Jump to content



Έχετε πρόβλημα στο BF4; Αν ναι, πως παίζετε;  

160 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Εάν είδες 2 βολές τότε είναι primary shell -> secondary staff shell

 

Μπορείς να ρίξεις loop σε μικρό χρονικό διάστημα (primary shell --> secondary staff shell --> out RPG or SMAW  --> primary shell)

Έγινε επεξεργασία από Cerberus
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

ναι αλλά αυτό είναι πολλά patches πίσω...

πλέων δεν γίνεται ή για να το πω καλύτερα υπάρχει καθυστέρηση όταν αλλάζεις από main σε secondary και τούμπαλιν, οπότε δεν μπορεί να υπάρξει βολή και τον δύο σε πολύ σύντομο χρονικό διάστημα... 

Link to comment
Share on other sites

Video & report αν νομίζεις ότι κάποιος κλέβει. Αν όντως κάτι κάνει, θα γίνει ban εντός λίγων ημερών. Αν δε το στείλεις στους admins του server, θα γίνει σε λίγες ώρες στο συγκεκριμένο server και πιθανώς να γίνει και post στο metabans.

Link to comment
Share on other sites

Είναι νέος στο BF, το έχω περίπου ένα μήνα ..
Δοκίμασα να το παίξω με mantle και το παιχνίδι άρχισε να κολλάει απίστευτα και έγινε εντελώς unplayable. Παντού διαβάζω πως το mantle κάνει αισθητή διαφορά στα συστήματα που έχουν AMD κάρτα γραφικών και αναρωτιέμαι μήπως κάνω κάτι λάθος.. Πρέπει να αλλάξω κάτι επιπλέον στις ρυθμίσεις?

Η GPU μου είναι HD7850 και η CPU ένας τετραπύρινος Q9300 @3.00 Ghz, έχω Win10 και τους τελευταίους drivers!
Οποιαδήποτε βοήθεια θα εκτιμηθεί ιδιαιτέρως.  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Είναι νέος στο BF, το έχω περίπου ένα μήνα ..

Δοκίμασα να το παίξω με mantle και το παιχνίδι άρχισε να κολλάει απίστευτα και έγινε εντελώς unplayable. Παντού διαβάζω πως το mantle κάνει αισθητή διαφορά στα συστήματα που έχουν AMD κάρτα γραφικών και αναρωτιέμαι μήπως κάνω κάτι λάθος.. Πρέπει να αλλάξω κάτι επιπλέον στις ρυθμίσεις?

Η GPU μου είναι HD7850 και η CPU ένας τετραπύρινος Q9300 @3.00 Ghz, έχω Win10 και τους τελευταίους drivers!

Οποιαδήποτε βοήθεια θα εκτιμηθεί ιδιαιτέρως.  :laughing:

 

Γύρνα το σε dx και δες και εκεί άμα σου κολλάει...Να φανταστώ τα settings δεν τα έχεις τέρμα ε;

Έγινε επεξεργασία από Lamogio
Link to comment
Share on other sites

Γύρνα το σε dx και δες και εκεί άμα σου κολλάει...Να φανταστώ τα settings δεν τα έχεις τέρμα ε;

Τα settings μου είναι ultra/high. Mε Dx παίζει πολύ καλά, σχεδόν χωρίς κανένα πρόβλημα.Ο μόνος λόγος που δοκίμασα το mantle είναι ότι έχω διαβάσει μόνο καλά λόγια.

Link to comment
Share on other sites

δοκιμασε να ανεβασεις το page file στα windows 

 

εμενα με 8gb ram και 2gb page file κρασαρε συνεχεια 

πηγα το μεγεθος στο  "auto" και σταματησε 

το mantle δινει fps  αλλα  ρουφαει μνημη με το καλαμακι  :/ 

Έγινε επεξεργασία από GruntGR
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

δοκιμασε να ανεβασεις το page file στα windows 

 

εμενα με 8gb ram και 2gb page file κρασαρε συνεχεια 

πηγα το μεγεθος στο  "auto" και σταματησε 

το mantle δινει fps  αλλα  ρουφαει μνημη με το καλαμακι  :/ 

Τελικά αυτό δούλεψε, ευχαριστώ! Έριξα και λίγο τα γραφικά και βγήκε πολύ καλό αποτέλεσμα.

Το μόνο παράδοξο που συμβαίνει πλέον είναι πως μερικές φορές που ο σέρβερ αλλάζει πίστα τρέχει ένα process που λέγεται system interrupts, το οποίο απασχολεί φούλ τον επεξεργαστή και του παίρνει λίγα λεπτά μέχρι να σταματήσει να τρέχει... Μέχρι να σταματήσει το pc κολλάει τόσο που ούτε deploy δεν μπορώ να κάνω..

Έγινε επεξεργασία από konstantinakis
Link to comment
Share on other sites

Αυτα τα τουρνουα γινονται μονο μεταξυ ομαδων, οι ομαδες δινουν παικτες και φτιαχνουν το κορμο* της Εθνικης οπου συμμετεχουν

σε τουρνουα μεταξυ αλλων Εθνικων.*(Στην Εθνικη δεν ειναι απαραιτητο ο παικτης να ειναι απο ομαδα αποκλειστηκα)

 

Ο νεος παικτης μπαινει σε μια ομαδα συμφωνα με τα κριτηρια της και αν υπαρχει θεληση μπορει να συμμετεχει σε διαφορα τετοια τουρνουα.

Στα τουρνουα η ομαδα δηλωνει παικτες της, σε ορισμενα παιζουν μονο οι δηλωμενοι σε αλλα μπορει να μπουν και νεοι παικτες αναλογα με

τους κανονες του.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.