Jump to content



Έχετε πρόβλημα στο BF4; Αν ναι, πως παίζετε;  

160 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

To δοκίμασα. Τώρα;

τωρα τιποτα αραξε,και γω θα παρω ενα τηλφ στον οτε θα κανω τη φωνη μου λιγο πιο βαρια και θα πω οτι μελενε τζωρτζ και θελω να ακυρωσω μια παραγγελια που εκανα για τηλεφωνο

Link to comment
Share on other sites

τωρα τιποτα αραξε,και γω θα παρω ενα τηλφ στον οτε θα κανω τη φωνη μου λιγο πιο βαρια και θα πω οτι μελενε τζωρτζ και θελω να ακυρωσω μια παραγγελια που εκανα για τηλεφωνο

Αυτό θα το κάνω έτσι κι αλλιώς, μόλις βάλουνε τις κολώνες, γιατί δεν είναι χαζός να τους πληρώνω σχεδόν τα διπλά :p

Link to comment
Share on other sites

Για τους φίλους μας που στενοχωριούνται με το BF4

μόνο που διάβασα τον τίτλο έλιωσα λέμε

Το επόμενο Battlefield βρίσκεται υπό ανάπτυξη

και φυσικά η κατάλληλη εικόνα

attachment.php?attachmentid=60420&stc=1&d=1391347005

post-14318-1416078111,943_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Για τους φίλους μας που στενοχωριούνται με το BF4

μόνο που διάβασα τον τίτλο έλιωσα λέμε

Το επόμενο Battlefield βρίσκεται υπό ανάπτυξη

και φυσικά η κατάλληλη εικόνα

attachment.php?attachmentid=60420&stc=1&d=1391347005

Δεν θα ειναι το Bf5 φιλε μου, νομιζεις θα βαλει την Visceral που τα ψιλοσκατωσε στο Dead Space 3 να φτιαξει Battlefield παιχνιδι ; κατι αλλο ετοιμαζουν !

Link to comment
Share on other sites

Τόση μεγάλη διαφορά ρε παιδιά εγώ πως δεν είδα διαφορές με το mantle και το DirectX:(

Εdit: Έxει επιλογή ενεργοποίησης και στο Catalyst για το Mantle;

Έγινε επεξεργασία από johnIV
Link to comment
Share on other sites

Τόση μεγάλη διαφορά ρε παιδιά εγώ πως δεν είδα διαφορές με το mantle και το DirectX:(

Εdit: Έxει επιλογή ενεργοποίησης και στο Catalyst για το Mantle;

το σέταρες σε mantle μέσα απο το game?

Link to comment
Share on other sites

Mια χαρα δουλευει το νεο afterburner και σε 64 bit και σε 32bit.Απ το 1.8 version η απλα με το rivatuner statistics server 6.000xxx και οποιαδηποτε afterburner εχεις monitoring και σε 64bit.

Σε mantle απλα δε λειτουργει γιατι δε ειναι DX mode

Link to comment
Share on other sites

Πώς μπορούμε να ενεργοποιήσουμε το MSI AB στο Battlefield 4 να μας δείχνει τα σχετικά..?

Έχω την εντύπωση ότι το DxTory δουλεύει σε 64bit. Δεν ξέρω όμως αν κάνει όλα αυτά που κάνει το ΑΒ.

Dxtory 2.0.126 - VideoHelp.com Downloads

Link to comment
Share on other sites

Mια χαρα δουλευει το νεο afterburner και σε 64 bit και σε 32bit.Απ το 1.8 version η απλα με το rivatuner statistics server 6.000xxx και οποιαδηποτε afterburner εχεις monitoring και σε 64bit.

Σε mantle απλα δε λειτουργει γιατι δε ειναι DX mode

Εμενα παντως δε μου δουλευει καθολου το msi αβ για το bf4 ειτε σε 32bit ειτε σε 64, ενω σε άλλα παιχνίδια δουλευει μια χαρα.

Link to comment
Share on other sites

Εμενα παντως δε μου δουλευει καθολου το msi αβ για το bf4 ειτε σε 32bit ειτε σε 64, ενω σε άλλα παιχνίδια δουλευει μια χαρα.

Το ίδιο και σε μένα

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.