Jump to content



Έχετε πρόβλημα στο BF4; Αν ναι, πως παίζετε;  

160 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

WE ARE INVESTIGATING AN ISSUE WITH SPAWNING, IF YOU ARE EXPERIENCING THIS ISSUE IN-GAME PLEASE UPDATE YOUR PUNKBUSTER FILES.

τωρα βαλαν αυτο...

έχω φάει σήμερα το kick της χρονιας... :tomato::tomato:

Error

Game disconnected: you were kicked by PunkBuster. Stated reason: PunkBuster kicked player (for 0 minutes) ... Time Out trying to Update PB Client

Link to comment
Share on other sites

bugttlefield 4

Ακριβώς έτσι, είχα 3 βδομάδες, μπορεί και παραπάνω να μπω στο παιχνίδι και σήμερα που μπήκα πραγματικά το μετάνιωσα.

2-3 παιχνίδια έπαιξα, και στα 2 δεν είδα end match screen. 2 φορές άλλαξα μια απλή ρύθμιση στο παιχνίδι, 2 φορές πάγωσε και το έκλεισα από task manager....

Link to comment
Share on other sites

Παντως πρεπει να ναι και μαζοχες εκει στην dice.

Μου ρθε μειλ οπου ειχαν survey με το ποσο ικανοποιημενος ειμαι και αν υπαρχει πιθανοτητα να το προτεινω σε αλλους... Δεν θα θελα να μουν αυτος που συλλεγει τις απαντησεις...

Sent from my Note II using Tapatalk

Έγινε επεξεργασία από ponaei8anasi
Link to comment
Share on other sites

τραγική ερώτηση .

Σήμερα έβαλα να το παίξω,περίεργο που ανοίγει πρώτα σε ιστοσελίδα και μετά απο εκεί μπαίνει για παιχνίδι.

1. Στο assault profile ,όταν έχω το πακέτο με τον επίδεσμο γιατί όποτε το πατάω το 4 το πετάει ; εγώ θέλω να γιατρεύομαι :p

2. Πως μπορώ να κάνω invert axys ; ώστε να είναι το ανάποδο στην κίνηση αεροπλάνου/ελικοπτέρου.

Αυτά προς στιγμή... :secret:

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα έβαλα να το παίξω,περίεργο που ανοίγει πρώτα σε ιστοσελίδα και μετά απο εκεί μπαίνει για παιχνίδι.

Καλώς ή κακώς όλα από εκεί τα κάνεις. Δεν υπάρχει in-game server browser.

1. Στο assault profile ,όταν έχω το πακέτο με τον επίδεσμο γιατί όποτε το πατάω το 4 το πετάει ; εγώ θέλω να γιατρεύομαι

Το πετάς και γιατρεύεται όποιος είναι κοντά του. Το μικρό διαρκεί πολύ λίγο, το μεγάλο που θα ξεκλειδώσεις αργότερα, διαρκεί περισσότερο.

2. Πως μπορώ να κάνω invert axys ; ώστε να είναι το ανάποδο στην κίνηση αεροπλάνου/ελικοπτέρου.

Υπάρχει ρύθμιση στο Options > Game Controls. Είναι χωριστά για αεροπλάνο και ελικόπτερο.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.