Jump to content



Έχετε πρόβλημα στο BF4; Αν ναι, πως παίζετε;  

160 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Δεν αντεξα και εγω και το πηρα.

Δυστυχως και δευτερο κρουσμα στο Πλαισιο με ανοιχτη συσκευασια χωρις ζελατινα.

Ευτυχως ειχα παει υποψιασμενος και εγινε η αλλαγη επιτοπου.

Απαραδεκτοι απλα :TD:

Εντυπωσεις σε λιγο.

Ελπιζω να μην εχω χοντρα προβληματα.....λεμε τωρα :hehe:

Χαίρομαι που το πάθημα μου έγινε μάθημα και σε γλύτωσε από ταλαιπωρία...

:)

Link to comment
Share on other sites

Την περασμένη εβδομάδα είχα βλαστημήσει... είχα συνέχεια RED screens και restart κάθε φορά που τελείωνε ένα παιχνίδι...

Στην αρχή νόμιζα ότι μπορεί να ήταν από τον server που ήμουν αλλά τελικά αποδείχθηκε ότι δεν ήταν αυτό...

Μέσα στο ΣΚ μπήκα στην ΑΤΙ και κατέβασα ΒΕΤΑ drivers (δεν θυμάμαι αυτή την στιγμή ποια έκδοση είναι), έκτοτε δεν μου έχει παρουσιάσει τίποτε και μπορώ επιτέλους να παίξω παραπάνω από 1 συνεχόμενα παιχνίδια χωρίς να χρειάζεται να κάνω restart...

Τι να πω... ας ελπίσουμε ότι είμαστε σε καλό δρόμο...:magic:

Link to comment
Share on other sites

παιδια λεω να παρω το bf4 αλλα με αυτα που διαβαζω δισταζω...το bf3 δεν το χαρηκα επειδη το ειχα στα ρωσικα οποτε μονο το bf2 εχω ευχαριστηθει (cod δεν παιζω).

Τι λετε?να το παρω ή να περιμενω titanfall...?

Link to comment
Share on other sites

Τι λετε?να το παρω ή να περιμενω titanfall...?

Με όλα αυτά που έχεις διαβάσει δεν έχεις αποκτήσει άποψη. Τι ακριβώς ζητάς δεν καταλαβαίνω... Να σου πει κάποιος "πάρε το" ή "μην το πάρεις";

Link to comment
Share on other sites

παιδια λεω να παρω το bf4 αλλα με αυτα που διαβαζω δισταζω...το bf3 δεν το χαρηκα επειδη το ειχα στα ρωσικα οποτε μονο το bf2 εχω ευχαριστηθει (cod δεν παιζω).

Τι λετε?να το παρω ή να περιμενω titanfall...?

παρε το...

αλλα ασε καλυτερα, παρε titanfall...

αλλα απο την αλλη, οχι.. οχι.. παρε το αξιζει

:p

Link to comment
Share on other sites

539974_303885846368238_1455014827_n.jpg

Αυτο ειναι πριν το patch,παιξτο τωρα,δεν σκαει,μονο να το τρακαρεις πανω σε κανα οχημα μπορεις.

Τζαμπα παλευα να το ξεκλειδωσω με το κολοjet.

EDIT:καπου ειδα οτι το airburst το ξεκλειδωνεις,ξερουμε πως;;;

Έγινε επεξεργασία από PolomanGR
Link to comment
Share on other sites

Με όλα αυτά που έχεις διαβάσει δεν έχεις αποκτήσει άποψη. Τι ακριβώς ζητάς δεν καταλαβαίνω... Να σου πει κάποιος "πάρε το" ή "μην το πάρεις";

βασικα βλεπω οτι με τα patch κατι γινεται και φτιαχνει η κατασταση οποτε μπορει να το παρω ,απο την αλλη μεχρι να παρω την R9 θα περασει κανενας μηνας οποτε παμε πιο κοντα στο titanfall!!

δυσκολες αποφασεις ....

Έγινε επεξεργασία από Aias
Link to comment
Share on other sites

Για να καταλάβει ο κόσμος πως γίνετε:

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=cVuHzSx5zSo]BF4 Netcode[/ame]

αποτέλεσμα ~ 300 ms lag

Παράθεση:

The video wasn't created to prove there is an advantage either way. If you aren't moving and a high ping player comes around the corner, he will see you first. If you come around the corner, you will see him first. I tested both ways, times were identical. 

Έγινε επεξεργασία από zantetheo
Link to comment
Share on other sites

Εντυπωσεις μετα απο 5 γυρους σε διαφορα maps.

Κρασαρισματα κλπ δεν μου τυχανε.

Το μονο προβλημα που αντιμετωπισα ηταν αρκετο stuttering.

Το συστημα μου:

2600K@ stock

570GTX

8GB Ram

840 Pro 128GB SSD

Drivers 331.82

Δοκιμασα και με 327.23 αλλα παλι τα ιδια.

Αντιμετωπιζει κανεις αλλος ιδιο προβλημα?

Καμια λυση?

Link to comment
Share on other sites

βασικα βλεπω οτι με τα patch κατι γινεται και φτιαχνει η κατασταση οποτε μπορει να το παρω ,απο την αλλη μεχρι να παρω την R9 θα περασει κανενας μηνας οποτε παμε πιο κοντα στο titanfall!!

δυσκολες αποφασεις ....

Μεχρι να παρεις την R9 θα το αγορασεις μια και καλη σε bundle μαζι με την καρτα :D. Αρα απο μενα μαζευε για TitanFall :p.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.