Jump to content



Έχετε πρόβλημα στο BF4; Αν ναι, πως παίζετε;  

160 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Μπορει να προτείνει κανεις site με το addon premium στο βασικο πακετο με τιμη μεχρι 20-25 ευρω?

Για τοσο φτηνα μαλλον πρεπει να γινεις "Μεξικανος" οπως μερικοι γιναμε "Ινδοι".

Προτεινω να το ψαξεις εδω Gamekeyfinder

Αν και κατα την γνωμη μου καλυτερα παρτο απο δω Go2arena the cheapest game cd keys store

σε 2 λεπτα θα εχεις το παιχνιδι.

Link to comment
Share on other sites

Γερμανικός φαντάζομαι... Έπρεπε να τους πεις, να μας εξοφλήσουν τα κατοχικά χρέη και μετά θα τους δώσουμε κι εμείς τα δικά τους... Αμόρφωτοι...

Βασικα το καλυτερο θα ηταν να παμε γερμανια μια κυριακη στην εκκλησια που παει η μανα του και ολο του το σοι με τα μικρα τους, ντυμενοι με τις καλοραμμενες στολες που ειχαν και αυτοι τοτε το 40 ,να τους βγαλουμε εξω στη σειρα και να τους εκτελεσουμε...Μετα πολυ ευχαριστως πανω σε μια τετοια βαση να ξεκινησουμε την κουβεντα μας για τα οποια χρεη χρωσταμε σε αυτο το παιδι...

Τι κουβεντα να κανεις με τετοια ατομα,επισης μπορει να προσπαθουν να μας κανουν να ντρεπομαστε και να παλευουν με νυχια και με δοντια να μας περασουν ρετσινια τεμπελη,και ενα σωρο αλλες πιπες,,

Αλλα αν κανουμε ενα πειραμα και παρω ενα αγγλοπουλο ενα γερμανακι ενα αμερικανακι σαν και αυτο και τα παρω παμε για ενα ταξιδι σε οοοοολο τον κοσμο με της ταυτοτητες μας ομως υποχρεωτικα κρεμασμενες στο λαιμο μας (και με αποστασεις ασφαλειας μεταξυ μας) κατι μου λεει οτι ο μονος που θα γυρισει πισω αρτιμελης παιζει να μαι γω.Γιατι οταν παμε προς τα κατω και δεξια οταν με δουν εμενα θα πουν ''καλωςτοτεμπελη ή καλως τον απογονο των αρχαιων μπλα μπλα" οι αλλοι το μονο που θα ακουσουν ειναι ''ο θεος ειναι μεγαλος'' +''μπαμ'' αν δεν τα ξεφλουδισουν σα ροδακινα ζωντανα.

Έγινε επεξεργασία από gousias1979
Link to comment
Share on other sites

Δοκιμασε κανενας απο τους πρασινους τους νεους drivers να μας πει ενυπωσεις;

Sent from my Note II using Tapatalk

Εγω uninstall με την μια πολλα προβληματα με fps drops και ασταθεια τρελη σε 3εις οθονες.Πισω παλι στους προηγουμενους WHQL.

Link to comment
Share on other sites

Εγω uninstall με την μια πολλα προβληματα με fps drops και ασταθεια τρελη σε 3εις οθονες.Πισω παλι στους προηγουμενους WHQL.

Ακομα δεν εχω παιξει bf4 με τους νεους drivers. Αλλα στο fifa με εχει πεθανει στο stuttering...

Στάλθηκε από το GT-N7100 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καποιος πρεπει να πει στην DICE οτι οταν φτιαχνουμε patches δεν πινουμε οτι βρίσκουμε μπροστα μας,,, εχουμε κατεβάσει 10γβ εξτρα και το game ολο προβλήματα βγάζει. :smoke::smoke::smoke:

Link to comment
Share on other sites

Για τοσο φτηνα μαλλον πρεπει να γινεις "Μεξικανος" οπως μερικοι γιναμε "Ινδοι".

Προτεινω να το ψαξεις εδω Gamekeyfinder

Αν και κατα την γνωμη μου καλυτερα παρτο απο δω Go2arena the cheapest game cd keys store

σε 2 λεπτα θα εχεις το παιχνιδι.

Αυτο με το μεξικανικο το ειδα και στο forum για το titanfall ,αλλα περα απο την διαδικασια ,ειχα αγορασει πιο παλια το κλειδι του bf3 που ηταν στα ρωσικα ,με αποτελεσμα να παιζει αλλα να πρεπει αν εχω διπλα και την ρωσσιδα οικιακη βοηθο για να μπορω να βγαλω αποστολη :)

Αν τωρα το παρω απο το μεξικανικο και μιλανε μεσα στο game αγγλικα οκ, διαφορετικα δεν λεει.

Link to comment
Share on other sites

Πρεπει να γινει κατι καποια στιγμη με τους τυπαδες που καβατζωνονται εκτος χαρτη με το mlrs.

Και είναι εκνευριστικό όταν ψάχνουν infantry kills,το screenshake πάει σύννεφο και για τα 2 team.

Link to comment
Share on other sites

Χτες ενας φιλος, αγορασαμε μαζι το παιχνιδι το κατεβαζει μπαινω σημερα με teamviewer

του κανω pb,dx,cfg κτλ update μπαινουμε παιζουμε πιανει 60+fps παιζει κανονικα ολο

το παιχνιδι (round) μολις τελειωνει και αλλαζει πιστα rsod - restart το δοκιμαζουμε σε

διαφορες πιστες μπας και φταινε αυτες αλλα τα restart πανε και ερχονται......

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.