Jump to content



Έχετε πρόβλημα στο BF4; Αν ναι, πως παίζετε;  

160 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Και αν βάλεις πΟΤΕΝΕΤ, θα είσαι με 1ms ακόμα και σε servers στην Αυστραλία :hang2:

σαν καλος μοντερατορας που εισαι, αυτοσβησου τωρα γιατι ειναι ασχετο το ποστ σου με το thread :p

Έγινε επεξεργασία από wolves
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα !!μετα απο το τελευταιο update μου κρασαρει και μου βγαζει direct x error το εχει αντιμετωπισει κανεις αυτο?μιλαμε μου εχει σπασει τα νευρα!

Παιδες θα προσφερει κανεις την βοηθεια του;

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδες θα προσφερει κανεις την βοηθεια του;

Μια που βγήκαν εχθές, δοκίμασε να περάσεις τους καινούριους drivers της ATI. Καλό θα ήταν να κάνεις κι ένα καθάρισμα με τον Atiman Uninstaller.

Link to comment
Share on other sites

Μια που βγήκαν εχθές, δοκίμασε να περάσεις τους καινούριους drivers της ATI. Καλό θα ήταν να κάνεις κι ένα καθάρισμα με τον Atiman Uninstaller.

ευχαριστω για την απαντηση θα το δοκιμασω και θα ενημερωσω!!

Link to comment
Share on other sites

Πραγματικά εδώ και 3 μέρες το παιχνίδι είναι για :tomato:

Θυμάμαι πέρυσι με BF3 έπαιζα με όρεξη - χαιρόμουν παιχνίδι , τώρα απλά λόγω του κ***netcode κλπ που να χαρώ παιχνίδι. ΕΛΕΟΣ ! :rant:

Τσάμπα τα λεφτά που δώσαμε, ας έβγαινε το 2015 αφού είναι ανίκανοι...

Link to comment
Share on other sites

Ποιο 2015? Του χρονου βγαινει Bad Company 3(λογικα οχι απο DICE) συμφωνα με τις διαρροες και κανονικα το 2015 του Battlefield 5. Οτι δηλαδη θα εχει τελειωσει η Beta του 4 θα παρουμε την Alpha του 5.

Link to comment
Share on other sites

Τrooper ειχα και εγω το ιδιο προβλημα μετα απο hot copy επαναφορα λειτουργικου και origin.Εφτιαξε μολις κατεβασα το China rising απο την αρχη και το εβαλα παλι αφου διαεγραψα τον παλιο φακελο.Ευχτυχως 5gb με 24Mbit παλευονται.

Στα περι netcode τωρα που παιζω ολη την ωρα με shadowplay και γραφω εχω ντοκουμεντα για το δικαστηριο των μετοχων κατα της DICE :p

Link to comment
Share on other sites

εδώ και μια εβδομάδα με 10 μέρες όλα ήταν ok χθες άρχισε πάλι να κάνει νερά

πριν κρασάρει έριξα ένα heli ο player έμεινε ξάπλα στον αέρα και εγώ από το πουθενά killed in action και μετά από λίγο μαύρη οθονη :tomato:

Link to comment
Share on other sites

Τrooper ειχα και εγω το ιδιο προβλημα μετα απο hot copy επαναφορα λειτουργικου και origin.Εφτιαξε μολις κατεβασα το China rising απο την αρχη και το εβαλα παλι αφου διαεγραψα τον παλιο φακελο.Ευχτυχως 5gb με 24Mbit παλευονται.

Στα περι netcode τωρα που παιζω ολη την ωρα με shadowplay και γραφω εχω ντοκουμεντα για το δικαστηριο των μετοχων κατα της DICE :p

Για πες τι ακριβως εσβησες μπας και το κανω και γω.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.