με 331.65 ημουνα στο high στα 60+ και ηταν χαλια απο microstuttering ακομα και με HT off.

Τα ιδια ισχυουν και στο multi τα μονο κοψιματα στο overlay graph ειναι λογω ping η low fps drop bomb(πχ μεγαλη εκρηξη) μετα.

Στην περιπτωση μου δεν φαινεται να ειναι θέμα driver, win7 64b, 331.65. HT on, σε 5 δευτερολεπτα καταλαβα οτι ηταν απλα unplayable 10 φορες χειροτερο απο το BF3 πριν βγαλουν patch που να λυνει το θεμα. Το gpu util πριονι τελειως τα fps το ιδιο. HT off και gpu util καρφωμένο στα 98-99% (2600Κ καρφί στα 3.4Ghz), smooth, ενδειξεις fps που εβγαζαν νοημα, οχι κοψιματα κοκ.

Μιλάω παντα για Single Player.

Link to comment
Share on other sites

juno εμενα μου στειλανε το κλειδι απο simplycdkeys στις 29 του μηνος.

εχω προβλημα ομως..εξαργυρωσα το κουπονι,μου εμφανιστηκε το game στο origin αλλα τρωω σφαλμα οταν παω να το κατεβασω.μου λεει

παρουσιαστηκε μη αναμενομενο σφαλμα .δοκιμαστε σε λιγα λεπτα.σφαλμα 262145:5

πηγα τον ssd στον κολητο μου,αντεγραψα το φακελο bf4 απο το origin games.ηρθα στο pc και παω να κανω ληψη παλι τα ιδια...τι διαολο γινεται θελω να παιξω!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Deluxe edition ειναι!

εχει παρατηρησει αλλος προβλημα με την επιλογη του γκατζετ 1 η 2 δε θυμαμαι ακριβως, στο ποντικη σε πλαινα κουμπια?

στο gadget 1, κλασσικο θεματακι και αυτο, το ειχα και εγω, βαλε το πληκτρο που θα εβαζες στο gadget 1 στο underslug weapon, στην ουσια εχουν σεταρει το underslug weapon σαν gadget 1...

Link to comment
Share on other sites

juno εμενα μου στειλανε το κλειδι απο simplycdkeys στις 29 του μηνος.

εχω προβλημα ομως..εξαργυρωσα το κουπονι,μου εμφανιστηκε το game στο origin αλλα τρωω σφαλμα οταν παω να το κατεβασω.μου λεει

παρουσιαστηκε μη αναμενομενο σφαλμα .δοκιμαστε σε λιγα λεπτα.σφαλμα 262145:5

πηγα τον ssd στον κολητο μου,αντεγραψα το φακελο bf4 απο το origin games.ηρθα στο pc και παω να κανω ληψη παλι τα ιδια...τι διαολο γινεται θελω να παιξω!!!!!!!

Δοκίμασε να κάνεις το εξής :

- απεγκατάσταση του origin μέσω revo unistaller

- start > run > regedit > διέγραψε τις καταχωρισεις σσχετικά με το origin ότι έχει απομείνει στην registry

- ccleaner

Δε ξερω αν δουλέψει, δοκίμασε

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.