Jump to content



Recommended Posts

Αρχική απάντηση από alex_000

Οτι πρέπει μετά την εξεταστική . Μακάρι να τρέχει σαν το Doom.

Για μεσα στην εξεταστικη το βλεπω:( . Απο αποδοση μαλλον καλυτερα θα τρεχει.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από unstoppable

Για μεσα στην εξεταστικη το βλεπω:( . Απο αποδοση μαλλον καλυτερα θα τρεχει.

Δυστυχως ετσι φαινεται......μακαρι να βγει μετα τις 15 αν και δυσκολο απο την στιγμη μαλιστα που θα γινει το preloading αυριο. Αρα σιγουρα μεσα σε ενα μηνα θα το εχουμε.

Link to comment
Share on other sites

Q: Back in September 2003, you were talking about releasing several different versions of the game. Such as a multiplayer-only version, and singleplayer-only version. Are these versions still planned?

A: Back when Sierra was still in business, they had plans for a value-priced edition that would have been a singleplayer only version. Once Sierra was shut down, they scrapped the plans for those versions and ended up with 2 versions: 1 "normal" version (includes both single and multiplayer) and one Collectors Edition (more on that below).

http://www.planethalflife.com/features/articles/hl2qa/

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από unstoppable

Για μεσα στην εξεταστικη το βλεπω:( . Απο αποδοση μαλλον καλυτερα θα τρεχει.

Ετναξει θα το παρω μια βδομαδα μετα ΛΟΛ ...

Πολυ χλωμο να τρεχει καλύτερα αλλά ελπιζω να εχεις δίκιο.

Link to comment
Share on other sites

Aπό ότι φαίνεται δηλαδή η αποτυχία του DOOM κάνει τους χρήστες να περιμένουν το παιχνίδι όσο κανένα άλλο...

αφήστε που δίαβασα ότι θα τρέχει ικανοποιητικά σε multi ακόμα και για 56ρηδες....

Εγώ πάντως ήδη άρχισα το mapping πάνω στην beta:nerd:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Snips

Aπό ότι φαίνεται δηλαδή η αποτυχία του DOOM κάνει τους χρήστες να περιμένουν το παιχνίδι όσο κανένα άλλο.......

Ε, καλα δεν ειναι και αποτυχια να εχεις τις καλυτερες πωλησεις ολων των εποχων για την πρωτη βδομαδα κυκλοφοριας.

Αρχική απάντηση από Snips

..........αφήστε που δίαβασα ότι θα τρέχει ικανοποιητικά σε multi ακόμα και για 56ρηδες....

MP και 56Κ δεν πανε μαζι με τιποτα, οπως και να το κανεις παντα θα εχεις το μειονεκτημα

Link to comment
Share on other sites

;)

Απλώς θέλω να πώ ότι ι πωλήσεις ήρθαν ως άμεση συνέπεια της μεγάλης αναμονής και διαφήμισης όπως είμαι βέβαιος θα συμβεί και με το HL2. Ναι ωραίο παιχνίδι αλλά έχω την αίσθηση ότι δεν έδωσε στον κόσμο αυτό το κάτι παραπάνω. Και δυστυχώς μεγάλο μέρος της "αποτυχίας" οφείλεται ότι το multi μέρος του είναι απλώς μέτριο. Το ξαναείπα ...καλό το single player αλλά ευτυχώς ή δυστυχώς αν ένα παιχνίδι γίνει επιτυχία στις μέρες μας αυτό οφείλεται στην online community του. Δηλαδή έχουμε μια πολύ καλή engine αλλά μετά τί? Πίστεψε με ακόμα και το HL2 να έιχε μια μηχανή 10 φορές καλύτερη από το DOOM αλλά και αυτό με την σειρά του να σταματούσε στο single player, θα πουλούσε μεν, αλλά δεν θα είχε αντοχή στον χρόνο.

Αρχή είναι ακόμα για το DOOM θα μου πεις. Μακάρι να ασχοληθούν περισσότερο μαζί του μετά. Απλώς τα απανταχού φόρουμς φαίνεται ότι το HL2 έχει πολύ πράγμα μέσα του να ψάξει κανείς....

Εννοείται ότι με dial up δεν πας πουθενά αλλά δυστυχώς o OTE και οι ISPs δεν σκέφτονται αυτό, οπότε η μεγάλη πλειοψηφία των χρηστών στην Ελλάδα έχει ακόμα modem.. (όχι εγώ ευτυχώς:devil: ). Για αυτό το είπα. Αλλά πάλι τώρα και αυτό μπορεί να είναι διαφημιστικό κόλπο. Ποιος ξέρει.? Όλα φήμες είναι:whistling

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Snips

Aπό ότι φαίνεται δηλαδή η αποτυχία του DOOM κάνει τους χρήστες να περιμένουν το παιχνίδι όσο κανένα άλλο...

Οχι και αποτυχια το Doom.Mη φτανουμε σε τρελλα συμπερασματα.Αλλωστε ειναι και πολυς κοσμος που εχει ξετρελαθει με το παιχνιδι.Το τι αρεσει και το τι δεν αρεσει στον καθενα μας ειναι εντελως προσωπικο θεμα...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από alex_000

Ετναξει θα το παρω μια βδομαδα μετα ΛΟΛ ...

Πολυ χλωμο να τρεχει καλύτερα αλλά ελπιζω να εχεις δίκιο.

Απο λενε θα τρεχει σε καρτες που υποστηριζουν απο Dx7 και πανω......και πριν μισο χρονο σε επισημα απαιτουμενα για να τρεξει ειχαν ανακοινωσει 9700 με P4 2000 GHz......για full detail σε 1024.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.