Jump to content



Recommended Posts

Τελικά κατάφερα και έπαιξα. Έπρεπε να κάνω virtual drive το dvd και μετά να κάνα αντιγραφή τα αρχεία και όχι να το ανοίξω με winrar και να τα αντιγράψω. Αμάν ρε Γιώργο όλα τα cd σου με μυστήριο τρόπο παίζουν, Περίεργε :p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από greekfragma

χμ.......και μενα δεν δουλεψε οπως περιμενα.........εγω αντικατεστησα τα αρχεια του αρχικου βιν με τα νεα.........

!!!

Εμένα κανονικότατα παίζει

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από DJD

Εμένα γιατί μου κάνει χαζά με το patch; Κολλάει σε άσχετες φάσεις, κολλάνε οι εχθροί.. το save δε δουλεύει.. Κάνατε κάτι παραπάνω από το να αντιγράψετε τον bin φάκελο;

Ασφαλως!!!!!

Πρεπει να βαλεις το ΑΙ_fix.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από nobig [Σήμερα, στις 00:13]

Πολύ ωραίο παιχνίδι αλλά με κάνουν να νοιώθω ότι έχω play station. Έχει ξεκολλωθεί στο loading. Το χειρότερο περιφερειακό που μπορείς να έχει είναι αργός σκληρός :nuke:

φαντασου να μην ειχες και raid:innocent:

Link to comment
Share on other sites

Μιλάς ρε παλίο.... επειδή έχεις 1 γίγα :boxed:

Έχω κολλήσει, λέω δεν θα παίξω αλλά δεν μπορώ να κρατηθώ :TD:

Καιρό είχα να παίξω καλό FPS καλούτσικο ήταν και το painkiller αλλά αλλο στυλάκι. Επιτέλους βλέπεις και λίγο ήλιο!!! Πάντως του φωτισμούς του doom δεν τους πιάνει ούτε στον ύπνο του. κατατάλα πολύ καλύτερο να μην κράσαρε κιόλας. Με έχει πετάξει 6 φορές και έχει αρκετά bugakia

Υ.Γ Ό δίσκος είναι σαν το δωμάτιο μου. έχει να γίνει defrag ένα μήνα

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά με έχει κουράσει το παιχνίδι

Δεν πρέπει να λέγετε half life 2 αλλά ο φυγάς

Από την αρχή μέχρι τώρα συνέχεια κυνηγητό άσε το άλλο με όποιον συναντώ λένε «oh freeman you are alive» δηλ σαν να σε λέει ότι φίλε απορώ πως περνάς την κάθε πιστά λες και με περνά για θεό η μ@λακα , θέλω να πω ότι με αποσυντονίζει από το πνεύμα του παιχνιδιού Και κουραστικό, κρίμα

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.