Jump to content



Έχετε πρόβλημα στο BF4; Αν ναι, πως παίζετε;  

160 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

[MENTION=173]Wizard![/MENTION] Περασα Mantle μέχρι στιγμής.. Είναι νερο..

Ούτε αυτά κοληματα του 1Sec Που είχα πριν ούτε τίποτα.. και τα FPS τα ίδια με Win 8.1 (περιπου)... Δεν έχω φάει ούτε ένα DC και είμαι Alt-tab και όλα τα συναφη..

Link to comment
Share on other sites

επισης να δηλωσω επισημα οτι σε 8.1 παει αερας το bf4, και φυσικα μετα το ξαναπερασμα σε ssd φορτωνει απιστευτα γρηγορα !! τολμω να πω οτι το φχαριστιεμαι :dance3: !!!

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=173]Wizard![/MENTION] Περασα Mantle μέχρι στιγμής.. Είναι νερο..

Ούτε αυτά κοληματα του 1Sec Που είχα πριν ούτε τίποτα.. και τα FPS τα ίδια με Win 8.1 (περιπου)... Δεν έχω φάει ούτε ένα DC και είμαι Alt-tab και όλα τα συναφη..

Εκ νέου format με τα 7. Όλα τα updates, με προσοχή οι drivers να είναι τελευταίοι και να τηρηθεί σωστή σειρά, χωρίς av, χωρίς fw, το μόνο που μπήκε στο μηχάνημα είναι το BF4. Με τους 14.1, κάνει τι ίδιο :wall:

Link to comment
Share on other sites

του crash το ανάγνωσμα......

ειχα ενα μισαωρακι με 3 τεταρτα τωρα το βραδυ ελευθερα απο θεμα χρονου και ειπα να χαλαρωσω με λιγο bf4. μετα απο 30+ προσπαθειες για να μπω σε καποιον σερβερ περασαν τα 45 λεπτα και παω για υπνο....:suicide:

Link to comment
Share on other sites

βασικα οταν παιζω bf4 βαζω το smooth στο 15 για να απολαμβανω τελειως νερο την κινηση.Ε ενω με mantle πλεον παιζει χωρις να κοβει καθολου ,το smooth ειτε το βαλεις 100 ειτε 0 παει χωρις να εχεις βαλει καθολου.Οποτε 2η προσπαθεια mantle off πισω στο DX11.

Link to comment
Share on other sites

Εκ νέου format με τα 7. Όλα τα updates, με προσοχή οι drivers να είναι τελευταίοι και να τηρηθεί σωστή σειρά, χωρίς av, χωρίς fw, το μόνο που μπήκε στο μηχάνημα είναι το BF4. Με τους 14.1, κάνει τι ίδιο :wall:

Αλλη μια, πιο είναι το πρόβλημα στο BF4?

Link to comment
Share on other sites

Μου φαίνεται απαράδεκτο που τόσους μήνες μετά το launch συνεχίζει το παιχνίδι να έχει θέματα. Για μένα θα έπρεπε να είχε κυκλοφορήσει τουλάχιστον έξι μήνες μετά.

Κάνουμε το beta testing τόσο καιρό για κάτι που έπρεπε να είναι άψογο από τη πρώτη μέρα.

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εμένα σταθερό είναι - δε λέω, αλλά γιατί έχω την εντύπωση ότι με DX11 πάει πιο ομαλά...

Μου φαίνεται το mantle είναι μόνο για r9 290...:shutup:

ούτε για 290 είναι ακόμα... κάτσε στα beta είναι ακόμα :p

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.