Jump to content



Έχετε πρόβλημα στο BF4; Αν ναι, πως παίζετε;  

160 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

[ame=http://www.amazon.com/Electronic-Arts-Battlefield-4-Download/dp/B00BXONG7G/ref=sr_1_2?ie=UTF8&qid=1385719913&sr=8-2&keywords=battlefield+4]Amazon.com: Battlefield 4 [Download]: Video Games[/ame] πληροφορια απο λυκο αν ειναι νταμπλ ποστ διαγραφη (ειμαι απο κινητο κ δεν παλευω για να κοιταξω πισω)

Link to comment
Share on other sites

Amazon.com: Battlefield 4 [Download]: Video Games πληροφορια απο λυκο αν ειναι νταμπλ ποστ διαγραφη (ειμαι απο κινητο κ δεν παλευω για να κοιταξω πισω)

νωρις τα ξημερωματα επαιξε και στα 18ευρω για καποιες ωρες στο amazon.com

αλλα και στα 23ευρω που ειναι τωρα ειναι πολυ καλη τιμη.

Link to comment
Share on other sites

νωρις τα ξημερωματα επαιξε και στα 18ευρω για καποιες ωρες στο amazon.com

αλλα και στα 23ευρω που ειναι τωρα ειναι πολυ καλη τιμη.

Στην τιμη συμπεριλαμβανεται και ο Ψυχιατρος ?? :hehe:

(κλεμμενο :p )

edit : κοιτα μαμα !! xbox one ftw !!

[ame]

[/ame] Έγινε επεξεργασία από GruntGR
Link to comment
Share on other sites

Από χθες είμαι κι εγώ κάτοχος του παιχνιδιού. Το θέμα είναι ότι το crashαρει και κολλάει ο ήχος. Το ίδιο ακριβώς πρόβλημα θυμάμαι να είχε και το bf3 στην αρχή. Υπάρχει περίπτωση να φταίει η κάρτα ήχου-drivers (Asus Xonar DX);

Link to comment
Share on other sites

Από χθες είμαι κι εγώ κάτοχος του παιχνιδιού. Το θέμα είναι ότι το crashαρει και κολλάει ο ήχος. Το ίδιο ακριβώς πρόβλημα θυμάμαι να είχε και το bf3 στην αρχή. Υπάρχει περίπτωση να φταίει η κάρτα ήχου-drivers (Asus Xonar DX);

Ειναι φυσιολογικο, το BF4 ειναι ακομα σε beta σταδιο :computer:

Link to comment
Share on other sites

σε αρκετούς γερμανικούς servers που είναι και με το χαμηλότερο ping έχω αρκετό lag μερικές φορες κολλάει και ο ήχος

σε άλλους servers από ευρώπη πχ από αγγλία, γαλλία πάει νεράκι και ας δίνει ping +10 έως +30 σε σχέση με τους servers από γερμανία

Link to comment
Share on other sites

Μόλις παρατήρησα ότι πρέπει να υπάρχει memory leak και ο δίσκος πηγαίνει 100%. Στο BF3 όταν είχε προκύψει αντίστοιχο πρόβλημα έβγαλα το page file, restart το ξανά έβαλα restart και από τότε εξαφανίστηκε. Δοκιμάζω και θα ενημερώσω αν δουλέψει και τώρα.

Link to comment
Share on other sites

Μόλις παρατήρησα ότι πρέπει να υπάρχει memory leak και ο δίσκος πηγαίνει 100%. Στο BF3 όταν είχε προκύψει αντίστοιχο πρόβλημα έβγαλα το page file, restart το ξανά έβαλα restart και από τότε εξαφανίστηκε. Δοκιμάζω και θα ενημερώσω αν δουλέψει και τώρα.

ωπα τι ειναι αυτο? και πως γινεται ?εχω την εντυπωση οτι ο σσ ειναι στο 98%

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.